Skocz do zawartości
Preziu

Pogaduchy nt III zlotu

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.grapheine.com/bombaytv/in...8e07caf8046dc4

 

Sorki za zdublowanie . Ale lepiej 2 razy ostrzec was. Zastanówcie sie zanim coś obiecacie.

 

A to odnośnie czego. Nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu - o której otwieramy imprezę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu bedzie od poludnia

Zapraszamy od 15.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Preziu bedzie od poludnia

Zapraszamy od 15.00

 

Skromna 2 osobowa grupa z łodzi ASD i ja pojawią się już o 16:00 żeby pomóc Ci przywitać reszte kolegów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram się być na 15 zależy jak pójdzie z zoną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał rainman777

Czemu nie jedziesz z nami :

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=28687

Pozdro

 

się okazało, że w sobotę idę na wesele i w dodatku jestem swiadkiem także muszę być w domku na 12

 

Ale chyba nie w tą sobotę tzn 05 lipca:eek:

Jak tak to wyślij zastępstwo, a sam baw się z nami do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nie w tą sobotę tzn 05 lipca
no w tą, w tą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana, jak opłaciłeś pokój na cały zlot to z soboty na niedziele robimy w nim impreze :585:(oczywiście wtedy jak już zgaśnie ognisko i co trzeźwiejsi poprzenoszą reszte ekipy do ośrodka). No chyba że kogoś spotka nieszcześliwy wypadek przy ognisku jak w zeszłym roku to spotkało szwagra sebka, czy pawelb6, to deklaruje osobiście pomoc w przejściu na miejsce:690:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz bardzo chcesz kogos nosic to zalatwie lektyke i bedziesz nosil Prezia bo ma noge w gipsie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak juz bardzo chcesz kogos nosic to zalatwie lektyke i bedziesz nosil Prezia bo ma noge w gipsie

__________________

 

Maćku, może wystarczą jakieś wypasione taczki, jedna osoba do ich prowadzenia wystarczy a z lektyką, no cóż.

Szczerze to wolałbym się zabukować w spokojnym miejscu, oczywiście z Tobą i twoim płynnym załącznikiem, tylko tym razem przypomij że nie pale, bo nie chciałbym znowu nabrudzić do kieszeni w drzwiach. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Z każdą Waszą wypowiedzią mam ogromne wątpliwości czy dobrze zrobiłem zapisując jednego z najmłodszych wielbicieli VW:provw:

Jedno jest pewne : przy takim Naszym "upojeniu" bedzie mógł spokojnie nasze furki oglądać :643:

Do zobaczyska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjotrm, nie jest tak źle w tym temacie, sam zobaczysz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
Panowie

Z każdą Waszą wypowiedzią mam ogromne wątpliwości czy dobrze zrobiłem zapisując jednego z najmłodszych wielbicieli VW:provw:

Jedno jest pewne : przy takim Naszym "upojeniu" bedzie mógł spokojnie nasze furki oglądać :643:

Do zobaczyska

 

nie chce sie licytowac, moj prawie 3 latek jest w pelni swiadomym fanem "pasio auto", a zabieramy tez drugiego mlodego niespelna 5 miesiecznego,temu co prawda na tym etapie wszystko jedno czy to wozek czy pasio, ale w nim tez pokladam ogromne nadzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tak źle.

"Będziemy zorganizowani i poważni, uczesani i przezorni" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie licytowac, moj prawie 3 latek jest w pelni swiadomym fanem "pasio auto", a zabieramy tez drugiego mlodego niespelna 5 miesiecznego,temu co prawda na tym etapie wszystko jedno czy to wozek czy pasio, ale w nim tez pokladam ogromne nadzieje ;)

Dzięki Panowie za słowa otuchy :D

 

Widze Czasi że nasze chłopaki są rowieśnikami to powinni znaleść wspólny język wiesz :kobiety, samochody itp:). Zostanie nam tylko zapoznać nasze żonki i bedziemy mogli z butelką w dłoni oddalić się aby spokojnie:drinks:

 

Do zobaczyska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał chelmi

nie chce sie licytowac, moj prawie 3 latek jest w pelni swiadomym fanem "pasio auto", a zabieramy tez drugiego mlodego niespelna 5 miesiecznego,temu co prawda na tym etapie wszystko jedno czy to wozek czy pasio, ale w nim tez pokladam ogromne nadzieje

 

Dzięki Panowie za słowa otuchy

 

Widze Czasi że nasze chłopaki są rowieśnikami to powinni znaleść wspólny język wiesz :kobiety, samochody itp. Zostanie nam tylko zapoznać nasze żonki i bedziemy mogli z butelką w dłoni oddalić się aby spokojnie

 

Do zobaczyska

 

To chelmi, ma 3 letniego chłopaka, ja mam 2,5 letnią córcię, zresztą w zeszłym roku też była i Marek napstrykał dziecku fotek z browcem, ale żeby nie robić problemów nie opublikował ich.

 

Sebek, razem ze swoim szwagrem napewno będziesz tak jak piszesz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chelmi, ma 3 letniego chłopaka, ja mam 2,5 letnią córcię,

 

Czasi w takim razie nic nie stoi na przeszkodzie aby Twoja córka jako doświadczona forumowiczka oprowadziła Adriana po ośrodku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności