Skocz do zawartości
Gość maciej21i

Oryginalny tuning VW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciej21i

Witam

Posiadam oryginalny zderzak VW proponowany jako oryginalny tuning do Passata 3bg. Posiadam zderzak ale nie mam atrapek do niego. Link do strony obrazującej zderzak na Passacie:

http://www.clubb5.com/month/0204/index.shtml

Ma może ktoś do sprzedania takie atrapki, albo może polecić kogoś z okolic Wrocławia, kto może mi ładnie wprawić tam siatkę. Tylko musi to być naprawde dobra robota, tyrzeba się przyłożyć i nie odwalać kszany. Wiem, że można je dostać w serwisie, ale 1600 zł za komplet 3 atrapek to trochę za dużo. Poszukuje także oryginalnych progów oraz tylniej dokładki.

Pytałem także wszystkich na Allegro sprzedających jakiekolwiek atrapy do Passata czy mają takie części nieorginalne, jednak nikt nie widział takich na oczy. Niemiecki eBay także przeszukałem oraz amerykański. Nigdzie nie ma takich atrap. Może ktoś z kolegów na forum ma więcej informacji na ten temat.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szalenstwa nie ma !! noo chyba ze ten TUNING polegal na zamianie strony kierownicy ze slusznej na zepsuta :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej21i

boommax

Właśnie o takie atrapy mi chodzi. jesteś może w posiadaniu takich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

potrzebuje takiego przedniego zderzaka z tymi atrapkami kompletnego pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny ten passat ktory pokazales boommax widzialem go kilka razy na zywo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten złoty pasek był latem na sprzedaż, chyba że to nie ten.

Moim zdaniem ten pakiet wygląda na obniżająco-dociążający, czyli przesadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje takiego zderzaka albo ostatniej dokladki z dolu bo moja w ta zime ulegla zniszczeniu i nie bd jej naprawial ma byc nowa - liczy sie jakosc i styl

 

moj pasek ma 1.8 t i 200 KM jazd anim to pełen lans jkuto wrzuce swieze fotki to oszalejecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności