Skocz do zawartości
Gość jjohnyyy

kolor zacisków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jjohnyyy

Witam :D

Wczoraj zmienialem kola na letnie - aluski :) i jak zdjolem po zimie to co mi sie rzucilo w oczy to brzydkie zaciski :( i postanowilem je "zregenerowc" co za tym idzie nadac im jakis ladniusi kolorek! i tak sie zastanawiam jaki moze cos doradzicie :) myslalem nad kolorkami: niebieski ciemny, czarny, srebrny. Co wy o tym sadzicie :D z gory dzieki za opinie:) pozdrawiam!

 

http://img247.imageshack.us/my.php?image=1003803kp4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj różowy...podobno w tym roku ma znowu wrócić do mody :]:D

 

jasny niebieski załatwi sprawe, chociaż na zlocie ktoś miał i średnio wyglądało...trafić w kolor, żeby miało to rece i nogi to jest b.trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczyść i pomaluj na czarny - nie rób wiochy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

A ze tak zapytam... ty masz jakies felgi czy jezdzisz na tych kolpakach?

Bo jak nie masz alumow to o wiekszym bezsesie chyba nie slyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jjohnyyy

Oczywiscie ze mam aluski! to jest zdjecie z tamtego roku! jeszcze na stalowych :) nowszego nie mialem! w tym roku zakupilem i dlatego chce cos zrobic z zaciskami bo nie zaciekawie to wyglada :) heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Ja w stilo pomalowalem na czerwono hemaraidem czy jakos tak. Przejezdzilem tak chyba z 50 tys km i nic nie odlazilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jjohnyyy

Wlasnie tez sie zastanawialem nad farba!! duzo osob pisze wlansie ze Hamerkiem maluje i jest ok nie odchodzi nie "pali" sie! czytalem tez ze ktos najpierw podkladem potem farba do zaciskow na wysoko temp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daroo22

witam też miałem taki problem z zaciskami ale wyczyscilem je szczotą drucianą i potem pomalowalem na srebrny tylko że takim specjalnym sprayem co maluje sie maszyny do 3tyś stopni czy jakoś tak i ze srebrymi felami b.fajnie wygladają nie zuca się w oczy a jednak jak się dobrze przyjrzeć to widać,mialem wczesniej czerowne ale to w golfie i powiem ci że srebrne wygladają lepiej i nie ma takiej wiochy tylko wygladają na zadbane i tyle.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jjohnyyy

No i ja bede musial cos wykombinowac:) hehe! pozatym mam 2 pomysly albo calkiem zdemontowac zaciski i wszystko rozlozyc na czesci pierwsze - bardzo dobry dostep do kazdego zakamarka zaciskow! i potem zlozyc juz na gotowo - potrzeba wiecej czasu :) lub tylko wyjac klocki i wtedy pomalowac. Jak sie za to zabiore wrzuce jakies fotki dla potomnych:) ale to napewno po swietach bo teraz nie dam rady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj sobie na czarny lub srebrny kolor. Czerwone czy zolte to fajnie wygladaja ale w czyms mocnym Rs.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

No czerone to rzeczywiscie do auta rasowego pasuja. Ja i tak chyba sobie pomaluje na czerowne bo z 18 ladnie powinny wygladac a felgi kupuje MAM8 wiec i tak zabardzo widac ich nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja też coś musze zrobić z moimi zaciskami :) Fele wsadziłem i widać takie brzydkie "coś" za felgą heh :D Zastanawiam sie nad srebrnym albo czarny mat, mam srebrnego sedana i nie wiem co lepsze będzie ? Doradźcie coś ;)

 

Mój passatos :D

 

http://andrew88.wrzuta.pl/obraz/v1WEoND5LF/passatos_d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Srebrne i tylko srebrne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na srebrno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daroo22

srebry pasuje super wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwone robią robotę przy czarnych felgach a tak to bym zrobił srebrne i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowałem swoje Hammeritem i wszystko z nimi oki. Będę jednak przemalowywał na czarno jak się zrobi cieplej, bo srebrny za bardzo zlewa się z alusami - takie jest moje zdanie. Zobacz temat o moim pasku, to zobaczysz jak to wygląda. Poza tym gdzieś na forum jest temat o malowaniu zacisków (link gdzieś w temacie o moim pasku) i tam opisałem wszystko i pokazałem jak zrobiłem. Pozdrowionka i miłego spędzania czasu przy malowaniu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle nad czarnymi :D Bo mam plany żeby pomalować wszystkie listwy zsjąc znaczki z klapy i potem lampy czarne angel eyes przód, tył i może lekko szybki przyciemnić :D I wtedy by czarne zaciski fajniej chyba wyglądały :D Jak myslicie ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Czrne lampy w jadnym aucie? Jakos nie zabardzo to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności