Skocz do zawartości
Gulu

Passat 1,9 TDI 203 KM by DynoSoft Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

turbina czasami się nie załancza jak przyspieszam na niskich biegach(1,2) wystarczy lekko ująć gazu i ponownie dołożyć i jest ok

jaka może być tego przyczyna? - bo tak działa jakby miała laga, bądź mało "siły" by dopompować ciśnienia w układzie turbo=ic=przepustnica..... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie co ile tys. powinno się wymienić rozrząd w samochodzie takim jak w tytule :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję jechać tym passatem, ale niestety z tego co młody mówil to gdzieś ucieka powietrze i nie ma 203KM, ale powiem szczerze że i tak wgiot w fotelik jest naprawdę fajny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pzdr. dla Dr. MIRASA, byłem w Borsku i widziałem co nieco...te ponad 2++ koników:), robi swoje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem okazję jechać tym passatem, ale niestety z tego co młody mówil to gdzieś ucieka powietrze i nie ma 203KM, ale powiem szczerze że i tak wgiot w fotelik jest naprawdę fajny:)

 

 

istotnie..koniki mu pouciekały na dole. W zeszłym tygodniu byl na diagnostyce i turbo nie dopompowywalo. W tym tygodniu lub zaraz po niedzieli robię u niego korektę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek młodego daje robotę i nieźle się prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanko które mnie nurtuje, chodzi o spalanie po wgraniu virusa,czytałem ze u jednych spalanie wzrosło,u innych zmalało a jeszcze u innych pozostało bez zmian.Moje pytanie jaka jest wasza wiedza na temat podniesienia mocy i spalania?czy liczycie na mniejsze spalanie,czy ze pozostanie na tej samej wysokosci ??Może macie jakieś doświadczenie z życia kolegów czy znajomych,lub forumowiczów ?

 

Ja planuje podniesc moc do max 160 KM.

 

Pozdrawiam i czekam na wasze opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie jedno pytanko które mnie nurtuje, chodzi o spalanie po wgraniu virusa,czytałem ze u jednych spalanie wzrosło,u innych zmalało a jeszcze u innych pozostało bez zmian.Moje pytanie jaka jest wasza wiedza na temat podniesienia mocy i spalania?czy liczycie na mniejsze spalanie,czy ze pozostanie na tej samej wysokosci ??Może macie jakieś doświadczenie z życia kolegów czy znajomych,lub forumowiczów ?

To tak jak ze spalaniem oleju. Im więcej koni tym więcej deptasz. W mojej 140 -tce przed i po nie bierze ani grama oleju a jeżdżę naprawdę mało oszczędnie. Spalanie? Nie zauważyłem w mieście żłopie mi koło 12L i po chipie to samo.

O dziwo oleju ani grama a podobniesz B6-tki z 2.0TDI lubią olej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O dziwo oleju ani grama a podobniesz B6-tki z 2.0TDI lubią olej.

Mój 2.0 TDI 170 przed chipem lubił się napić trochę oleju a po chipie ani razu nie dolewałem:) , przy bardzo ostrej jeździe spalanie wzrosło , a przy spokojnej spadlo o ok. 0.5 litra.

Dzisiejsza trasa (dane z komputera):

Spalanie 7.5 l

Śr. prędkość 130 km/h

Dystans 180km

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności