Skocz do zawartości
Sedris

Zmiany cen paliw, gdzie ile i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Olkusz , Statoil ON 5,39 PB 5,45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.59 już jest na Orlenie u mnie.. Bez rozlewu krwi będzie tylko gorzej :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w Tarnowie i okolicy zwykły ON od 5,40 do 5,45.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ceny paliwa rzeczywiscie mamy zachodnie ale zarobki nadal polskie!nasz rzad ma gdzies czy nas bedzie stac na to paliwo ich nie obchodzi to jakie sa ceny na stacjach bo ich stac na to paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZĘDZIE I TAK ZA DROGO MASAKRA.......... 4zł to odpowiednia cena za rope a nie 5.50 poj... co bedzie za kilka lat nie rozumiem co te nasze panstwo tworzy nie KUMAM ich masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno wróciłem z belgi ropa 1.40euro ale srednie zarobki to 10euro za godzine czyli 14litrów paliwa za godzine pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzechu to to mi sie podoba a nie to co w polsce sie dzieje 2 litry i nie zawsze dwa mozna kupic heh jak np zarabiaja ludzie po 7zł na h MASAKRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec mówie ceny mamy z zachodu ale zarobki nadal polskie,az mi sie tu nie chce wracac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy zachód tu bezrobocie jak na zachodzie i ceny paliw jak na zachodzie nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedawno wróciłem z belgi ropa 1.40euro ale srednie zarobki to 10euro za godzine czyli 14litrów paliwa za godzine pracy

Nie wiem co tam miałeś z matematyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu na bezobsługowych stacjach ON za 5,36, ale udało mi się znaleźć za 5,26, więc 340,- poszło w czarną dziurę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z tankowania na Ukrainie...stacja Lukoil...

ON = 3,65 zł

benzyna 92 = 3,92 zł

benzyna 95 = 3,99 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Shell Chorzów

ON - 5,35

Pb95 - 5,25

No i co parę dni w górę jakby się viagry najadła :)

Czekamy do nowego roku. Myślę, że do lutego 2012 pojawi się magiczna cyferka 6 z początku.

A jeszcze jakiś czas temu obawialiśmy się tzw. magicznej 5-ki, która jakoś przeszła. Za niedługo i 6-ka przejdzie, a potem chyba to dobre buty pozostaną i jakaś powtórka z "nocnych rozrywek" w Grecji i innych krajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...obawialiśmy się tzw. magicznej 5-ki, która jakoś przeszła. Za niedługo i 6-ka przejdzie...

Pocieszające jest tylko to, że na większości stojących przed stacjami paliw, wielkich plafonów (tak to chyba można nazwać) z cenami, istnieje tylko trzy miejsca na cyfry. Oznacza to, że max do 9,99 zł za litr może dojść ;)

Edytowane przez Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie

PB 95 -5.29

ON - 5.39

LPG - 2.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Ostrołęce na Statoil ON uszlachetniony : 5.67 zł/l ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że do lutego 2012 pojawi się magiczna cyferka 6 z początku.

a ja jednak mysle ze w tym roku v-power bedzie po 6zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 95 5,38zł

ON 5,43zł

Orlen Nowy Sącz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SZOK! Jak zyć w tym kraju? Siedzę piję 3 :kawka oglądam TVN CNBC i doznałem szoku jak usłyszałem, że ropka z początkiem nowego roku ma kosztować 5,60 zł/ltr JESTEM WSCIEKŁY! Teraz olej napędowy jest droższy od benzyny 95 chyba trzeba sprzedać passka(bo przecież pasek nie spali 4 litrów po miescie) i kupić fiata punto 1.0+lpg. Ja to jeszcze jak ja, ale ludzie ktorzy mają do przejechania np 30+ km do pracy to naprawde wspólczuje.

mam ochotę zrobić jednoosobowy protest i zablokować drogę Białystok Warszawa. Chyba wlasnie dlatego kupilem diesla zapłaciłem za niego drożej niz za passata w benzynie by jeżdzić TANIEJ! a TU WYCHODZI NA TO ZE BEDZIEMY JEZDZIC DROZEJ MIMO, ZE ZAPLACILISMY DROZEJ ZA WOJE DIESELKI! :( wiem, ze za tone ropy płaca 150 $ (też mowili to na TVN CNBC), ale akcyza(ktora ma po nowym roku wzrosnąć) i kurs Euro sprawia ze olej napędowy taki drogi. :debil

 

 

 

*A jak swego czasu pisałem żeby z innymi forami zrobić spot-protest to mnie moder wyśmiał, macie teraz a zobaczycie będzie jeszcze bardziej zaje...cie. Pragnę dodać tylko dla podniesienia ciśnienia że prócz podwyżki akcyzy na ON po nowym roku, będzie jeszcze jak co roku podwyżka rewaloryzacyjna, więc na 20gr podwyżki bym się nie nastawiał. Nie chcę wróżyć ale raczej trzeba się szykować na 6 przed przecinkiem.

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności