Skocz do zawartości
Gość flasch

czy system ESP występował w 97r''??

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na 3BG (w skórze 3B ' 97) to Full Wypas nie jest... ale jeszcze co nieco można było dołożyć.:D

Naklejka w bagażniku przy kole zapasowym powinna być identyczna jak w książce servisowej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flasch
Zdecyduj sie 1.8 TDI czy 1.9 TDI :)

oczywiście 1,9 TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,8 TDI...to ci chyba jeszcze 100cm3 sylikonu wrzucili :)

kolego oby bylo wszystko cacy, ja mialem wczesniej bita ibize z 2001 r i tez byla w wersji mega full wypas i mega doladowana...wtedy mi to zwisalo ze byla bita ale potem wszystko zaczelo wychodzic i ciesze sie ze teraz jezdze bezwypadkowym paskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w bagażniku jest wklejka na której jest rok produkcji 97

 

 

No kolego - ale jak masz skrzynie "szóstke" to wierz mi, że to jest "szczepan" :( W '97 nie było chyba jeszcze takich skrzyń. Dospawany masz zapewne cały kufer w takim razie. Bo to jest łatwiej zrobić niż przód. Ostatnio kumplowi szukałem Audi B4 i według wklejki był FULL WYPAS a miała jedynie elektryczne lusterka :rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód od 3bg?A gdzie VIN nadwozia w którym zakodowany jest rok produkcji.Strach takie auto posiadacć ,pierwszy patrol w Niemczech i poważne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flasch
1,8 TDI...to ci chyba jeszcze 100cm3 sylikonu wrzucili :)

kolego oby bylo wszystko cacy, ja mialem wczesniej bita ibize z 2001 r i tez byla w wersji mega full wypas i mega doladowana...wtedy mi to zwisalo ze byla bita ale potem wszystko zaczelo wychodzic i ciesze sie ze teraz jezdze bezwypadkowym paskiem

kolego te auto jest tak jakby u mnie już od 5 lat i jakoś wszystko działa więc myślę sobie że jak by miało coś wyjść to by już wyszło ale spoko porobię fotki i dodam do wątku. A tak w ogóle to same czarne scenariusze :) a historia auta jest taka że koleś sprowadził w takiej postaci z Holandii i wyjechał do pracy za granicę a żona je opchnęła więc jeśli to prawda to wątpię aby za granicą ktoś się bawił w takie przeróbki typu spawanie no ale cóż ludzie kłamią i to jest pewne reszta to tylko domysły do sprawdzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo w Passku 6-bieg skrzyni w 1997r , tak jak 130 KM na PD oraz CAN-a - myślę, że największy problem , to inne wiązki w obu modelach.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerobić wizualnie auto się da, była mowa jak zrobić 3B na 3BG, dołożyć ESP też się da, też była o tym mowa na forum, dołożyć wyposażenie też się da ;) silnik i skrzynię też się da zmienić... wszystko się da tylko trzeba mieć fantazję i sponsora :):

 

więc może ktoś miał "hopla" i wepchał trochę kasy w auto, może wcale nie było bite, tylko ktoś miał zachciankę i tak zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flasch - to wiesz co :?: Nie wiem po co dalej ten temat wałkujemy, skoro nic do ciebie nie dociera. Myślisz, ze tylko w takim razie w Polsce są magicy :?: Z twoim autem jest tak samo jak z przerabianym "angolem" - jak jest dobrze i z głową zrobione - to działa. Masz takie elementy wyposazenia, które w roku 1997 nie występowały - czy ty tego nie rozumiesz :?: To tak jakbyś dzisiaj chciał kupić passata model B7 (a dopiero B6 wyszło) - kumasz :?:

 

ps: bez urazy oczywiscie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuka dla szyuki ,spotykałem się z odmłodzeniem auta ,ale pchać manele o niemałej wartości i rzeżbić 1997 r to ja tego nie kumam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flasch
No kolego - ale jak masz skrzynie "szóstke" to wierz mi, że to jest "szczepan" :( W '97 nie było chyba jeszcze takich skrzyń. Dospawany masz zapewne cały kufer w takim razie. Bo to jest łatwiej zrobić niż przód. Ostatnio kumplowi szukałem Audi B4 i według wklejki był FULL WYPAS a miała jedynie elektryczne lusterka :rozpacz:

kolego może i masz rację ale tak jak mówiłem jeździ normalnie trzyma się drogi zajebiście więc na 100 % nic nie było grzebane przy podłużnicach a poza tym spaw by musiał naruszyć konstrukcję nadwozia jeśli był dzwon był oczywiście, typu drzwi by opadały albo coś podobnego no nie wiem ciężka sprawa :):) a po prostu przyspawać bez śladów to tylko i wyłącznie tak jak mówiłeś po spawach fabrycznych a jeśli tak to już na 100% bez dzwonu wydaje mi się to dziwne po prostu co nie oznacza że to dziwne że takie coś powstało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flasch a sprawdzałeś jaki rocznik jest w VINie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flasch
flasch - to wiesz co :?: Nie wiem po co dalej ten temat wałkujemy, skoro nic do ciebie nie dociera. Myślisz, ze tylko w takim razie w Polsce są magicy :?: Z twoim autem jest tak samo jak z przerabianym "angolem" - jak jest dobrze i z głową zrobione - to działa. Masz takie elementy wyposazenia, które w roku 1997 nie występowały - czy ty tego nie rozumiesz :?: To tak jakbyś dzisiaj chciał kupić passata model B7 (a dopiero B6 wyszło) - kumasz :?:

 

ps: bez urazy oczywiscie :cool:

ale kolego do mnie docierają twoje słowa uwierz mi i dlatego powiedziałem że zajrzę pod spód ale po prostu nie wydaje mi sie aby to było możliwe bez drastycznej zmiany geometrii nadwozia i ty chyba też sobie zdajesz z tego sprawę a co do wklejki to tak jak pisałem 97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez na podstawie VIN musial przejść pierwszy przegląd i rejestracje.O nalepkę nikt nie pyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przód od 3bg?A gdzie VIN nadwozia w którym zakodowany jest rok produkcji.Strach takie auto posiadacć ,pierwszy patrol w Niemczech i poważne problemy.

W Niemczech za wpis w polskim dowodzie rej. o wyrobionej dodatkowej tablicy rejestracyjnej są ogromne problemy - właściciel pojazdu jest traktowany jako złodziej.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stary MB 209 auto Flascha nasuneło mi pomysl czy nie warto by zrobić z niego Sprintera r1988.hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flasch

w dowodzie mam taki sam wpis jak we wklejce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - obejrzyj dokładnie auto i jeszcze podjedź do znajomego blacharza. On ci prawdę powie. No i jak to wcześniej pisałem - jak jest dobrze zrobione to nic nie zauważysz. Wszystko da sie zrobić, wyciagnać, wyprostowac..... Dobra - jak załatwisz ogledziny to pogadamy dalej. Nie chce ci psuć humoru :D

PZDR.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość flasch
Mam stary MB 209 auto Flascha nasuneło mi pomysl czy nie warto by zrobić z niego Sprintera r1988.hehehehe

kolego czy ty uważasz że ja bym inwestował taką kasę w zrobienie czegoś takiego ?? takie po prostu został zakupiony dawno temu i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty masz w ogóle książkę serwisową od tego pojazdu , bo nic nie piszesz na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności