Skocz do zawartości
jakubm_wro

Alarm - prosba o pomoc w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy aby towarzystwo ubezpieczeniowe honorowalo alarm zalozony w samochodzie musi byc on montowany z jakims atestem (przez "wykfalifikowana" firme) czy tez mozna to zrobic samemu lub w dowolnym warsztacie?

Czy ktos moglby mi polecic czym kierowac sie przy wyborze alarmu (a moze nawet jakis konkretny model) - chodzi o alarm do B4 (z centralnym zamkiem).

Ile mnie wiecej kosztuje montaz?

 

pzdr,

kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Napewno potrzeba będzie pieczatka zakładu wykonującego montaż. Czasami opieczętowany certyfikat ale to najczęsciej do blokady skrzyni biegów. Napewno z krajowych alarmów to uwagi warte są chorzowskie Ster'y. Koszta od 200zł do 500zł a montaż od 150zł w górę.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A które towarzystwo wymaga alarmu.PZU mnie się nie pytało przy AC.Kiedyś w jakiejś firmie przy alarmie dodatkowym mialem 5% zniżki ,przy b4 może to być nieopłacalne z tytułu małej składki.Auto w salonie ma alarm fabryczny i przecież ma prawo wyjechać w pełnym pakiecie ubezpieczen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie wymaga ale montujac alarm chcialem miec ew. mozliwosc jakies (chocby znikomej) znizki - akutalnie mam ubezpieczenia AC w PZU, z tego co pamietam to przy podpisywaniu padlo pytanie o to czy jest alarm.

bardziej chcialem sie zorientowac jaki alarm mam zamontowac, jakiej firmy, jaki model, tak aby sie w jakies badziewie nie wpakowac. jesli ktos ma doswiadczenia to bardzo prosze o pomoc. pomocne beda rowniez opinie odradzajace niektore alarmy...

poki co, dzieki hha:) nie jestem wielkim znawca ale za duzo informacji na temat chorzowskich Ster'ow znalesc nie moge:|

 

pzdr

kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis ubezpieczyłem w PZU i za alarm montowany w warsztacie zajmujacy się tym dostałem dodatkowo 100 zł znizki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmy ubezpieczeniowe próbują wmówić nam ,ze dodatkowy alarm jest niezbędny i najlepiej jak auto przez 24 h będzie stało w garażu pilnowanym przez dwa dobermany i uzbrojonego straznika.Tylko po co nam wtedy ubezpieczenie od ryzyka kradziezy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zmiana tematu.

czy moglibysmy skupic sie na wyborze alarmu? :)

pozdrawiam,

kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakubm_wro

 

Ja mam do sprzedania alarm.Został mi polecony właśnie na forum Passata:D

 

http://www.allegro.pl/item323288509_alarm_silicon_ultimate_ars_nowy_gwarancja_pewniak_.html

 

Markowy alarm w dobrej cenie. W pełni konfigurowalny, dzięki czemu nadaje się do prawie każdego samochodu. Steruje zamkiem i blokuje zapłon. Doskonałe radio zapewnia bardzo duży zasięg pilota, to zresztą cecha charakterystyczna wszystkich alarmów Silicon. Dodatkowy przełącznik w pilocie zabezpiecza przyciski przed przypadkowym naciśnięciem.

 

Dla Ciebie 20 zł taniej!

 

Jeśli byłbyś zainteresowany to pisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co najblizszy jestem chyba SEO - Concerto lub Dolphin, ale dziekuje za propozycje.

musze jeszcze znalesc jakis rozsadny warsztat w wroclawiu ktory by mi to cudo zamontowal

pzdr i dzieki za pomoc :)

kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na Kasprowicza podobno można założyć ,ale niestety dokładnego adresu nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOLf

Jeśli chcesz mieć naprawdę solidny, bezawaryjny (co chyba najważniejsze) alarm, a dodatkowo dostać zniżkę w ubezpieczalni? Polecam szczerze alarm Ampio Mini + http://www.ampio.pl Jest to alarm z atestem w klasie PROfesjonalnej (czyli najwyższej) o podwyższonej skuteczności, a więc de facto PRO+. Sam mam coś takiego u siebie, u siostry, szwagra i ojca.. Bez zarzutu! Z czystym sumieniem mogę polecić. Weź również pod uwagę pochodzenie systemu. Zdecydowanie nie TAIWAN, CHINA etc. Szczerze, jeśli chodzi o zabezpieczenia pojazdów, to polskie jest najlepsze (zdanie wielu fachowców w tej branży) :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowanie polecam SEO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na SEO daja 100 zł zniżki w PZU na AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Warcie wiem że też jakiś rabat był

I to jest najwyższa półka :) i też polska produkcja :)bo zapewne co nie którzy nie wiedzą i zaczną się pytać co za "krzak"....i gwarancja wieczysta :) ....czy coś jeszcze dodać ? :)

 

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam SEO - bez wahania - napewno nie będziesz żałował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOLf

Z tego co się orientuję (autopsja :) ) w PZU przy AMPIO dają nawet do 20% upustu. Wejdz na strony www różnych ubezpieczalni i poszukaj list "alarmów o podwyższonej skuteczności" i w zależności od ubezpieczalni (gdzie najlepiej i najtaniej) wybierz coś z tych 2 producentów :) albo sprzęt ze Szczecina (AMPIO), albo z Wasilkowa (SEO) :) Wybór należy do Ciebie, aczkolwiek od "pokoleń aut" w mojej rodzinie zawsze byly AMPIO (różne modele) i z ani sztuką nigdy nic złego się nie działo.. Ważny jest również montaż (70% sukcesu)!

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie podlacze do tematu z zapytaniem o alarm.U mnie problem przedstawia sie tak...

Zepsulem fabrycznego pilota,ktory niestety jest na 433 MHz a wiadomo jak ciezko dostac pilota z ta czestotliwoscia...Wiec wymyslilem sobie tak zeby zamontowac alarm z pilotami-scyzorykami,ktore beda sterowac fabrycznym,centralnym zamkiem.I tutaj pojawia sie moja prosba....Prosze o polecenie jakiegos alarmu zeby spelnial m.in.takie warunki:

-piloty-scyzoryki,najchetniej takie: 973f7cba368131b8m.jpg

-domykanie szyb

-blokada zaplonu

Interesowal by mnie rowniez fachowy montaz na slasku.

Prosze o porady,ktory kupic poniewaz na allegro jest tego mnostwo i np.o tym samym alarmie jeden sprzedawca mowi ze ma w/w funkcje a drugi mowi ze ten alarm ich nie posiada wiec juz sam zglupialem bo sie na tym za bardzo nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOLf

Wejdz na http://www.ampio.pl zapytaj o model Mini VW i gdzie najlepiej zamontować w Twoim regionie. Ręczę za nich głową :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności