Skocz do zawartości
adams

Rozdzielacz gniazda zapalniczki - jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przymierzam się do zakupu rozdzielacza gniazda zapalniczki, chciał bym coś wybrać na allegro bo jest tam tego sporo. Jednak prosił bym żeby ktoś mi polecił konkretny model!!! Mam rozdzielacz w B5 i nie jestem z niego zadowolony bo wtyczka w zapalniczce się słabo trzyma i niekiedy nie łączy!!! nie chciał bym ponownie kupić takiego badziewia.

 

rozdzielacz będzie jeździł w B4 i myślę że dwa gniazda mi wystarczą, no max to trzy ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w B3 gniazdo zapalniczki jest dość blisko umieszczone i taki trójnik może przeszkadzać w wbiciu 5 biegu... ja bym zrobił to troszkę inaczej, mianowicie kupił dodatkowe gniazdko i zamontował je np w schowku obok ręcznego albo w schowku pasażera... wygodniejsze i ładniejsze :)

http://www.allegro.pl/item337077647_gniazdo_zapalniczki_na_do_obudowy_312_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

admas coś takiego miałem przez chwilę i byłem z tego zadowolony

rozgałęziacz był na kabelku i nie przeszkadzał w mieszaniu biegami tylko wisiał sobie koło fotela pasażera

http://allegro.pl/item340088340_rozdzielacz_zapalniczki_na_kablu_x_3_gniazda_fvat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego przyklejone do tunelu-zdaje egzamin, piątka wchodzi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie cos widzialem w biedronce :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam trójnik ale nie wiem czy da rady podpiąć do niego np lodówka , nawigacje i cb boje się ze coś się wypali ,czy mogę tak zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz. najwyżej nie wytrzyma bezpiecznik bo może być duży pobór prądu. ale nawigacja i CB mało pobiera wiec dla lodówki starczy. podłączaj śmiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taka luźna rozowa a ma ktoś pomysł jak zrobić dodatkowe gniazdko w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies jest opis na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pociągnął z listwy bezpieczników kabel min 2.5mm2 (10A pojedzie bez problemu), zabezpieczył bym 10 bezpiecznikiem i tyle w temacie. No może gdzieś były by jakieś rezerwowe bezpieczniki, które można wykorzystać, ale to trzeba przepatrzeć w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze gdzieś to widziałem....w biedronce może? na stówe w jakimś większym sklepie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności