Skocz do zawartości
armo

stag 300 szarpie

Rekomendowane odpowiedzi

passatek szarpie mi na gazie, u gaziarza stwierdzili że wtryski padają (czerwone valteki) więc zmieniłem wtryski na planijety i dalej to samo, ma ktoś z kolegów jakiś pomysł?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem w mazdzie instalacje stag 200 czy tam 300 ale chyba raczej to drugie i mialem same problemy na gazie niestety:( szarpal gasl przy okolo 5 tys obrotow przelaczalo sie na benzyne itp:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialem w mazdzie instalacje stag 200 czy tam 300 ale chyba raczej to drugie i mialem same problemy na gazie niestety:( szarpal gasl przy okolo 5 tys obrotow przelaczalo sie na benzyne itp:(

to ja przez pierwsze 40 tyś kilometrów problemów żadnych nie miałem, ładnie to chodziło i nawet na max obr ciągnął na gazie, dopiero teraz się problemy pojawiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przewody wys.nap i świece to kiedy wymieniałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama wymiana wtryskiwaczy to nie wszystko....regulacja jeszcze.

Poza tym jest możliwe że siadają - wówczas tako objaw również będzie....ale z tej pozycji to można tylko gdybać , jak masz się czym podłaczyć i znasz temat to można to sprawdzić , jeżeli nie to zalecam dobry warsztat i jeszcze lepszych mechaników-monterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dużej części problem opanowałem, podniosłem mnożnik i na gazie zaczął pracować ok, ładnie przyspiesza i pali tyle co na początku. Został mi jeszcze jeden problem który jest tak samo na gazie jak i na benzynie, jak się

doda mocniej gazu np. przy ruszaniu to go szarpnie kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz filtry gazu.Zarówno fazy lotnej, jak i ciekłej.u mnie było podobnie - nie wkręcał się od razu na obroty, potrafił szarpnąć . Po wymianie filterków obiaw ustał. Koszta nieduże, a chronisz wytryskiwacze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zalozony instalacje od 2 lat, stag 300 i reduktor alaska at-09 i strasznie mi przerywa szarpie jak ostro chce przyszpieszyc ( wymienilem przewody, swiece, filtry w instalacji) alaska at-09 sluzy on do silników o mocy od 90 do 120 KM a moj ma 150 KM czy to bedzie glowna przyczyna? gazownik ktory zakladal instalacje popelnil by az tak glupi blad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zalozony instalacje od 2 lat, stag 300 i reduktor alaska at-09 i strasznie mi przerywa szarpie jak ostro chce przyszpieszyc

Od 2 lat ci szarpie i przerywa? Czy stało się to teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty nie masz przewodów tylko cewki a reduktor masz za mały i pewnie wtryski to waldemary ci założył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w ilu jeszcze miejscach napisze ze coś ma nie tak . Kolego po rejestracji wypada przeczytać regulamin a później użyć szukajki -- było wszysstko 100 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności