Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zwrotnica żeliwna to juz jest nowa technologia?

a z którego miesiąca auto ??

P.S.

Zawiecha QAP-a jest w podobnej cenie po podobnie jakośćowo

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze nie pamietam ale pierwsza rejestracja za granica 16.03.2001 moge podac vin

 

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

 

Ale chyba 11.200 rok produkcji cos mi świta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze nie pamietam ale pierwsza rejestracja za granica 16.03.2001 moge podac vin

 

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

 

Ale chyba 11.200 rok produkcji cos mi świta :)

to pewnie masz jeszcze taki jak ja czyli grubszy i zwrotnicę żeliwną ale podaj VIN w temacie części ETKA a kloedzy rozszyfrują jaką zawieche masz

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za to końcówki poleciały po 10tyś
mogę zapytać jak się to objawiło.jaki byłe efekt?bo wydaje mi się że u mnie są końcówki do wymiany ale nie jestem do końca pewien.jak to sprawdzić żeby mieć pewność że to końcówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogę zapytać jak się to objawiło.jaki byłe efekt?bo wydaje mi się że u mnie są końcówki do wymiany ale nie jestem do końca pewien.jak to sprawdzić żeby mieć pewność że to końcówki?
wybite końcówki objawiają się ściąganiem auta "lata po drodze" czasem mogą pukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sworzeń ten grubszy . Bo powiem Ci ze jak skręcam i wjade w dziure to słyszę stuk w lewej i po prawej stronie to chba wachacze wiec nie ma sensu wymieniac pojedynczo tylko cały komplet. Lemforder jest dobry widziałem na allego po 1200zł. Wiadomo drogie sa ale chyba sa bardziej opłacalne niz inne firmy tak myśle. A ty wymieniałeś juz zawieszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli sworzeń ten grubszy . Bo powiem Ci ze jak skręcam i wjade w dziure to słyszę stuk w lewej i po prawej stronie to chba wachacze wiec nie ma sensu wymieniac pojedynczo tylko cały komplet. Lemforder jest dobry widziałem na allego po 1200zł. Wiadomo drogie sa ale chyba sa bardziej opłacalne niz inne firmy tak myśle. A ty wymieniałeś juz zawieszenie?
tak ja w lecie zeszłego roku wymieniłem komplet na firmę QAP (brak kasy było na lepsze) i na razie nie narzekam nic nie stuka nie puka od czasu wymiany przejechane mało bo tylko 14tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spoko ze hula bez zarzutu jesli chodzi o vin to juz znalazłem rok produkcji 7.03.2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sworzeń ten grubszy . Bo powiem Ci ze jak skręcam i wjade w dziure to słyszę stuk w lewej i po prawej stronie to chba wachacze wiec nie ma sensu wymieniac pojedynczo tylko cały komplet. Lemforder jest dobry widziałem na allego po 1200zł. Wiadomo drogie sa ale chyba sa bardziej opłacalne niz inne firmy tak myśle. A ty wymieniałeś juz zawieszenie?

Tak tylko te LEMY to chyba made in china i moga wytrzymac mniej niz MS a wydasz 1200zl,a zato kupisz 2kpl.MS i pochulasz napewno wiecej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bo widze na alegro ze sa po 1200 , 1500 i 1700 ciekawe czym sie różnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo widze na alegro ze sa po 1200 , 1500 i 1700 ciekawe czym sie różnia?
wykonaniem i ceną te droższe to pewnie już ori skoro koledzy sprzedawcy mają je po 1500 starczy tego nie temat o lemach

koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki w sumie to temat o MASTER-SPORT dzieki za rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przed chwilą zmierzyłem w wahaczu średnicę tego słynnego sworznia-21 mm. To w końcu koledzy starszy, czy nowszy typ zawieszenia? Bo już się pogubiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz zmierzyc to co jest ponizej gwintu a nie gwint ,najlepiej odkrec nakretke i pod nakretka zmierz srednice otworu w zwrotnicy jutro ci podam wymiary grubszego sworznia.

 

To jak podasz te wymiary?

 

W ogole to widze, ze te sworznie maja stozkowy ksztalt..

http://allegro.pl/passat-b5-lift-wahacz-prawy-i1511779258.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak podasz te wymiary?

Przed chwilą ja podałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem odswiezonej strony i nie widzialem, ze napisales.. :P Na wczesniejszej stronie jeden kolega pisal, ze nowsze maja 16mm, wiec jak u ciebie jest 21mm to masz ten starszy typ. Tylko, ze te sworznie maja stozkowy ksztalt.. wiec wymiary sa dwa, zalezy czy mierzysz na gorze czy na dole..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolne wahacze maja wlasnie stozkowy sworzen a gorne proste ale miejsza z tym ,a wiec stary typ sworznia : 24,7mm na dole a 20,7 na gorze ,nowy typ 20,5mm na dole i 16mm na gorze .Zwrotnica o nr. 8D0 407 258 nowy typ taki jest u mnie .Wahacz TRW o nr.4B0 407 155 nowy typ, mysle ze wszystko jasne i zrozumiale .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli starszy typ sworznia to te tańsze wahacze master sport tak ?? Napisałem w temacie ETKA żeby fachowcy stwierdzili jaki mam typ. Jeśli się nie uda to wtedy pobawię się w mierzenie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te tansze to stary typ z grubszym sworzniem, nawet jak ja zamawialem komplet ruville to zle sie dogadalem z gosciem i wyslal z mi grubszym, a pozniej napisalem mu ze to nie te to mni przeprosil ale napisal ze te na cienki trzeba dokupic poza kompletem i kosztuja 180zl jeden .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obym miał z grubszym. Samochód rok produkcji 2000. Modelowo 2001 po oznaczeniach min. na szybach itp. A propo jak się sprawuje komplet ruville, ile przelatałeś na nich?? Sam wymieniałeś??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności