Skocz do zawartości
Gość jjohnyyy

kolor zacisków

Rekomendowane odpowiedzi

@Andrew88: czarny to zdecydowanie najlepszy wybór. Nie lubię nic typu czerwony, niebieski, czy cholera wie jaki, bo to się rzuca w oczy, a to ciut obora jak dla mnie. No chyba, że ktoś ma np czerwony samochód i czerwone bębny, to jest git i pasuje (patrz rainamnn777). Ale do srebrnego auta czarne jak dla mnie najlepsze, bo znów srebrny zleje się z felami jak w moim, także jak będzie cieplej, to i ja przemaluję swoje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jjohnyyy

No i dzisiaj zapadla decyzja hehe CZARNY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj zapadla decyzja hehe CZARNY :)

 

Jak pomalujesz to dodaj zdjęcia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj zapadla decyzja hehe CZARNY :)

 

Dokladnie, jak zrobisz to wrzuć jakieś fotki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jjohnyyy

Ok zdjecia jakies wrzuce tylko zrobie:) hehe! w tym tygodniu sie biore takze jak zrobie zapodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam metalic wiśniowy/bordowy pomalowałem na czerwono wg. mnie taki najbardziej pasował i dość to wygląda.

ale o gustach sie nie dyskutuje:P

A wygląda to tak:

dsc00981iz8.th.jpg i drugadsc00980yf8.th.jpg

No to co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze..

poszukaj w postach lub napisz do dszyszko, temat malowania zacisłków przerabiał w zeszłym roku i to dość obszernie

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z przedmówcą.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja się dołącze . Włąśnie w tym tygodniu będe zakładał fele do mojego pasia , aluski 16" . Samochód jest koloru czarnego i tak czytam że czerwony i żółty kolor zacisków to jakaś wiocha czy obora , ale prawda jest taka że każdy ma prawo zrobic tak jak sie mu podoba . Osobiście miałem w poprzednim Passacie czerwone i mi sie podobało , zakładam że tym razem również tak zrobie bo już widze oczyma wyobraźni że to będzie fajnie wyglądać , zreszta sami ocenicie jak już pomaluje . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj pomalowałem sobie zaciski ;) Tak jak już wcześniej pisałem, wybrałem kolor czarny mat, do srebrnego paska i felg 17' czarny wydaje mi sie pasuje najlepiej :D Bo tak to by sie wszystko zlewało jakbym pomalował na srebrno. Wygląda to całkiem fajnie, a dużo roboty z tym nie ma, szczotka druciana na wiertarke, dokladnie wyczyścić i malować :D Oczywiście trzeba sobie wszystko fajnie poobklejać i obłożyć ;) Jak na pierwszy raz wydaje mi sie, że jakoś mi to wyszło, zresztą zobaczcie i oceńcie sami ;)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Bardzo ladnie ci to wyszlo. Co to za farba? Ja tez sobie pomaluje z najblizszych tygodniach tylko nie wiem czy na niebiesko czy czerwono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pomalowane... Ja bębny przemalowałem na czarno ze srebrnego tydzień temu. Zdjęcia do zobaczenia w temacie "Passat by paput". pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki ;) / Farba - czarny mat w spray'u do 400'C (do malowania kominków, pieców, tłumików itp.) 13.50zł duża puszka :D - kupiłem w hurtowni z farbami. Były też niby jakieś specjalne do zacisków, ale nie było czarnego koloru a ja chciałem czarny :D pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artu

Różowy :690: A tak naprawde czarny i tylko czarny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvs

Czarny! I brudu az tak nie widac jak na jaksrawych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Wam powiedzieć, że jeżdże już ponad tydzień i zaciski wyglądają elegancko :) I tak jak napisał kolega Gvs nie widać tak bardzo brudu :D pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.. czarne i gustowne :) Nie zucaja sie w oczy a poprawiaja wyglad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Mam i ja :)

W sobote mi sie nudzilo wiec sobie kupilem hemoroida ;) i posciagalem kola i pomalowalem zaciski na czerwono. Uwazam ze z niebieskim komponuje sie super, teraz tylko czekam na zalozenie 18stek z RS4 tych siedmioramiennych to beda sie pieknie prezentowaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja ma passka szary grafit..wersja highline... alufelgi wm kolorze srebrnym... zaciski sa troszke skorodowane . i nieiwem jaki kolor bedzie najbardziej pasowal..

 

 

poprosze o propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wtrącić to ze swojego doświadczenia powiem tak, pomaluj sobie na czarno i olej sprawę. Ja pomalowałem na czerwono i teraz będę musiał poprawić po raz drugi bo po tej pięknej zimie lakier częściowo zlazł od soli. Zresztą czerwone trzeba myć gąbką bo się brudzą a przy czarnych problem znika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności