Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kupilem sobie passacika B5 z 2004r po kombiaczka 1.9 tdi. Fajny samochodzik - mam go dopiero dwa dni ale jestem zadowolony :P

 

Ale do rzeczy. Mam w nim nawigacje ktorej zdjecia Wam zamieszczam ponizej. Autko byo sprowadzane z niemiec, mam do niego jakas piracka kopie map z polski i czech ale oczywiscie nie dziala. CD cos mieli i mieli i pojawia sie napis "please install compatibile cd bla bla bla..."

 

Czytalem wczesniej to forum i wyszedlem z zalozenia ze musze zalozyc nowy temat bo do wiekszosci spraw podchodzicie indywidualnie.

 

A teraz do rzeczy.

 

1. Czy plytka moze byc zjechana (pirat)

2. Czy moze byc zjechany laser - jak to sprawdzic, czy np jak nie bedzie czytal plyt audio tzn. ze aser jest do bani?

3. Jak bede musial kupic oryginal to gdzie, jaki, za ile i zeby bylo to w okolicach w-wy ;)

4. Czy i gdzie moge przetestowac taka plytke aby zobaczyc ze ona naprawde dziala?

5. Cena?

 

 

A na koniec - mozna gdzies takie CD lub DVD pobrac z netu? :o

 

Zdjecia navi (sorki za jakosc):

vqnytt.jpg

2i91nvr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że płyta się porysowała i dlatego navi jej nie czyta. Możliwe tez że laser się zabrudził i wymaga czyszczenia. Raczej na uszkodzenia lasera bym nie stawiał...

 

Wyczyść laser i zobacz czy pomogło, jeśli nie to kup inną płytkę. Czyta ci płyty CD AUDIO?

 

Oryginał kupisz w ASO, na allegro itp. koszt 400-800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możliwe że płyta się porysowała i dlatego navi jej nie czyta. Możliwe tez że laser się zabrudził i wymaga czyszczenia. Raczej na uszkodzenia lasera bym nie stawiał...

 

Wyczyść laser i zobacz czy pomogło, jeśli nie to kup inną płytkę. Czyta ci płyty CD AUDIO?

 

Oryginał kupisz w ASO, na allegro itp. koszt 400-800zł

 

Tak CD audio czyta.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Macie jakies namiary sklepow w warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz kupowac oryginalna plytke CD to pewnie ASO albo na allegro szukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz kupowac oryginalna plytke CD to pewnie ASO albo na allegro szukaj

 

Z przyjemnoscia kupie,sciagne, nieoryginalna, byle dzialala tylko poki co nie wiem gdzie mam szukac :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qwarantanna

na allegro sa głównie w weekendy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak korzystasz z jakis programow P2P na pewno znajdziesz mape. A jak nagrac tez znajdziesz na forum i google. Temat na forum byl poruszany wiele razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał kupisz w ASO, na allegro itp. koszt 400-800zł

Nie wiem skąd wziąłeś te ceny, toż to jest nawigacja MCD i oryginalne oprogramowanie do niej na allegro czy ebayu kosztuje nie więcej niż 150 pln, cała nawigacja z mapą nie jest tyle warta :).

Najnowsza mapa DVD V5 do MFD2 kosztuje ok. 600pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd wziąłeś te ceny, toż to jest nawigacja MCD i oryginalne oprogramowanie do niej na allegro czy ebayu kosztuje nie więcej niż 150 pln, cała nawigacja z mapą nie jest tyle warta :).

Najnowsza mapa DVD V5 do MFD2 kosztuje ok. 600pln.

 

Ale moze obslugiwac mapy DX i wtedy te plytki sa drozsze. Wg roznych zdan na forum DX obsluguja dopiero MFD od serii D. Jednak dla nawigacji MCD nagralem koledze nawigacje DX i bez problemu i niego dzialal (Sharan 2003).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd wziąłeś te ceny, toż to jest nawigacja MCD i oryginalne oprogramowanie do niej na allegro czy ebayu kosztuje nie więcej niż 150 pln, cała nawigacja z mapą nie jest tyle warta :).

Najnowsza mapa DVD V5 do MFD2 kosztuje ok. 600pln.

 

kpisz sobie chyba pisząc że możesz kupić za 150zł najnowsza ORYGINALNĄ mapkę polski w formacie DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gimli999,najpierw proponuje wyczyścić laser <= klik, miałem MCD i też mi czytała normalnie CD a z płytkami od navi nie mogła sobie poradzić, po czyszczeniu jak ręką odjął ;) ,z resztą ostatnio czyściłem koledze z forum (MCD) i też był ten sam problem, po wyczyszczeniu już jest ok.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gimli999,najpierw proponuje wyczyścić laser <= klik, miałem MCD i też mi czytała normalnie CD a z płytkami od navi nie mogła sobie poradzić, po czyszczeniu jak ręką odjął ;) ,z resztą ostatnio czyściłem koledze z forum (MCD) i też był ten sam problem, po wyczyszczeniu już jest ok.

Pozdrawiam

 

Dzieki za konkretna podpowiedz. Navi nagrywa sie rowniez na CD czy tez DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za konkretna podpowiedz. Navi nagrywa sie rowniez na CD czy tez DVD?

 

Pod twoją nawigacje tylko na CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za mapkę 2007/08 Polska/Czechy DX w "kup teraz" wychodzi na allegro z przesyłka jakieś ~450zł

 

nie patrz na licytacje, bo i tak nikt nie sprzeda oryginalnej mapki za te 150zł. A po za tym te licytacje są śmieszne, bo zaraz po zalicytowaniu dostajesz maila z propozycją kupna pirata... Jeśli nawet wygrasz aukcję za te 150zł to i tak nie kupisz tego oryginału ;) dostaniesz kopie wyglądającą jak oryginał i nawet nie będziesz o tym wiedział...

 

Oryginały są w cenie, zapytaj w ASO ;)

 

ps. do MCD i MFD podchodzą te same mapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kolego raczej potrzebujemy oryginału oprogramowania nawigacji mcd a nie mapy mam ten sam problem co ty wyskakuje ten sam komunikat

--- scalone ---

koledzy a jak wyczyścić ten laser pomóżcie

--- scalone ---

panowie potrzebuje takie oprogramowanie do passka 2002 rok nawigacja mcd gdzie jej poszukać;';';'; pozdrawiam

Edytowane przez szczupak
Automatyczne z??czenie postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zapytam wprost, czy ktoś ma taką mapkę (płytkę CD)? odpowiedź proszę na PW. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności