Skocz do zawartości
Gość staH

zawysoka temperatura silnika???

Rekomendowane odpowiedzi

Na dole jest śruba 22 lub 24 i to odkręcasz a najpierw górę lub trzymasz i górę odkręcasz. A nie w tym temacie napisałeś to pompa wspomagania a nie wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękował już dałem rade w końcu puściło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie zabardzo sie znam na tym wszystkim dlatego zadam oddzielne pytanie. Mam passata b3 benz gaz i rowniez problem z temperatura. Plyn w chlodnicy jest i jakos zbytnio nie ubywa. Troszke sie weze poca ale to moze jest wina starych obejm (niewiem). Moj pasek jadac i przemieszczajac sie dochodzi do 80° wedlug wskaznika lecz gdy tylko stane w korku lub po dluzszej jezdzie na wiekszych swiatlach temperatura wzrasta do ponad 90°, gdy dalej jade znow spada ponizej 80. Wentylator dziala, po zgaszeniu silnika pod domem czasem go slysze. Ogolnie z ojczymem niedawno go wymienialem. Do tego po ostatnim wyjezdzeniu benzyny do zera (z zalecen mechanika) wskaznik wogole przestal dzialac co jest malo komfortowe. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na wiekszych swiatlach temperatura wzrasta do ponad 90°, gdy dalej jade znow spada ponizej 80.

Sprawdż przy jakiej temp. dolny wąż na chłodnicę robi się ciepły, zdejmij też górny węzyk ze zbiorniczka i dmucjnij w niego, musi być drożny tak samo króciec w zbiorniczku od tego wężyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj pasek jadac i przemieszczajac sie dochodzi do 80° wedlug wskaznika lecz gdy tylko stane w korku lub po dluzszej jezdzie na wiekszych swiatlach temperatura wzrasta do ponad 90°, gdy dalej jade znow spada ponizej 80.
Miałem kiedyś podobnie,wymieniłem termostat ,dalej to samo .Dopiero wymiana czujnika pomogła ,tylko czujnik oryginalny nie jakieś badziewie za parę złotych bo będziesz miał cyrki ze wskazaniem temperatury.Ja za swój czujnik zakupiony w aso dałem około 90złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności