Skocz do zawartości
Preziu

III Ogólnopolski Zlot Miłośników VW Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie :)

 

Nastał czas i pora zacząć organizować III Ogólnopolski Zlot Miłośnikow VW Passata.

 

Na pierwszych dwóch Zlotach bawiliśmy się świetnie, miło spędziliśmy czas i zadowoleni rozjechaliśmy się do domów. Mamy nadzieje ze tym razem bedzie tak samo albo jeszcze lepiej.

 

->Termin

Pierwszy weekend lipca - 04.07 - 06.07.2008

 

-> Lokalizacja

Można powiedziec tradycyjnie - Spała

Urocza miejscowość wypoczynkowa (okolice Tomaszowa Mazowieckiego) na terenach Spalskiego Parku Krajobrazowego.

Większość z Was kojarzy pewnie tą miejscowość z powodu mieszczącego się tam ośrodka przygotowań olimpijskich. Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce jak również łatwość dojazdu (trasa międzymiastowa E67 w pobliżu) oraz piękne warunki klimatyczne czynią z tej miejscowości idealne miejsce do naszego kolejnego spotkania.

 

-> Zakwaterowanie

W tym roku, podobnie jak w poprzednim gościć nas będzie Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze" położony w lesie, w bezpośrednim sąsiedztwie Spały

37_zacisze_2006-09_18.jpg

Ośrodek oferuje nam:

  • - 190 miejsc noclegowych w pokojach od 1 do 4 osobowych
    - Parking na 90 samochodów (passatów :hyhy: )
    - Jadalnia wraz z kuchnią oferującą pełne wyżywienie
    - Bufet
    - Sala konferencyjna na 200 osób
    - Dostęp do internetu
    - Boisko do siatkówki
    - Grill i ognisko
    - 2 stoły bilardowe, stół do ping-ponga, piłkarzyki
    - sauna i yakuzzi

W każdym pokoju do dyspozycji jest łazienka (toaleta z prysznicem), telewizor, radio i lodówka.

 

Ponieważ ośrodek nie dysponuje pokojami z gumy, czyli nie da sie ich dowolnie meblować i przestawiać ścianek, prosimy o wyrozumiałość i przygotowanie się na ewentualność zakwaterowania wspólnie z innym niespokrewnionym uczestnikiem zlotu. Ze swojej strony postaramy się o takie łączenie uczestników, żeby nie byli dla siebie całkowicie nieznajomymi. Tak jak to było w ubiegłym roku lub lepiej.

 

Ośrodek nie akceptuje zwierząt - wolę zaznaczyć na wstępie by nie było niedomówień.

 

 

Trochę fotek:

pokoj_m.jpg pok3os_m.jpg lazienka_m.jpg stol_m.jpg bar_m.jpg

 

-> Atrakcje

Jak zwykle będziemy się starać zorganizować czas tak, by nikt się nie nudził :) Nie będziemy zdradzać szczegółów by nie zepsuć zabawy ale będzie trochę niespodzianek :) Obowiązkowo wieczorne ognisko integracyjne z kiełbaskami i piwkiem :)

 

-> Ceny

Koszt całościowy za zlot od osoby to 135 zł.

Dzieci do lat 3 gratis

Dzieci w wieku od lat 3 do 18 to koszt 125 zł

 

W tym zawarte są:

  • - 2 noclegi
  • - Piatkowe powitalne ognisko - gwarantujemy ognisko i miejsca - należy zapewnic sobie własny prowiant oraz napoje
  • - Sobotnia kolacja grillowa (kiełbaski, kaszanka, boczek, poledwiczki), tradycyjnie smalec i ogórki ;-) oraz piwko
  • - wyposażenie "zlotowe" a więc identyfikatory, plan zlotu, naklejka zlotowa itd.

Ośrodek oferuje wyżywienie w cenie 34 zł/osoba - śniadanie 10 zł; obiad 15 zł; kolacja 9 zł;

Gorąco zachęcamy do wykupowania posiłków a szczególnie śniadań i obiadów. Nie ma to jak treściwe sniadanko po dłuuugiej nocy ;-)

 

Meni posiłków:

 

Kolacja piątek:

-Naleśniki z serem

-Wędlina

-Chleb, masło

-Herbata z cytryną

 

Śniadanie sobota:

-Parówka z wody

-Ser żółty

-Ketchup, musztarda

-Chleb, masło

-Herbata z cytryną

 

Obiad sobota:

-Zupa pomidorowa

-Kotlet schabowy

-Ziemniaki

-Kapusta zasmażana

-Surówka z marchwi i jabłka

 

Kolacja sobota:

-Kluski śląskie ze słoniną

-Wędlina

-Chleb, masło

-Herbata z cytryną

 

Śniadanie niedziela:

-Jajecznica z dwóch jaj

-Ser żółty

-Wędlina

-Chleb, masło

-Herbata z cytryną

 

Obiad niedziela:

-Zupa jarzynowa

-Karczek pieczony

-Ziemniaki

-Surówka z selera

-Surówka z marchwi jabłek

-Kompot

 

Ośrodek oferuje również

Yakuzzi - 10zł/godzina, sauna - 10 zł/pół godziny.

 

 

:!!: Od razu dodam bardzo ważną informację :!!:

Ze wzgledu na zeszloroczne problemy z zebraniem odpowiedniej ilości osób, zmuszeni jesteśmy prosić Was o wpłate należności z góry.

Po wpisaniu sie na listę chetnych otrzymacie wiadomość z formularzem do wypełnienia. Formularz ten bedzie zawierał nr konta na który należy wpłacać pieniążki.

Osoby, ktorych pieniazki zostana zaksiegowane na koncie zostaja automatycznie uczestnikami Zlotu.

Prosimy rownież o wpłacanie pieniążkow za posiłki oraz deklaracje z ktorych posiłków chcecie skorzystać.

 

Samo wpisanie sie na liste nie jest rownoznaczne z rezerwacja miejsca.

Rezerwacja miejsca jest rownoznacza z uiszczeniem oplaty.

 

 

PAMIETAJCIE !!! Rezerwacja miejsca na zlocie następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto.

 

 

 

 

 

* ZGŁOSZENIA *

 

 

Bardzo prosimy o przemyślane zgłoszenia i podawanie prawdziwych danych, które pomoże w usprawnieniu rejestracji w ośrodku.

 

 

 

Dlaczego prosimy o więcej danych niż rok temu?

 

 

W celu ułatwienia. Po przybyciu do ośrodka podacie po prostu swoje imię i nazwisko, złożycie podpis na gotowej już liście z Waszymi podanymi wcześniej danymi i odbierzecie klucz do pokoju. "Talony" na posiłki otrzymacie w "kopertach startowych" już od nas - zminimalizuje to czas pobytu przy okienku recepcji.

 

 

 

Ułatwiamy również sobie, Wam oraz ośrodkowi zamawianie posiłków - wpłacacie za nie kasę razem z kasą na zlot i my rozliczamy się z ośrodkiem hurtem. Takie wyjście jest lepsze, gdyż ośrodek będzie mógł przewidzieć ilość posiłków, Wy nie będziecie musieli opłacać niczego przy okienku, szukając drobnych i pamiętając o tym. Wszystko w ramach akcji "Przyjazne Państwo"

:D

 

 

 

Prosimy więc o zastanowienie się nad ilością zamawianych posiłków, ponieważ ośrodek przygotuje tylko tyle posiłków ile będzie miał zamówionych i bedzie bardzo problematyczne o ile wogóle możliwe zamówienie posiłkow w ośrodku w dniu Zlotu.

 

 

Dlatego proszę przemyślcie wszystko dokladnie.

 

 

 

W formularzu za pomocą pola "Uwagi" możecie przekazać nam informacje istotne przy planowaniu rozkładu pokojów - np. jeśli ktoś z Was zawita z maluchem w wózku nie bójcie się poprosić w uwagach o pokój na parterze, najbliżej wejścia. Możecie również pisać obok kogo chcielibyście być w pokoju - pamiętajcie jednak, że wpisanie takiej chęci nie oznacza jej bezwarunkowej realizacji.

 

 

 

WAŻNE !!!

 

 

 

 

W polach ktore Was nie dotyczą NIE wpisujcie "brak" lub "nie dotyczy" bo wtedy skrypt liczy to jako uzytkownika i zawyża koszty.

 

 

 

 

ZOSTAWCIE TO MIEJSCE PUSTE !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

login do formularza: zlot

 

 

 

 

hasło do formualrza: 3zlot

 

 

 

 

 

 

 

Wasze dane, które wpisujecie w formularzu nie będa nigdzie publikowane (poaz nickami z forum). Cała lista znajduje się w bazie danych i zostanie przekazana w formie wydruku do ośrodka a po zlocie - usunięta.

 

 

 

Po wypełnieniu formularza dostaniecie potwierdzenie wraz z numerem zgłoszenia (WAŻNE) na adres e-mail podany w formularzu.

 

 

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę abyście kierowali na adres

misc.php?do=email_dev&email=emxvdEB2dy1wYXNzYXQucGw=

 

 

**Lista zakwalifikowanych**

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się i przelałem pieniążki , jutro tj.12.03.2008 Powinny być już na koncie czekam na potwierdzenie.

 

Pozdrawiam

 

Locus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

done ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łeee a co tak nagle ? :P muszę bydło do obory zgarnąć i naradę przeprowadzić ... wyjazd jest wątpliwy .... :/

 

 

edit: szczególnie co do śniadań radzę się zastanowić ... dla mnie w tamtym roku była to strata kasy, i tak nie wstałem hihihi, nawet kawy w zamian kuchnia nie chciała mi zrobić hyh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak chce zaplacic za 2 osoby, ale jeszcze nie wiem kto ze mna pojedzie ;)

czy to imie osoby towarzyszacej jest jakies zobowiazujace ? czy mozna zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze stan osobowy - 2 osoby sie nie zmieni ?

Jesli tak to zapisuj sie teraz, a gdyby osoba towarzyszaca sie zmienila pisz na [email protected]

Warto tez przemyslec posilki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze stan osobowy - 2 osoby sie nie zmieni ?

Jesli tak to zapisuj sie teraz, a gdyby osoba towarzyszaca sie zmienila pisz na [email protected]

Warto tez przemyslec posilki

tak, stan osobowy bez zmian. pokoj 2 osobowy tez, posilki juz jakos sobie zaraz rozmysle :)

ok, dzieki za info

 

... albo sam pojade i nie bede sie scierac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formularz wypełniony, przelew zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formularz pszedł, kasa też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formularz wypełniony, kasa tez poszła, w sumie to już powinna być na koncie.

A co do posiłków, Ja brałem tylko obiad i kolacje i to tylko w sobote :) na sniadanie nie ma ch**a żebym wstał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zlotu zamknięty więc tu będziemy zadawć głupie pytania :P

//już otworzyłem - przeoczenie. jedrus

 

Czy jest jakiś deadline dla zapisów??

Czy będzie jakaś lista osób już zakwalifikowanych? (żebyśmy mieli świadomość polityczną czy miejsc nie zabraknie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że liczba ludzi jest ograniczona a ja nie moge podjąc decyzji w związku z pracą. Moje pytanie brzmi - Czy jest możliwośc dokoptowania się z namiotem.- Pieniądze załatwiłem, sam b. chętnie pojadę, ale jest problem z wolnym. 4 lipca przyjeżdżają do mojej firmy Węgrzy i problem polega tylko że prawdopodobnie będę musiał tego dnia ich przywieźc z Berlina z lotniska. Dlatego nie mogę teraz podejmowac decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na terenie osrodka nie ma mozliwosci rozbicia namiotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy jest jakiś deadline dla zapisów??

Preziu, jak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadline absolutny to 15 maj - tego dnia wysylamy ostateczna liste uczestnikow do osrodka. Do tego momentu musi byc zaksiegowana wplata.

Czy będzie jakaś lista osób już zakwalifikowanych? (żebyśmy mieli świadomość polityczną czy miejsc nie zabraknie)

Lista taka powstanie w przyszlym tygodniu i bedzie w miare na biezaco uaktualniana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, do maja jest wystarczająco dużo czasu, żeby sytuacja w firmie się wyklarowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaska poszła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja już wypełniłem formularz:), a wpłata będzie lada dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeehh... i ja się w końcu zapisałem ;)

przeleję next week bo dno w studni widzę już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezosławie a czy będzie karaoke ?? zestawik z Sylwestra by się przydał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności