Skocz do zawartości
Krusnik02

ATS CUP do passata B3 czy wejdą??

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam okazję kupić felgi ATS CUP 15". Jestem ciekaw czy mi się zmieszczą.

On też jeździ paskiem tylko u niego ocierają. Skorzystałem ze stronki Felgi.pl niby ok. Ale wolę was zapytać, pozatym na tej stronie są podanę dwa wymiary ET, czy to znaczy że są dwa modele tych felg, czy też ET jest różne dla pary na przód i na tył auta?

Wymiary felg:

ET 20 i 28

7J

15"

4x100

A jeżeli da sie założyć to jaki profil opony 195/55/15; 195/50/15; 205/50/15??

I jeżeli zdecyduję się na inne felgi to jakie ET wchodzi w grę dla felg w przedziale szerokości między 6J, a 7J?

ats_cup_d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Bardzo fajne oldstylowe fele sam bym takie łykną.

O ile dobrze pamietam to ten użytkownik kiedyś na czymś takim jeździł : kockodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Te felgi wejdą spokojnie do Passata B3 !!!

Wszystkie profile opony również będą pasować do tych felg.

 

Odnośnie szerokości felg to przedział 6' i 7' jest jak najbardziej bezpieczna.

Do Passata B3 wejdą również felgi o szerokości 9"

 

Dobór felg zależy głównie od ET oraz do jakiego zawieszenia mają być założone, czy standardowego czy obniżonego.

 

Pozdro

Przemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j

Ja mam takie 205/50/15??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma znaczenie to ja mam w b3 felgi 16 7.5 et 37 z oponami 205/50/R16 wyglądają super mimo ze myślałem że będą za duże. Prawdę mówiąc zastanawiam się czy w ogóle rozważać zakup 195/50/16 lub 195/45/16 czy nawet 205/45/16. Passat powinien mieć standardowo taką wielkość opon. Nic nie obciera. Zawias póki co seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie obciera. Zawias póki co seria.
to na glebę go..;)

 

co do ATS to jestem ZA!! mam takie od ponad 10 lat i sprawują się bdb, pozatym przy niskiej oponie, glebie leżą na pasku extra... a ET jak jest różne to ładniej leżą.. daj na tył mniejsze ET i bedzie git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie kasa będzie gleba ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety zadzwoniłem do kumpla i po ptakach :mad:

Już poszły w ludzi:607::cenzura::wstyd: ale jeżeli ktoś ma do sprzedania to ja chętnie, oby w rozsądnej cenie:D

Choć i inne 15" też mogą być, jakby co to piszcie:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiąc szczerze, to 16" jest najlepszym kompromisem, a najlepiej i tak wyglądają 17".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie Cup-ami główy nie zawracał to felga, która pasuje do pordzewiałego kadeta a nie do Passata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś mi zaproponował, bo mam pododne do tych tylko starszy model (czytaj bardziej kanciaste ramiona), no i niestety moję mają bicie i są w gorszym stanie, ale czego tu się spodziewać kiedy coś dostaje sie w zamian za zapasówkę:D. Zastanawiam sie czy je odnawiać bo widać, że już raz było malowane, a jeżeli oddam do piaskowania i okaże się że były szpachlowane i mi wyjdą jakieś kwiatki to tylko kasę utopię, a no i jeszcze dekielków nie mają ale to już nie za duży problem choć by sie przydały, a nie wiem skąd mogłbym ję wyrwać . No i nie wiem co robić, było by inaczej gdybym nie cierpiał na brak waluty:p. Może macie jakieś sugestie??

354878195.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, żę felga polerowana wygląda najlepiej. Nie oznacza to że od razu musisz takich szukać, zależy po co Ci taka felga. Jak chcesz żeby auto ładnie wyglądało to i owszem trzeba sypnąć groszem, a jeżeli chcesz żeby wyglądało lepiej niż na stalówkach, to cóż... prawie każda alu felga będzie lepsza. Ja spędziłem pół roku na szukaniu i "dobieraniu" odpowiedniej felgi oczywiście w internecie. Widziałem mase passatów b3 na alusach i w końcu wybrałem 3 modele. Jeden w ogóle nie był dostępny w polsce, drugi bardzo mi się podobał ale też cięzko było znaleść odp. rozmiar i rozstaw śrób za odpowiednią cenę a trzecią można było dostać ale trzebabyło trochę więcej sypnąc. No i jak to mówią życie płata figle, albo inacze czasem zaskakuje i trafiła się mega okazja z felgami nr 2, które to w zasadzie najbardziej mi się podobały. Wielkość, rozstaw i stan zużycia (prawie nówki bez rys) za rozsądne pieniądze. No ale tak jak mówię co kto potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krusnik02 na allegro jest kilka ofert felg, które z pozoru wyglądaja nijak, ale po polerce i nowym lakierze będą naprawdę świetne. Zachecam do przejżenia jak największej ilości zdjęć ze zlotów VW. Mozna podejżec co inni zakładaja i jak to sie prezentuje a z czasem cos sam wydumasz.

 

PS. ostatnio taki komplet tyko z białym środkiem i z oponkami stał za 600zł (ale nie każdemu sie podoba taki styl) http://moto.allegro.pl/item348605583_bbs_mahle_7x15_et_13_4x100_cultstyle_rarytas_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, w sumie to na brak felg nie mam co narzekać, bo mam też 14" snow drop oryginalne :provw: wypiaskowane i polakierowane lakierami czarnym metalikiem oczywiście z passata i ładnym srebrnym metalikiem również z paska. Ładnie się prezentują dzisiaj pojade zakładać na nie oponki 195/60/14 to później zrobie foty jak wyglądają na aucie, no ale wiecie sami żę 14" to nie 15" (wygląd i wygoda jazdy, nie wiem jak przeciążenia na układzie kierowniczym? kilka osób powiedziało mi że 15" mogą mi zawieche zniszczyć:confused:) I dlatego mam dylemat czy kompromis na 14" czy dalsze inwestycje w 15".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to 15 to absolutne minimum, producent i tak przewidział taką wielkość w homologacji, zatem o żadnym zniszczeniu zawiasu nie ma mowy. Ale ja i tak uważam, że 16 to minimum do passka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Mi sie bardzo te atsy podobają to chyba jedyne alusy co dobrze wyglądają na balonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ATS-y są jednymi z najładniejszych felg, a najlepiej wyglądają na Golfie II. Na Passacie trochę tracą ze swojego blasku, ale i tak źle nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności