Skocz do zawartości
kononowicz

LCD 42 cale wyjdzie do Passata B5 kombi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mam takie nietypowe może pytanie jak w temacie. Zamierzam kupić LCD 42 cale. Zmieści się do B5 kombi przy złożonych siedzeniach ?

 

pozdro

konon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem przewiez 50" i nie dalorady i to bardzo duzo.Pamietaj ze musisz to przewiezc w pionie bez przewracanie i kladzenia.pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40" by weszło, ale nie zapomnij o pudełku, które jest baaardzo duże. Najlepiej podjechać jakąś T4 i problem z głowy. :ok:

40" ma koło 1 metra szerokości - jeśłi jest z bocznymi głośnikami to jeszcze więcej.

Tyle, że bez pudła to tak trochę nie pewnie wieść nowego sprzęta - ja bym się nie odważył.

pozdrawiam, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja chcialem przewiez 50" i nie dalorady i to bardzo duzo.Pamietaj ze musisz to przewiezc w pionie bez przewracanie i kladzenia.pzdr.

a dlaczego niby w pinie,bo nierozumiem

przewoziłem 42 cale w pudełku i weszło,nie w pionie i gra

pozdrawiam

rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 sedan przewiozłem 32" w pudełku bez rozkładania siedzeń. Ale wszedł na styk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiozlem 42 w sedanie w pudle i weszlo bez problemow.

heh wlasnie mi sie przypomnialo(bylo to 3 lata temu), ze wiozlem to w bagazniku ale innego samochodu (calibra), wiec ja sie wycofuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiozlem 42 w sedanie w pudle i weszlo bez problemow

Ja również trochę trzeba było wciskać ale wszedł w PIONIE na tylne siedzenie w pudle:)

Pamietaj ze musisz to przewiezc w pionie bez przewracanie i kladzenia.pzdr.

Widziałeś kiedyś jak to jest w magazynach traktowane, w pionie, poziomie, do góry nogami co za różnica byle żeby w sklepie było w pionie i klient w pionie nosił bo jak nie to nie dochowa warunków gwarancji. Więc jednak pamiętaj przed sklepem w PIONIE:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez wiozlem 42" w sedanie i wlazlo z tylu na siedzeniach w pionie ale to na styk, drzwi sie ledwo domykaly :) wyjecie tego samemu to masakra potem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie informacje. Po nich pojechałem po odbiór TV śmiało. Ładowałem go "od tyłu" ;) W pionie zabrakło kilu centymetrów. W poziomie mnie było najmniejszych problemów. Producent dopuszcza transport na płask pod warunkiem, że jest przewożony frontem (panelem) do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego niby w pinie,bo nierozumiem

przewoziłem 42 cale w pudełku i weszło,nie w pionie i gra

pozdrawiam

rafał

 

LCD można w pionie i poziomie - natomiast plazma tylko w pionie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam plazme przywiozłem w poziomie i jakoś żyje :) też 42 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sedanie zmieściła się 42 w pudle.. ale musiałem podnieść siedzisko kanapy tylnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności