lysy78_03 Zgłoś #2481 Napisano 24 Marca 2015 Zamieszczone przez apbo znacie w lubuskim spece od aromatycznych skrzyń biegów w passacie? tak znamy... a dokładniej z okolicy swiebodzina - - - - - aktualizacja - - - - - Zamieszczone przez gniewko W Starym Kisielinie jest firma zajmująca się skrzyniami automatycznymi do amerykanów, ale pewnie w "pasku" też opędzą skrzynkę. Dryndaj, jedź i pytaj. http://www.lechowicz.biz/falger.com....y/kontakt.html nie koniecznie polecam forumowym posto-nabijaczom mówimy stanowcze NIE!!!!! twój post nie wnosi nic, więc po jaką cholerę go napisałeś???? napisz ,proszę, do kogo w chytrusowym mieście pojechać i dlaczego nie do Kisielina? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gniewko Zgłoś #2482 Napisano 25 Marca 2015 Skoro miśku nie poleca, to znaczy, że zna firmę. Ja tam tylko zadałem namiar, ale de facto nie obiłem u nich nic do tej pory, a jedynie słyszałem o nich. Na moje śliczne piwne oczko post wnosi do dyskusji i to nawet wiele, bo po co ma ktoś do nich jechać i naciąć się, jak ciele? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2483 Napisano 25 Marca 2015 Skoro miśku nie poleca, to znaczy, że zna firmę. albo jego kolega niema co robić i trza siakoś konkurencje kosić. przydałby sie jakiś powód dlaczego nie. no chyba że "tata, a Marcin powiedział......................" jest dla Ciebie wystarczającym argumentem, to spoko. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
misku79 Zgłoś #2484 Napisano 25 Marca 2015 forumowym posto-nabijaczom mówimy stanowcze NIE!!!!!twój post nie wnosi nic, więc po jaką cholerę go napisałeś???? napisz ,proszę, do kogo w chytrusowym mieście pojechać i dlaczego nie do Kisielina? w Kisielinie byłem osobiscie ,byli moi znajomi i oni rózwniez nie powierzyli naprawy auta temu mechanicznemu szamanowi.Naprawę zleciłem firmie MarkMax z chrystusowego grodu i jest :ok - - - - - aktualizacja - - - - - albo jego kolega niema co robić i trza siakoś konkurencje kosić. przydałby sie jakiś powód dlaczego nie. no chyba że "tata, a Marcin powiedział......................" jest dla Ciebie wystarczającym argumentem, to spoko. Mechanik z kisielina chciał naprawiac moj samochód metoda "na szamana"-czyli prób i blędów!za ktore oczywiscie zaplaci klient.W firmie w której naprawiłem swoje auto podejscie było zupełnie inne -diagnoza postawiona odrazu i przedstawiony wstepny kosztorys ora ermin odbioru:).Na koniec dodam ze zadnego z mechaników nigdy wczesniej nie znałem i nie sa moimi kolegami. - - - - - aktualizacja - - - - - Skoro miśku nie poleca, to znaczy, że zna firmę. Ja tam tylko zadałem namiar, ale de facto nie obiłem u nich nic do tej pory, a jedynie słyszałem o nich. Na moje śliczne piwne oczko post wnosi do dyskusji i to nawet wiele, bo po co ma ktoś do nich jechać i naciąć się, jak ciele? Osobiscie byłem w tej firmie i po wstepnej rozmowie z "mechanikiem" to powiem ze nie dał by mu potrzymać pięciozłotówki,a co dopiero powierzyc auto!Nie dajcie sie zwiesc przepieknej stronie internetowej-mnie skusila.Pojechałem i....to stara szopa wokół porozwalane jakies częsci no i mechanik wrózbita. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2485 Napisano 25 Marca 2015 Osobiscie byłem w tej firmie i po wstepnej rozmowie z "mechanikiem" to powiem ze nie dał by mu potrzymać pięciozłotówki,a co dopiero powierzyc auto!Nie dajcie sie zwiesc przepieknej stronie internetowej-mnie skusila.Pojechałem i....to stara szopa wokół porozwalane jakies częsci no i mechanik wrózbita. super. "morzna?????" "morzna!!!!!!!" podziękował. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
misku79 Zgłoś #2486 Napisano 25 Marca 2015 super. "morzna?????" "morzna!!!!!!!" podziękował. można oczywiście Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2487 Napisano 26 Marca 2015 można oczywiście w nagrodę unikatowy portret z szogunem. http://www.wiocha.pl/1211588,Siogun-na-krzesle...unikat-na-skale-swiatowa ps. z tym "morzna' to chyba rozumiecie. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
misku79 Zgłoś #2488 Napisano 26 Marca 2015 w nagrodę unikatowy portret z szogunem. http://www.wiocha.pl/1211588,Siogun-na-krzesle...unikat-na-skale-swiatowa ps. z tym "morzna' to chyba rozumiecie. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Aleiz Zgłoś #2489 Napisano 26 Marca 2015 w nagrodę unikatowy portret z szogunem. http://www.wiocha.pl/1211588,Siogun-na-krzesle...unikat-na-skale-swiatowa ps. z tym "morzna' to chyba rozumiecie. Domyśliłem się chociaż w pierwszej chwili korciło żeby poprawić Oczy zabolały. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2490 Napisano 26 Marca 2015 Oczy zabolały. aaaaaa teraz mówisz o prawdziwym bulu. :hehe:hehe:hehe Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
misku79 Zgłoś #2491 Napisano 26 Marca 2015 aaaaaa teraz mówisz o prawdziwym bulu. :hehe:hehe:heh Panowie idzie wiosna ..pomówmy co by tu na wiosne pogrzebac w aucie...moze czas by pasek wirusa złapał chętnie dowiedziałbym sie gdzie w krainie winnego grodu i falubazu, mozna wzmocnic swoje wozidło.A jesli nie macie pomysłów to proponuje pomysł utopienia MARZANNY........póki jeszcze MORZNA!!!!! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artmin Zgłoś #2492 Napisano 26 Marca 2015 Można i nadrobić kilka km, albo przy okazji wyprawy nad morze (albo może ) zawitać do Sz-na i odezwać się w tej sprawie do kolegi Leo Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gniewko Zgłoś #2493 Napisano 27 Marca 2015 (edytowane) ... ps. z tym "morzna' to chyba rozumiecie. eee... no właśnie nie - - - - - aktualizacja - - - - - Panowie idzie wiosna ..pomówmy co by tu na wiosne pogrzebac w aucie...moze czas by pasek wirusa złapał chętnie dowiedziałbym sie gdzie w krainie winnego grodu i falubazu, mozna wzmocnic swoje wozidło.A jesli nie macie pomysłów to proponuje pomysł utopienia MARZANNY........póki jeszcze MORZNA!!!!! Zupełnie nie wiem, gdzie w ZG można wyrasować furę. Wiem, że znajomek rasuje silniki do pasków i mam zamiar od niego odkupić diesleka o mocy 250 koników. Ps. Bardzo duży plus za Winny Gród i Falubaz Edytowane 27 Marca 2015 przez gniewko Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piet Zgłoś #2494 Napisano 29 Marca 2015 Jest w naszym rejonie kilku "dodawaczy mocy" ale żadnego nie polecam, dlaczego? bo nie mają hamowni i wgrywają "super" gotowce po znajomych... potem okazuję się, że ciśnienie wariuje,auto dymi, dwumas pada itp itd, i co dalej w takim wypadku? taki heniu poprawi nie swoją mapę? wg jakiego klucza jeśli nie ma wykresu z hamowania auta? szkoda czasu, $ i auta jeśli coś robić to porządnie a w pobliżu to chyba tylko ecu project - wrocław, ewentualnie dalej czyli gdańsk lub warszawa - r performance Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
misku79 Zgłoś #2495 Napisano 29 Marca 2015 Jest w naszym rejonie kilku "dodawaczy mocy" ale żadnego nie polecam, dlaczego? bo nie mają hamowni i wgrywają "super" gotowce po znajomych...potem okazuję się, że ciśnienie wariuje,auto dymi, dwumas pada itp itd, i co dalej w takim wypadku? taki heniu poprawi nie swoją mapę? wg jakiego klucza jeśli nie ma wykresu z hamowania auta? szkoda czasu, $ i auta jeśli coś robić to porządnie a w pobliżu to chyba tylko ecu project - wrocław, ewentualnie dalej czyli gdańsk lub warszawa - r performance Racja bo bez hamowni to jak rzeżbienie w go...e! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tauka Zgłoś #2496 Napisano 29 Marca 2015 jeszcze bez hamowni w próbach drogowych to zrobisz virusa, ale "podziwiam" tych fachofców co nawet autem sie nie przejadą, nie mówiąc o sprawdzeniu błędów bądź jakiś logach... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #2497 Napisano 30 Marca 2015 a ja rozpocznę kolejną gównoburzę. wrzuć jakiego dobrego box-a. dostaniesz około 30 koników więcej i bedziesz "hepi". różnica spoko i o wiele taniej. zanim zaczniecie marudzić , że box to samo zło powiem,że mam pół bańki na blacie z czego 400 tkm na boxie. i wielu chciałoby mieć serducha w takim stanie jak moje. wszystko jest z fabryki. jedyne co zrobiłem przy silniku to wymiana padniętych uszczelniaczy pd-ków. pozdro Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
misku79 Zgłoś #2498 Napisano 30 Marca 2015 a ja rozpocznę kolejną gównoburzę.wrzuć jakiego dobrego box-a. dostaniesz około 30 koników więcej i bedziesz "hepi". różnica spoko i o wiele taniej. zanim zaczniecie marudzić , że box to samo zło powiem,że mam pół bańki na blacie z czego 400 tkm na boxie. i wielu chciałoby mieć serducha w takim stanie jak moje. wszystko jest z fabryki. jedyne co zrobiłem przy silniku to wymiana padniętych uszczelniaczy pd-ków. pozdro Napisz jakiego boxa zastosowałeś,gdzie mozna nabyc owego DOBREGO!,oraz czy możliwy jest samodzielny montaż .Dodam tylko ze wartośc auta rynkowa w zasadzie jest juz zerowa i nic nie ryzykuje.Najwyzej bedzie pretekst by kupić nastepne auto,ale to juz w innym wątku pt"na co chrapka po passacie":fajny Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piet Zgłoś #2499 Napisano 30 Marca 2015 a ja rozpocznę kolejną gównoburzę.wrzuć jakiego dobrego box-a. dostaniesz około 30 koników więcej i bedziesz "hepi". różnica spoko i o wiele taniej. zanim zaczniecie marudzić , że box to samo zło powiem,że mam pół bańki na blacie z czego 400 tkm na boxie. i wielu chciałoby mieć serducha w takim stanie jak moje. wszystko jest z fabryki. jedyne co zrobiłem przy silniku to wymiana padniętych uszczelniaczy pd-ków. pozdro widzisz kolego, większość ludzi robi programy, wstawia boxy do aut które mają na blacie po 200tys ( a rzeczywiście ponad 300tys), są w stanie agonalnym i nie jadą... zamiast te pieniądze wydać na porządna diagnostykę, zrobienie pompek,egr-a, przeplywki czyszczenie turbo itd a dopiero później kombinować z mocą to po prostu kopią leżącego... patrząc na Twój przykład - są ludzie zadowoleni z boxów a to właśnie dlatego bo wstawiają je do zadbanych,serwisowanych aut z rozsądnym przebiegiem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
misku79 Zgłoś #2500 Napisano 30 Marca 2015 Mój "trupek" ma wymienione turbo na nowe! nowy egr ,przepływkę -skrzynia po kapitalnym remoncie oraz ustawiona pompe paliwa(nowa).Myślalem żeby dołożyc te kilka kucy bo poprawiło by to znacznie prace samej skrzyni.Pasek ma przejechane juz 400 000 na blacie a naprawde mysle ze juz 500 000 więc jego wartosc rynkowa jest dosłownie rzadna.Auto cały czas serwisowane, Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach