Skocz do zawartości
KrajesK

Lampy do 3B Angel Eyes firmy SONAR czy DECTANE

Rekomendowane odpowiedzi

A napiszcie jak to jest w końcu z montażem tych lamp.Czytałem w innych postach że jedni lutowali jakieś kabelki a inni nie,że do montażu używali jakiś blaszek.Jedni pisali że po montażu lampy nie mają regulacji inni znowu że regulacje działa.Wiec jak to jest ??

trzeba coś lutować,podkładać itp ???

Czy wszystko pasuje tak jak powinno.

 

I czy w ringach nie da się wymienić żarówek czy diód jak się przepalą ???

 

 

 

Montaż jest bardzo prosty jak ktoś ma choć odrobinę pojęcia i czyta instrukcje ze zrozumieniem;) Regulacja działa, żarówki postojowe można zmienić, ale są jeszcze takie małe diody które już raczej są nie wymienne(bez mechanicznej ingerencji w lampę). A z lutowaniem to jest tak, jeśli chcesz żeby świeciły ringi to musisz podłączyć je (najlepiej) pod przewody świateł postojowych;)

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sergiusz-

do lamp Sonar są dołączane uchwyty (blaszki), żarówki dają się wymienic i działa regukacja. Trzeba przełożyc silniczki do regulacji ze starych lamp bo w komplecie ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz123456

a czy niebiescy nie beda scigac za te ringi???bo tez zakupilem sonary i nie wiem czy to podlaczac czy nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy niebiescy nie beda scigac za te ringi???

mam je zamontowane od sierpnia zeszłego roku i przy dwóch kontrolach nic nie mówili, a nawet zachwycali się że fajnie świecą. Przegląd techniczny przeszedł też bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz123456

a to podlacze zobaczymy co bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys zastanawialem sie nad ich kupnem - ale kiedy wzialem je do reki - zrezygnowalem - ladnie wygladaja ale jakosc wykonania jest fatalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro dominuje ANGEL EYES czy DEPO wyszło z produkcji czy takie kiepskie było. SONAR tez ciężko znaleźć. Zastanawiam się własnie nad kupnem, tylko te ringi mnie odstraszają. Czytałem trochę i widzę że wybór firmy ma ogromne znaczenie. Im więcej czytam tym bardziej skołowaciały jestem :633:

 

I co tu wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz fk -o wiele lepsza jakość wykonania, świecenia poza tym mają szklene szkło a nie plastikowe jak sonar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bierz fk

a mógłbyś pełną nazwe.

 

czy o takie chodzi?

Edytowane przez longboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak. jeśli chodzi o wygląd to rozróżnisz je tym od sonarów, ze mają oddzielnie kierunek, oddzielnie lampe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mAly problem kupilem uzywane lampy sonara lecz bez mocowania dolnego bez tej blaszki laczacej czy ktos by mogl zrobic fotke jak to wyglada i czy jest szansa gdzies to kupic oddzielnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz wstawic fotki jak to wyglada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial chwile to zrobie fotki i wysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności