Skocz do zawartości
Probe041

Skradziono VW PASSAT 1.9 TDI 2004r. 101km KOMBI CZARNA PERŁA

Rekomendowane odpowiedzi

teraz mi sie przypomina jak kiedys w duzym miescie na chwilke tylko odstawilem samochod na taki parking. I przy wyjezdzie dziadka pytam ile sie nalezy. A on taki na pol swiadomy mowi, ze co laska :) Pytam czy 2 zlote moze byc, a on mowi, ze spoko. Identyczny obraz parkingu opisywanego przez wszystkich powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jak buchną furę ze strzeżonego to nie ma jakiejś odpowiedzialności ze strony parkingu?

 

 

btw. Peter87 zajebiaszczy podpis :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy a jak buchną furę ze strzeżonego to nie ma jakiejś odpowiedzialności ze strony parkingu?

 

 

btw. Peter87 zajebiaszczy podpis :):P

trzymałem na trzech parkingach i okazało sie że żaden nie ponosi odpowiedzialności. Po prostu parkingi z zasady nie są ubezpieczone (bardzo wysoki jkoszt ubezpieczenia) i dlatego abonament miesięczny np. na Woli w W-wie kosztuje ~180 a nie 500 zł. Dla zmyłki podają że jest to parking strzeżony a tak naprawdę tylko dozorowany. Jak raz porysowano mi gwożdziem bok (oczywiście w samochodzie) to musiałem naprawiac z własnego AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie niedawno z kolegami rozmawialem i ktoremus cos sie stalo z lusterkiem na strzezonym parkingu. Oczywiscie kamera byla zwrocona w inna strone i nie ma jak dojsc sprawiedliwosci. I w tym momencie sie mozna zastanawiac na czym polega istota tego strzezonego parkingu skoro ochronic nie potrafi ..

 

indi dzieki, tak kiedys przy okazji "czegos" wymyslilem i zostalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem watek od poczatku...ja pier...le ja bym szedl do wlasciciela parkingu i od niego zadal kasy!je.ać to czy byl ubezpieczony parking czy nie.sama nazwa strzezony mowi mi ze moge sie nei martwic o auto ze ktos go pilnuje i wali mnei to kto go pilnuje!!maja za to odpowiadac i tyle. szczerze ci wspolczuje.sam mieszkam we wro i w zasadzie to ci buchneli auto prawie spod samego wiezienia...taki watek poboczny.wspolczucia. zawsze to strata kasy i sentyment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu na którym ja trzymam auto własciciel nie miga się przed płaceniem za szkody typu urwane lustro czy pomalowany bok!!! (tak się zdarzało :D )

Nie wiem co by było jakby pociągneli auto, jeszcze się nie zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najgorszy jest ten sentyment do auta. Tak długo czekaliśmy na kupno takiej bryki. Teraz już wiem że na parkingu przy ulicy trzebnickiej we Wrocławiu na byłym terenie gazowni jak się okazało "dozorowanym" a nie strzeżonym już nigdy nie zostawię żadnego samochodu. Nawet gdyby to miałby być 20 letni maluch. Nie rozumiem postawy właścicieli parkingu którzy się do tej pory nie skontaktowali z nami. Ale mam nadzieje że niemiecka ubezpieczalnia puści ich z torbami. Uważajcie na swoje bryki. Nikomu nie życzę takiego doświadczenia życiowego

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami jest tez tak ze tylko pare miejsc parkingowych jest ubezpieczonych, wiec lepiej pytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nadzieje że niemiecka ubezpieczalnia puści ich z torbami. Uważajcie na swoje bryki.

 

 

a to by bylo najpiekniejsze udekorowanie sprawy zaraz po odzyskaniu przez Was pieniedzy. Skoro sie idioci biora za pilnowanie a nie potrafia tego dopelnic, to nie ma dla nich litosci i niech im by sie skonczyl interes, co by jeszcze moze uchronilo tych co tam beda stawiac samochody. I do tego chamstwo wlascicieli, zeby sie nawet nie skontaktowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal

u nas w gdyni jest to samo te parkingi strzeżone to można o kant d**y rozbić, znajomy sracił dwa paski jestem pod domem to później odstawiał na parking "strzeżony" i co też mu ukradli, oni wcześniej musze to auto obserwować a i coś mi się zdaje, że właściciel też maczał w tym palce.Ręce przy samej d***ie był obciał i przejechał passatem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skubance ukradli autko, mam prawie identycznego Passata z kierunkowskazami w lusterkach i tez trzymam na parkingu strzezonym:mad: Mam nadzieje ze mi nie ukradna, a dodam ze tez jestem z Wrocławia a kradna tu jak czort. Trzeba robic "wlasne" zabezpieczenie:)

 

A na marginesie mowiac nawet sam nie wiem czy mam alarm w aucie, mam centranlny zamek, wersja comfortline, ale jak zamknalem i cos tam Passka potrzasalem to nic sie nie wlacza:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qaz123

z tego co wyczytałem na forum to fabryczny alarm po uzbrojeniu i odpaleniu auta tylko wyje jechać można,

wiec łatwo możesz sprawdzić czy jest.

Jeśłi się mylę to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość svene

Ciekawe czy CI złodzieje czytają to forum...dużo sie pewnie mogą dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett
Ciekawe czy CI złodzieje czytają to forum...dużo sie pewnie mogą dowiedzieć.

 

 

Oni juz nic wiecej wiedziec nie potrzebuja, wiedza wystarczajaco duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość svene
Oni juz nic wiecej wiedziec nie potrzebuja, wiedza wystarczajaco duzo.

 

nie mówie o paskach...raczej o wlascicielach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zlodzieje maja w czym przebierac, ostatnio widuje bardz bardzo duzo Paskow z niemiec na probnych numerach. W sumie napewno chetniej kradna auto na niemieckich probnych blachach bo w koncu czas od kiedy zacznie dzialac policja jest dluzszy (tak mi sie wydaje):(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biernik

nie o czas chodzi tylko o zabezpieczenia.

NIemcy nie mają nic poza oryginalnymi, które najłatwiej rozbroić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio widuje bardz bardzo duzo Paskow z niemiec na probnych numerach
nie o czas chodzi tylko o zabezpieczenia.

Głównie chodzi o to , że samochody na takich tablicach nie mają właściciela , są wymeldowane , nie zarejestrowane i łatwiej z takimi pokombinować :( .

Pozdrawiam Miłosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest powód, dla którego mam opory przed kupnem B5. Za dużo kolegów już je stracilo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz

STRZEZONY parking - co to znaczy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności