Skocz do zawartości
Preziu

Pobłażliwość Moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam młodych gniewnych (stażem) ;)

 

 

ja też - chcą naprawiać świat a sami robią offtopic. rozumiem, że ktoś ma swoje forum, które jest wolne od wad i działa na świetnym skrypcie, bez najmniejszych problemów, w przemyślany sposób - my doskonali nie jesteśmy ale do doskonałości dążymy. Nie rozdwoimy się ani nie roztroimy - informuję od kilku dni, że wracamy do prac nad poprawą funkcjonalności po przenosinach i braku czasu. Widać niektórym to nie wystarcza. Dobrze mówisz Makaj - to młodość (stażem) i butność :D Przeżyjemy krytykę i jak zwykle będziemy w swoim tempie dążyć do celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. co do pisowni mozna upominac skoro nie ma slownika. Mozecie byc pewni ze bede dalej raportowal zle posty.

Ale tematy: pomozcie, ratunku itd to bany na 24h od razu, drugi raz nie zrobi.

Po co jest FAQ, po co regulamin.

O to mi glownie biega.

 

Jeszcze jedno slowo a'propos postu Biedrony: widzialem sporo awantur o bany modow i zamykanie tematow, ale zadnej awantury o to ze ban poszedl za glupi temat.

 

I tu Was prosze o bezwzglednosc bo zarosniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu Was prosze o bezwzglednosc bo zarosniemy

Obawiam się, że już zaczęliśmy zarastać:(

Co do "młodych gniewnych" oni może i chcą naprawić świat sami, ale nie są tak straszni jak forumowicze ze stażem, którym się wydaje, że mogą wszystko, bo przecież "odsiedzieli" swoje. A podobno wszyscy powinniśmy być traktowani jednakowo:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadnej awantury o to ze ban poszedl za glupi temat.

 

 

...lub za sentencję w zdaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa... równo....

ja nie zabieram głosu, znowu skończy się jak zwykle jak ktoś z resztą pisał. tutaj apel o większą surowość, za tydzień wątek spadnie na drugą stronę... ktoś się sfochuje za banana i wskoczy wątek "zbyt agresywni modzi"... i tak w koło Macieju (Preziu, nie żeby Ty - zbieżność imion przypadkowa :D )

 

niech ten temat da do myślenia każdemy z nas. wniosków i tak część nie wyciągnie. cieszę się, że poruszacie ten temat - może jeden "zawaliforum" zrozumie ale nie spodziewam się super hiper efektów... dopóki nie doprowadzimy forum do ładu po przenosinach wiele rzeczy jest utrudnione. wszystko w swoim czasie - potrafiliśmy przed przeprowadzką usunąć 25 tys postów - będziemy potrafili zrobić to i teraz. wszystko w swoim czasie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenka - no ja tak nie robie. Ale wiem, do czego "pijesz" :hyhy: . Swoje odcierpiałem i nic przeciez nie mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Doc, czy Ty nie chcesz iść na łatwiznę? Zdobywanie wiedzy kosztuje nie tylko finansowo, ale i czasowo. Wiem, forum nie jest doskonałe, ale masz do dyspozycji subskrybcje i inne narzędzia. Wybierz te, które Tobie będą służyły lub googluj.

Powodzenia.

PS

Uwielbiam młodych gniewnych (stażem) ;)

Nie, nie chcę iść na łatwiznę. Chciałbym tylko, aby obowiązywały tu takie same zasady jak w 99,9 % Polskich Klubów Samochodowych i mam tu na myśli netykietę, przejrzystość, a nie oryginalność i klimat. Nie wydaje mi się, że to za wiele.

 

Co do młodych i gniewnych stażem ... pozostawię to bez komentarza.

Jeśli Administrację prawda w oczy kole, proszę pousuwać te posty.

 

Wybaczcie moją dociekliwość, ale jeśli widzi się co chwila zbieranie - jak przypuszczam - dużych sum od klubowiczów i taki bałagan, to aż się prosi, aby o tym napisać. Przecież Klub Passata nie jest raczkującym, nowym, początkującym projektem.

 

W przypadku składek, warto by było publikować - jak to inni robią - wydatki, wyciągi, screeny z konta, etc, po to, aby nie było przypuszczeń, że administracja zbiera sobie na Passata. ( to tak przy okazji propozycji )

 

Zbiórka na nowy serwer w Niemczech. Do czego on służy ? Nie ma tu żadnego downloadu, nic nie zjada transferu, wystarczy normalne konto w Nazwa.pl wirtualne za 300 zł rocznie + opłacenie domeny.

Składka na stronę główną, nie wiadomo na co, jaki projekt, jaki CMS, kto go zrobi, kiedy itd.

 

To są publiczne, klubowiczów wpłaty - powinni wiedzieć kto jak dysponuje klubowym budżetem.

 

Wiem, że jest to dla Was niewygodne co piszę, ale robię to uwierzcie bez złośliwości. Zwracam uwagę na kilka rzucających się w oczy wad.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK. co do pisowni mozna upominac skoro nie ma slownika. Mozecie byc pewni ze bede dalej raportowal zle posty.

Ale tematy: pomozcie, ratunku itd to bany na 24h od razu, drugi raz nie zrobi.

Po co jest FAQ, po co regulamin.

O to mi glownie biega.

I tu Was prosze o bezwzglednosc bo zarosniemy

 

I to mi sie wlasnie podoba!!!

Ja jestem za!!!!:padam::padam::padam::564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie moją dociekliwość, ale jeśli widzi się co chwila zbieranie - jak przypuszczam - dużych sum od klubowiczów i taki bałagan, to aż się prosi, aby o tym napisać. Przecież Klub Passata nie jest raczkującym, nowym, początkującym projektem.

 

W przypadku składek, warto by było publikować - jak to inni robią - wydatki, wyciągi, screeny z konta, etc, po to, aby nie było przypuszczeń, że administracja zbiera sobie na Passata. ( to tak przy okazji propozycji )

 

Zbiórka na nowy serwer w Niemczech. Do czego on służy ? Nie ma tu żadnego downloadu, nic nie zjada transferu, wystarczy normalne konto w Nazwa.pl wirtualne za 300 zł rocznie + opłacenie domeny.

Składka na stronę główną, nie wiadomo na co, jaki projekt, jaki CMS, kto go zrobi, kiedy itd.

 

To są publiczne, klubowiczów wpłaty - powinni wiedzieć kto jak dysponuje klubowym budżetem.

 

Co do wydatków, to chyba nie doczytałeś tego, co jest o tym zamieszczone na forum. A z tym "normalnym kontem" to juz zupełnie przesadziłeś. Ale w tej kwestii to juz niech się twórcy nowego skryptu wypowiedzą (o ile będzie im się chciało to ZNOWU powtarzac). Bo ja ci powiem tylko tyle, że mylisz sie na całej linii w kwestii treści ostatniego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek75 wiem o tym, że w Nazwa.pl są restrykcje odnośnie ilości zapytań do bazy per sekunda, ale wiem również, że forum vBulletin nie jest skryptem tak ciężkim, aby wymagał dedykowanej maszyny.

Nowy skrypt jeśli będzie poprawnie z głową napisany, również nie będzie maszynożerny. Przecież to nie forum web 2.0 z wodotryskami, bajerami, cudami na kiju i milionami zapytan do bazy w sekundę. Za mało tu userów, aby się tak działo. Jeśli Administracja uważa, że musi być dedykowana własna maszyna, ok, to jej święte prawo.

 

Co do składek, uważam, że powinny widnieć szczegółowe informację odnośnie wydatków. Podobnie w przypadku ilości wpływów i szczegółów odnośnie zemierzeń. Jeśli widnieje coś takiego na forum, to wybacz, ale nie znalazłem i chylę czoła, chętnie poczytam.

 

Żeby nie było niedomówień. Ja nie oczerniam nikogo, że źle się rządzi. Sugeruję tylko pewne zmiany, które moim zdaniem byłyby przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doc - te zmiany właśnie nastapiły. Jak widać z twojego avatara, to jestes chyba od momentu, gdy forum stoi już na nowym serwerze, wiec nie wiesz co się działo na "starym". Właśnie kwestie techniczne mialy znaczenie, ale o tym to już niech ktos inny się wypowie.

 

A odnosnie wydatków, zamierzen...itp. to polecam tematy: "Zrzutka na serwer", "Zrzutka na stronę główną", "Propozycje zmian......" - masz juz co czytać :hyhy: Znajdziesz tam nawet listę wpłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doc - te zmiany właśnie nastapiły. Jak widać z twojego avatara, to jestes chyba od momentu, gdy forum stoi już na nowym serwerze, wiec nie wiesz co się działo na "starym". Właśnie kwestie techniczne mialy znaczenie, ale o tym to już niech ktos inny się wypowie.

 

A odnosnie wydatków, zamierzen...itp. to polecam tematy: "Zrzutka na serwer", "Zrzutka na stronę główną", "Propozycje zmian......" - masz juz co czytać :hyhy: Znajdziesz tam nawet listę wpłat.

 

Tak, to widziałem już wcześniej, ale bez subkonta i raportów z niego to tylko pisanie posta.

Zdecydowanie lepiej byłoby, aby było to jasno i przejrzyście.

 

Co do kwestii technicznych, chętnie poczytam co się działo i jaki system był wczesniej zainstalowany.

 

Wrócę jeszcze na chwilę do kwestii wcześniejszych. Uwierzcie Panowie, spójrzcie na to chłodnym okiem... jeśli nie wprowadzicie obowiązku tagów to zginiemy tu w gąszczu tytułów "mam problem" i żaden skrypt temu nie pomoże ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aby nie było przypuszczeń, że administracja zbiera sobie na Passata.

 

jedrus wychodzi na to, ze czas bys zmienil ... podpis :D BTW a kogo mecza takie przypuszczenia:confused:

 

OFF TOPIC potezny zaczyna sie tutaj organizowac.

 

 

 

Preziu, co do poblazliwosci modow zdanie Twoje podzielam. Dobrze, ze zakulo to Ciebie na tyle mocno, ze inni dowiedzieli sie o tym. Moze wreszcie miotla do sprzatania bedzie troche szersza i zapanuje tu nieco wiekszy porzadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedrus wychodzi na to, ze czas bys zmienil ... podpis :D BTW a kogo mecza takie przypuszczenia:confused:
Ano widzisz, jedrus sam sugeruje to podpisem ;-) :668: Milknę już, bo dostanę dyby za off topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wybaczcie moją dociekliwość, ale jeśli widzi się co chwila zbieranie - jak przypuszczam - dużych sum od klubowiczów i taki bałagan, to aż się prosi, aby o tym napisać. Przecież Klub Passata nie jest raczkującym, nowym, początkującym projektem.

 

W przypadku składek, warto by było publikować - jak to inni robią - wydatki, wyciągi, screeny z konta, etc, po to, aby nie było przypuszczeń, że administracja zbiera sobie na Passata. ( to tak przy okazji propozycji )

 

Zbiórka na nowy serwer w Niemczech. Do czego on służy ? Nie ma tu żadnego downloadu, nic nie zjada transferu, wystarczy normalne konto w Nazwa.pl wirtualne za 300 zł rocznie + opłacenie domeny.

Składka na stronę główną, nie wiadomo na co, jaki projekt, jaki CMS, kto go zrobi, kiedy itd.

 

To są publiczne, klubowiczów wpłaty - powinni wiedzieć kto jak dysponuje klubowym budżetem.

 

Wiem, że jest to dla Was niewygodne co piszę, ale robię to uwierzcie bez złośliwości. Zwracam uwagę na kilka rzucających się w oczy wad.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Przemilczę to ..................................................................................................................................................

 

 

A tak ogólnie to ile masz lat ?- bo po twoich tekstach to wnioskuje, że gdzieś gimnazjum albo coś tych okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemilczę to ..................................................................................................................................................

 

A tak ogólnie to ile masz lat ?- bo po twoich tekstach to wnioskuje, że gdzieś gimnazjum albo coś tych okolicach

 

Niewazne ile ma lat. Pewnie ma pojecie w tematach skryptow, dedykowanych serwerow, etc. Niestety nie mial mozliwosci oraz przyjemnosci poznac osob, z ktorymi tutaj dyskutuje i ktorym zarzuca - powiedzmy - mozliwosc niegospodarnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie moją dociekliwość, ale jeśli widzi się co chwila zbieranie - jak przypuszczam - dużych sum od klubowiczów i taki bałagan, to aż się prosi, aby o tym napisać. Przecież Klub Passata nie jest raczkującym, nowym, początkującym projektem.

Co chwila? Pospolite ruszenie zbiórkowe robimy po raz drugi odkąd istnieje forum.

jeśli nie wprowadzicie obowiązku tagów to zginiemy tu w gąszczu tytułów "mam problem" i żaden skrypt temu nie pomoże ;-)

Forum działa ponad 2 lata idajemy radę. Jesteś na razie jedyną osobą, która usilnie o tagi się dopomina. Tak jak Ci już odpowiedziałem - tak samo trzeba będzie usuwać (edit: było 'wypieprzać', słowo dosadniejsze niż 'usuwać' żeby bardziej dotrzeć do Doc'a, bo już mu o tym wspominałem w innym wątku; ale wg jednej z forumowiczek słowo 'wypieprzać' to przekleństwo, więc koryguję) tematy o tytułach "pomocy", "ratunku" itp. jak i te bez tagów. Jak do kogoś nie dociera treść regulaminu, mówiąca o odpowiednim tytułowaniu wątków, poprawnej pisowni itd, to tak samo nie dotrze do niego nakaz tagowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaproponowałem nakaz używania TAGów, ale bez efektu.

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21099

 

odpowiedź dałem (bądź dam zaraz, jeśli zdążysz zajrzeć tam, zanim jeszcze napisałem posta

 

a) strony forum znalezione przez szukajkę, które notorycznie wyrzucają NOT FOUND

Jeśli wyświetla się not found to jakaś podstawa ku temu jest.

b) Dorobienie pod awatarem i nakaz wpisania typu passata, symbolu silnika podając jednoczesnie link do ściągawki dla mniej wtajemniczonych. Ułatwi to identyfikacje auta usera który nie zbyt jasno opisuje problem, lub też po znalezieniu tematu w szukajce.

Widać, że jesteś świeży na forum. Temat był maglowany dogłębnie dawno temu i opór ze strony użytkowników pod kątem uzupełniania danych w profilu był zaskakująco duży. Nie mam ochoty prowadzić kolejnej wojny z osobami, które mimo argumentów "za" zawsze twierdzą "nie".

c) działający, wyświetlający zdjęcia w "warsztacie" na str. gł.

Wynik przeprowadzki, powinno zostać naprawione

d) uporządkowanie działów na forum. Na cholere jest dział ogolno techniczny a pod nim techniczny z podziałem na modele ? Toż to masło maślane. Lub też dział "Ogólne" z wyjaśnieniem "Ogólne tematy dotyczące passatów" czemu to ma służyć ?

polecam dział Forumowe ABC.

 

Wybaczcie moje ględzenie. Nie jestem malkontentem, ale porządek tu przydałby się bardzo.

Masz bardzo idealistyczne wizje i wnioskując z Twoich wypowiedzi jesteś perfekcjonistą. Niestety nie masz doświadczenia (albo nie bierzesz pod uwagę) w życiu społecznym naszego wirtualnego grona. Skupia się tu tyle charakterów, ile jest użytkowników, tak więc konflikty są nieuniknione.

 

Czasami prędzej w google jest coś znaleźć.

Nikt nie broni korzystać z googli.

 

Nie, nie chcę iść na łatwiznę. Chciałbym tylko, aby obowiązywały tu takie same zasady jak w 99,9 % Polskich Klubów Samochodowych i mam tu na myśli netykietę, przejrzystość, a nie oryginalność i klimat. Nie wydaje mi się, że to za wiele.

Za przeproszeniem, ale kpisz, czy o drogę pytasz? 99,9 % klubów ma taki porządek jaki ty chcesz wdrożyć? Nie żartuj, proszę Cię.

 

Co do młodych i gniewnych stażem ... pozostawię to bez komentarza.

Jeśli Administrację prawda w oczy kole, proszę pousuwać te posty.

Nie mam w zwyczaju usuwania postów, które nie łamią regulaminu forum ale sam sobie wystawiasz świedectwo więc nie dziw się, że otrzymujesz krytyczne odpowiedzi. Poruszasz i powielasz przedyskutowane już problemu - przeczytaj najpierw proszę cały ten dział od najstarszych wątków począwszy.

 

Wybaczcie moją dociekliwość, ale jeśli widzi się co chwila zbieranie - jak przypuszczam - dużych sum od klubowiczów i taki bałagan, to aż się prosi, aby o tym napisać. Przecież Klub Passata nie jest raczkującym, nowym, początkującym projektem.

Nie ma klubu passata, jest forum passata.

Zdefiniuj proszę "co chwila". Jakoś mam wrażenie, że zaraz wysuniesz insynuacje pod naszym tytułem dot. wydatków

 

W przypadku składek, warto by było publikować - jak to inni robią - wydatki, wyciągi, screeny z konta, etc, po to, aby nie było przypuszczeń, że administracja zbiera sobie na Passata. ( to tak przy okazji propozycji )

Sytuacja finansowa forum jest przejrzysta - wszelkie wpłaty są publikowane na forum, koszt serwera jest znany. Jeśli wątpisz w naszą wiarygodność usiądź z kalkulatorem i policz sobie wszystkie wpłaty i wydatki. Przeanalizuj również poprzedni wątek dot. zrzutki i również go policz. Nie oczekujesz chyba, że będę Ci na adres korespondencyjny przysyłał miesięczne zestawienie wpływów i wydatków?

 

Zbiórka na nowy serwer w Niemczech. Do czego on służy ? Nie ma tu żadnego downloadu, nic nie zjada transferu, wystarczy normalne konto w Nazwa.pl wirtualne za 300 zł rocznie + opłacenie domeny.

Nie lubię się powtarzać - przejrzyj ten dział od najstarszych postów, przeanalizuj jakie były problemy z serwerem i później się wypowiadaj. Tak przy okazji - mieliśmy konto na nazwa.pl, większość o tym pmięta i gwarantuję Ci, że jesteśmy na czarnej liście w tej firmie :)

Składka na stronę główną, nie wiadomo na co, jaki projekt, jaki CMS, kto go zrobi, kiedy itd.

Wybacz, że nie tłumaczę Ci się z każdego mojego kroku i nie zdaję Ci dziennych raportów z postępów ale ni uważam tego za konieczne.

To są publiczne, klubowiczów wpłaty - powinni wiedzieć kto jak dysponuje klubowym budżetem.

czytaj forum, to będziesz je widział

 

Napiszę jedną rzecz, gdyż najwidoczniej o tym nie wiesz - nie może być pełnej demokracji w tak dużym gronie gdyż ZAWSZE będzie ktoś, komu sie dana propozycja nie będzie podobała. Wszelkie propozycje są brane pod uwagę ale decyzje muszą zapadać w wąskim gronie, gdyż o tej pory wciąż byśmy siedzieli na darmowym serwerze, który nie był w stanie działać dnia bez awarii.

Próbowaliśmy poddawać wszelkie zmiany pod dyskusję, ale jak zwykle kończyło się to konfliktem.

 

Powracając do sedna sprawy - gdyż wszystko powyższe jest tak naprawdę nie na temat - jedni skarżą się na pobłażliwość, inni na brutalność w działaniu moderatorów. Nie tak dawno temu jeden z userów skarżył mi się na GG, że dostał dwudniowego bana i nie wie za co. Raczej kiepska metoda wychowawcza, być ukaranym ale nie wiedząc za co.

Zawsze będzie tak, że jedni będą uważali, że "władza" jest za ostra albo za "słaba" w działaniu. Wszystko zależy czy dany użytkownik został ukarany, czy tez nie :) Błędy ortograficzne są poprawiane, autorzy są upominani. Otrzymują również pisemne upomnienia gdy źle określą temat. Rozdawanie banów spowoduje, że zaraz będziemy mieli bunt na forum. Trochę dyplomacji i zrozumienia w działaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, dobrze, że odpisujecie na zarzuty naszego nowego kolegi bo mi ręce opadają :) ale miałem się nie denerwować - i nie będę :D szkoda, że nie mam już maili jakie wymienialiśmy z nazwa.pl :) marecek - widzisz, na co nam serwer dedykowany - Doc wie lepiej, postawi nam wszystko na nazwa.pl :D

 

ps: jak ogłoszę zrzutkę na swojego passata to pomożecie :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps: jak ogłoszę zrzutkę na swojego passata to pomożecie :D ?

damy rade :P

tylko późnej wgraj tu pełne wyciągi z konta, żebyśmy Cię nie posądzili o to, że coś uszczkąłeś z tej sumki na passata na jakiś inny cel :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności