Skocz do zawartości
Kuczi

Koszt sprowadzenia auta z USA, jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie opłaty trzeba ponieść sprowadzając auto z USA. Chodzi mi o wszystkie opłaty zza oceanem jak i w Polsce, cła, transport, VATy, sraty itd... :) Powiedzmy że auto kosztuje 10.000$ zza oceanem, jakie koszty włącznie z rejestracją w Polsce trzeba ponieść ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. kolega sprowadza toyote rav 4 z 2007 roku w USA zapłacił za autko 30.000 PLN a wszystkie oplaty z transportem do domu wyniosły go 25 000 PLN.

zapytam jeszcze kumpla ktory sprowadzał motor ale to potrwa (musze go jakoś złapać)

 

EDIT

no to już wiem.

z motorem było tak

10 000$ koszt motoru

2 000$ koszt transportu (USA - port USA - port Niemcy - Warszawa)

1 600$ podatek i VAT

okolo 1000 PLN rejestracja w Polsce.

jeżeli pojazd ma mniej niż pół roku i przebieg poniżej 6000 mil to pojazd traktowany jest jako nowy i jest dużo wyższy podatek VAT.

 

Tyle mogłem się dowiedzieć.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin - już KTOŚ z forumowiczów ogłaszał się, że sprowadza auta z USA, wiec......

 

beztytuuba7.jpg

 

...:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle że znajomy sprowadził z USA lekko uszkodzonego B6, koszt zakupu auta, sprowadzenia, opłat i naprawy (w PL) zamkną się w 50.000zł

 

auto na wypasie z silnikiem 2.0T (200km) 07rok

 

opłaca się teraz bolidy ze stanów ściągać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.0T (200km)

200km-kilometrów ??? czy KM-koni mechanicznych ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej mu chodziło o kuce, bo ten silnik tyle ich ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin - już KTOŚ z forumowiczów ogłaszał się, że sprowadza auta z USA, wiec......

 

JUż prowadzę dialogi :)

 

powiem tylko tyle że znajomy sprowadził z USA lekko uszkodzonego B6, koszt zakupu auta, sprowadzenia, opłat i naprawy (w PL) zamkną się w 50.000zł

 

A mi sie odmieniło ;) i zamarzyłem o Jeepie Grand Cheroke 4.7 V8 2005-2006 rocznik :) a co! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JUż prowadzę dialogi :)

 

 

 

A mi sie odmieniło ;) i zamarzyłem o Jeepie Grand Cheroke 4.7 V8 2005-2006 rocznik :) a co! :D

 

 

to nie bedziesz juz moim kolega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahah kuczi trzeba bylo od wikiego brac ;) hihihhih ... ale zdradzasz passata dla jeepa ja rozumie zdrade vw na audi bo to ta sama grupa vag ale jeep ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wypisujemy Cię z forum za to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie bedziesz juz moim kolega

 

hahahahahah kuczi trzeba bylo od wikiego brac

 

Taaa, a myślisz że z nim nie gadałem :?: Nie chce sprzedać swojej padaczki :D Zresztą, mnie chyba już interesuje nowszy model.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrocie, sciagalismy jedna autko prywatnie i to co moge powiedziec, gwarancja/ubezpieczenie aby podczas transportu wszystko bylo dopilnowane a nie kontener na frachtowcu latal z boku na bok. U nas na nieszczescie odebralismy z wgniecionymi drzwiami oraz paroma pierdolami ktore dziwnym trafem "zagineły" - a moze Walenie połkneły....

 

O cyferki nie pytaj, bo nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JUż prowadzę dialogi :)

 

 

 

A mi sie odmieniło ;) i zamarzyłem o Jeepie Grand Cheroke 4.7 V8 2005-2006 rocznik :) a co! :D

 

Coś Ci ta misja kuczlaw nie służy, żeby zdradzać grupę VAG dla amerykańskiego wynalazku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może kotlet, ale niejednej osobie może się przydać i jak ulał pasuje do tematu - ja trochę z innej beczki - szukam strony www na której mógłbym sprawdzić historię auta europejskiego - coś jak www.sprawdzhistorie.pl dla auta z USA czy Kanady. dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności