Skocz do zawartości
Danek75

Fantazyjne parkowanie w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy jeleń, a raczej samica :P upolowana dziś pod tesco w Krasnymstawie. Obok stoi mój pasio - prawidłowo stoi. Pani nie była ani niepełnosprawna (20-kilka lat) ani z dzieckiem, zaparkowała chwilę po mnie. A miejsca było w bród! Chciałem upomnieć panią że tak nie powinna stawać, ale moja lepsza połówka mnie od tego odciągneła. Bo znając mnie to na dwóch słowach by się nie skończyło :637:

 

Drugi jeleń upolowany w Lublinie pod CMT kilka dni temu. No comment.

jel.jpg

jel2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skcrack, dobrze że masz taką połówkę, ale trzeba było spokojnie się zapytać czy faktycznie chciałaby być na ich miejscu i to o nie miejsce parkingowe chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjecie 26 - mnie rozbraja ;)

choc niemam obnizonego passata to i tak sie niezmieszcze :D hehehe ;)

P.S.

Jest nawet jeden baran z mojego miasta :(

 

 

Pozdrawiam Piotr :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo Świata...

20080711%28003%29.jpg

a jak wyjeżdżał to .... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek

chyba kazdy z nas czasami zaparkuje "niecodziennym"miejscu ...m np to sie zdarza ale zadko i na chwile...choc nie sa to takie miejsca jak te pokazanea foto...zawsze prawdziwek sie znajdzie:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie hakow. to jest wielka bzdura, ze hak pomaga zaoszczedzic kase. w momencie uderzenia hak wchodzi w miekkie czesci samochodu(grill, chlodnica), a caly impet uderzenia jest i tak przeniesiony na dalsze czesci(zderzak,belki, podluznice).

zderzaki w naszych sam sa przystosowane do przeniesienia sily uderzenia do 7 km/h bez jakichkolwiek strat materialnych(ewentualnie spadnie z zaczepow). plastik sie odksztalca i powraca do swojego pierwotnego wygladu. wiec po kolizji z taka predkoscia zostana ewentualnie slady na lakierze. ktos moze powiedziec, ze to i tak wina tego co nie wyhamowal. tylko po jaka cholere robic cos co i tak niema sensu. znajoma wjechala w samochod i gdyby nie przeklety hak skonczyloby sie tylko na malowaniu zderzakow.a tak maska,chlodnica,zderzak poszly na zlom.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy piszecie!!jak nie uważacie takich haków to montujcie inne i tyle a ta polemika to nie ma sensu to jak ze ślepym o kolorach , każdy z was ma swoją racje:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie wątpliwości, to są to dwa miejsca przeznaczone dla MPO. To jest jedyne auto, które je regularnie blokuje:

dscn5744uj4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pola parkingowe w poprzek.

I to jest odpowiedź na pytanie dlaczego mówią o właścicielach tych samochodów takie dziwne rzeczy.

e821ed2b677025a7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pod CARREFOUR laska stanęła A3-ką nie dość, ze na miejscu dla inwalidów, to jeszcze po skosie, czyli zajęła 2 miejsca :kwasny: Ręce opadają, jak się coś takiego widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarucki, czy to zdjęcie zrobiłeś w Zwierzyńcu? :)

 

Danek75, spójrz na poprzednią stronę, tam jest mój post i zdjęcie audi zaparkowanego w taki sposób jak ta laska w A3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwóch panów w garniturach zajęło dwa miejsca pod intermarchem autem typu honda ale żeby było śmieszniej w poprzek 2 miejsc parkingowych.Gdy starszy pan podjechał myśląc że zaparkuje w tym miejscu jeden z "inteligentnych" panów wrócił ale nie po to aby przeparkować auto tylko po żeton do wózka. I zapewniam żaden z nich nie był blondynką. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel wcale niema zamiaru wjechac w brame znajdujaca sie za samochodem. mial pecha, bo go spotkalem i powiedzialem co mysle.

pozdro

Image070-1.jpg

Image071-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Danek75, spójrz na poprzednią stronę, tam jest mój post i zdjęcie audi zaparkowanego w taki sposób jak ta laska w A3.

no nie w taki sam sposób, bo u mnie laska zaparkowała "po skosie" :D - czytaj !

nie dość, ze na miejscu dla inwalidów, to jeszcze po skosie, czyli zajęła 2 miejsca

 

ps: dodam, że to nie była Madzia :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie w taki sam sposób, bo u mnie laska zaparkowała "po skosie" - czytaj !
Tak czy siak 2 miejsca zajęte :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak 2 miejsca zajęte :/

No w sumie racja, ale wystrzegajmy się "polskich stereotypów" typu...

- większa połowa

- taki sam ale inny

- prawie na pewno

-....itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja, ale wystrzegajmy się "polskich stereotypów" typu...

- większa połowa

- taki sam ale inny

- prawie na pewno

-....itp :D

Czy to nie powinno sie znależc w dziale:humor i rozrywka:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejzap

Nie dawno przed M1 w Warszawie kumpel musiał wchodzić do swojego Punto przez bagażnik:ups:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj do Carefoura. Postawiłem auto na parkingu i zapitalam do wejścia no i patrze, jedzie sobie "karierowicz" z UK swoją super błyszczącą Alfa 156 z kierownicą po prawej no i cyk myk, wjechał sobie na miejsce dla inwalidów. Zatrzymałem się, poczekałem aż wysiadł i się go pytam, gdzie ma plakietke, że jest inwalidą i wogóle czy nim jest, bo widze, że normalnie wygląda. No a na to jego super inteligentna inaczej panna odpowiada, że im wolno :!: no to się wkur***em, wyjalem telefon, zaczałem udawać, że robie zdjecia po czym poszedł blef ze dzwonie na 112 :D Przestawił gbur swoja Alfe, ale super inteligentna inaczej panna dalej coś burczała pod nosem. Dodam jeszcze, że kilkanaście miejsc dalej było wolne, zeby spokojnie zaparkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności