Skocz do zawartości
Grimson

Pojemnosc zbiornika paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

mi wchodzi na maxa 74 z odpowietrzaniem może masz jakoś zapowietrzony ??? mi wskazówka zaczyna ruszać się po przejechaniu jakichś 250-300km (zależy od stylu jazdy) wskazówka pokazuje że pełny ??

 

Poczytaj było o zbiernikach B5

 

Mi pod korek weszło ostatnio 68 litrów plus jakieś 6-7 litrów miałem w baku czyli jak kolega pisze max. do baku wchodzi ok.74 litry więcej nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dokładnie nie wiem ile ma bak ale tak mniej więcej do pełna przy odpowietrzeniu wlewam z 70l.

Auto średnio po miejscu w lecie mieści się w 6,5 litra;) a wskazówka ruszy sie jak z 200-250 przejadę i potrafię zrobić na pełnym baku 1050km;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio przyjrzałem się paragonowi za tankowanie i coś mi nie gra.... Mam benzynę w sedanie, którego zbiornik paliwa mieści .... w zależności od źródła sa 3 możliwości:

  • 52 litry w tym 8 litrów rezerwy
  • 60 litrów ( zbiornik ma 52 litry + 8 na rezerwę )
  • podobno ktoś zatankował do niego 70 litrów

 

Tankowanie odbyło sie na stacji Auchan'a do pełna a dystrybutor pokazał 48 litrów. Uśredniając brakuje 12 litrów. Ciekawe czy to mój bak jest mniejszy czy dystrybutor zaniża :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik ma 62l w tym 8l rezerwy. Przy dużej cierpliwości wlejesz jeszcze z 8l z odpowietrzaniem dosłownie pod sam korek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy nie wlałem więcej jak 55 litrów nawet gdy na rezerwie przejadą ok. 50km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dystrybutor zaniża

raczej nikt takich prezentów nie robi;)

Zbiornik ma 62l w tym 8l rezerwy

potwierdzam

nie raz już zalałem ponad 60L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Passatach b5 podobnie jak w b4 była możliwość założenia baku 100-120l? Ktoś się z takim czymś spotkał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w Passatach b5 podobnie jak w b4 była możliwość założenia baku 100-120l? Ktoś się z takim czymś spotkał?

 

zawsze jest taka możliwość.... a jak wymontujesz tylne siedzenia to bez problemu w miejsce zbiornika i beczkę 250 litrów wstawisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest taka możliwość.... a jak wymontujesz tylne siedzenia to bez problemu w miejsce zbiornika i beczkę 250 litrów wstawisz...

Jak sie znudze to i akwarium wstawie. Dzięki za tak pomocne podejście ![emoji90]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sie znudze to i akwarium wstawie. Dzięki za tak pomocne podejście ![emoji90]

 

jakie pytanie taka odpowiedź, było już ze 4 lata wstecz tylko trzeba wyszukiwajke i myślenie uruchomić..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie pytanie taka odpowiedź, było już ze 4 lata wstecz tylko trzeba wyszukiwajke i myślenie uruchomić..............

Szukałem i nie znalazłem dlatego zapytałem. Stronę wcześniej tez chłopak pytał i nie dostał odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

, do rezerwy przejechałem 1050km to chyba dobry wynik :)

tzn że jeździsz jak piz...de..czka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,k ciekawe ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności