Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znajdę drivera to dotrę :D Ma ktoś nr do Pawła strażaka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko za 100 pkt :D kto będzie z dziewczyn ? n

 

Bo moja kobitka ma obawy że się sama znudzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko za 100 pkt kto będzie z dziewczyn ? n

 

Bo moja kobitka ma obawy że się sama znudzi

Będę:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja już jestem w domku - dzięki Wam wszystkim za, jak zwykle, udane spotkanie - miło było zobaczyć starych znajomych i poznać nowych.

 

Licytacja flagi pierwsza klasa Piotr - jak zostanie mi ostatni komplet ramek, to z pewnością Ci je przekażę :D. Gratulacje i szacunek dla zwycięzcy - 395 za flagę ... fiu fiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja też się odmeldowuje ja ko drugi, spotkanie pierwsza klasa:super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja:) licytacja pierwsza liga PIOTREK dałes czadu, fajnie ze nasze grono sie powieksza. Do nastepnego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam drodzy znajomi, to był mój pierwszy spot i jestem bardzo mile zaskoczony że jest taki spoko klimat wśród użytkowników takiego cudownego autka jak Passat. Musiałem zmykać bo rano do pracy ale mam nadzieje że następnym razem będzie dłużej. Do zobaczyska na następnym spocie już nie mogę się doczekać następnego spota. Pozdro for ALL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz w domku, jak dla mnie na pierwszy raz, calkowicie "OROJ" :D Fajnie bylo Was poznac, sympatyczna i widac zwarta brygada, Ci co już sie znaja, mily widok. Ciekaw jestem fotek, licytacja flagi, Lukasz szacun! Pozdro, do nastepnego razu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się odmeldowuję, bardzo mi było Was wszystkich poznać, szczególnie moje przeurocze sąsiadki. :635:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja też w końcu dotarłem do domu. Frekwencja chyba zadziwiła tym razem wszystkich. Oby tak dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmeldowany cały i zdrowy :)dziekować wszystkim !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja napiszę, że dotarłem i coś tam, coś tam :-DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość monik

Witam wszystkich...Wielkie dzięki dla Kynia za przywiezienie zwłok do domu (kuczlawa)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiu177

Hello witam wszystkich, my to znaczy ja Czesiek_nh i mariah_uana dotarliśmy wczoraj okolo godziny 00.00 powiem jedno.....byłooooo zajebiaszczo...naprawde jestem strasznie happy ze sa ludzie na świecie tacy jak wy, którzy maja swoją pasje dziela sie nia z innymi i ogolnie potrafie swietnie sie bawic.....a teraz ide se polezec bo kacyk lekki trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się po spociku :)

 

Fajnie było, dzięki za udaną zabawę :)

 

Licytacja - pierwsza klas :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny, ale jeszcze lekko nieprzytomny odmeldowuje się :D Byłem dopiero 2 raz, ale już wiem, że będę na następnym SPAMIEheheh spocie. No i ogromny szacun dla Łukasza(kusiek302) za pomoc dzieciakom. Pozdro dla Wszystkich.

Ps. Paula jak Twoja imprezka w Łodzi się udała:D??

Ps1. Kyniu to ostatnie piwero chyba nie było potrzebne hehe.

Edytowane przez gucio10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również odmeldowuję... po moim rozdziewiczeniu muszę przyznać że było spoko (nawet bardzo). no i będę się starał na kraków za tydzień uderzyć co by się jeszcze lepiej zintegrować ;-)

towarzystwo zajebiaszcze jakby to czesiu powiedział :-D tylko obsługa lokalu coś przewrażliwiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w imieniu swoim i Macka dziekujemy wszystkim za tak liczne przybycie na comiesieczny spot gr lodzkiej.

 

szczegolne podziekowania sa dla dwoch nowych uzytkownikow ktorzy wzieli udzial w licytacji dwoch forumowych gadzetow. tymi osobami sa Michal (m3iaz) ktory kupil smyczke i Łukasz (kusiek302) ktory kupil flage.

edit: calosc kwoty jaka jest z licytacji tych gadzetow idzie do kolegi charakterka ktory przekaze pieniadze na dom dziecka, na dzieci

:)

 

 

kolejne podziekowania sa dla tzw BONUSA MIESIACA. sa nimi ludziska z krakowa. dwoch starych i dwojka nowych forumowiczow.

 

 

no i na samym koncu zostaje bonus (to ze w plastiku to malo wazne) cytrynowy :) i tu sa podziekowania dla PjotraM ktory przygotowal i udostepnil do sporzycia nektar bogow. oczywiscie banka byla pelna pod sam korek :)

ps. mam nadzieje ze barmanki nie beda zle za szklanke po cocacoli i kufelek 0,33 od piwa, ktore umozliwialy nam degustacje :D

 

ps.

jesli ktos bedzie chcial dozucic jakies swoje fotki to poprosze je na meila i wrzuce w jednego posta. tak zebysmy sobie nie zasmiecali tematu.

i oczywiscie zapraszam do "rozmowy w tloku o wszystkim ...." i podzieleniu sie swoimi wrazeniami ze spotkania (SPAMA :D)

 

ps2.

 

jesli kogos pominalem na liscie obecnosci to prosze nie krzyczec. uzupelnie tylko zebym wiedzial kogo dopisac.

 

ps3.

obiecuje ze juz nigdy wiecej nie napisze KPS72 + 1 :!:

 

 

foto1.jpg

 

foto2.jpg

Edytowane przez Zyndram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolej na mnie:D jestem co prawda jeszcze nie w domku;) Ale i tak się odmelduję:D Miło było spotkać stare twarzyczki jak i poznać nowe:)

Payda o 12:00 w nocy na zimnie i prawie deszczu....hmmmm... :super:

Do zobaczenia mam nadzieję niebawem o ile się uda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam i o zdrowie pytam:D

 

Wielkie dzięki wszystkim za fajną zabawę, a wczorajsza nasza liczebność wyjaśniła, dlaczego grupa łódzka ma dwóch opiekunów:rotfl:

Specjalne podziękowania dla naszych nowych userów za przybycie, a szczególne :padam: dla Łukasza i Michała, którzy pokazali swoje dobre serduszko.Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na dom dziecka w Kozienicach

Mam nadzieje że wszystkim spocik podobał się i zobaczymy się za miesiąc 27 marca :hurra:

 

Do zobaczyska :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności