Skocz do zawartości
jozko

VR6 Turbo allegro

Rekomendowane odpowiedzi

nieee no to tylko początek..... przewody, IC , i kilka dodatków, niemówiąc o hamownii, programie, wtryskach i strojeniu... a może jeszcze odprężyć silnik... chyba że tylko malutkie ciśnienie... a znam temat dokładnie od kolegi - który sam zbudował auto - masz link do jego aukcji i popatrz jak to wygląda np. w MKIII

 

http://moto.allegro.pl/item350967673_vw_golf_3_iii_vr6_turbo_porsche_killer.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszt tych brakujacych dodatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Paweł szalejesz czyżby ciągły brak mocy.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł chyba Ci coś mówiłem an temat turbo do VR6?! masz minimum 15 tysięcy na to? jeśli nie to nawet nie zabieraj się za uturbiebie... możesz zrobić to po kosztach, ale silnik ci długo nie polata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macku wlasnie mocy mi brakuje bo nie mozemy z Adamsem przeskoczyc ronda u mnie w miescie... wiec szukamy alternatywnych zrodeł energii :D

 

Arku wiem wiem ale moze cos taniej sie da :) moze zamiast itercolera puszka po kitekat a doloty z rury od odkurzacza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sr.pl jest user ktory dobrze uturbil VRa. nick szymonrs. powie Ci co i jak, ale ceny sam musisz ogarnac.

Generlanie VRy fajnie sie uturbiaja. Koszt pewnie jak zwykle od 10-12tysi przy maxymalnym oszczedzaniu i taniej robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie da sie ukryć koszty są duże popatrz sobie zresztą na stronke GODULI

http://www.godula.cc.pl/index1.php?page=kompresory_do_vw masz napiane poniżej co za ile .Z tego silnika można wykrzesać 305 KM za jakieś 15000 zeta , wiesz jak masz tyle tonie ma sie co zastanawiać , najtaniej coś wychodzi chyba za 9000 zł . Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie techniczne kwestie Cię interesują? Spalanie na poziomie 15-17l/100. Co do osiągów to narazie skrzynia jest za krótka. Na 5 biegu dochodzi do odcinki i niestety nie pojedzie więcej jak 260km/h. Jak przełoże skrzynie z TDI to 3 paczki powinien lecieć. Na 5 tym biegu przyśpiesza tak jak średnie auto klasy GTI na 2 lub 3. Od 100 do 200 km/h ok 11sek.

 

jozko, polecam temat na forum golfa http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130051&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

i cały tamtejszy dział VR6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grand

VR6 samo w sobie to pocisk ale z turbo to będzie już rakieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to o ile się nie mylę, to wczoraj od takiego pocisku dostałem po dupsku przez nieumiejętność ruszania... ale to był corraaa, a nie passek ;) śmiga to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności