Skocz do zawartości
Gość flasch

czy system ESP występował w 97r''??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość flasch
OK - obejrzyj dokładnie auto i jeszcze podjedź do znajomego blacharza. On ci prawdę powie. No i jak to wcześniej pisałem - jak jest dobrze zrobione to nic nie zauważysz. Wszystko da sie zrobić, wyciagnać, wyprostowac..... Dobra - jak załatwisz ogledziny to pogadamy dalej. Nie chce ci psuć humoru :D

PZDR.....

kolega ma rację oglądnę sobie to z różnych stron i coś tam więcej napiszę teraz nie ma sensu ciągnąć tej gadki bez konkretów pozdrowionka dla wszystkich i kto by przypuszczał a zaczęło się od włącznika świateł stop :) miłej nocki dla wszystkich jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj - pobieżne ogledziny nic nie wykaża. Należy zajrzeć wszędzie, posprawdzać to, o czym pisaliśmy....itp....itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto przed wejsciem do produkcji jest testowane i jezdzi zamaskowane przed konkurencją.W 1997 r VW zaprojektowal nowy przód a w 1999 tyl.Auto Flascha jest prototypem bo one sa tworzone dużo wczesniej niż masowa produkcja.Auto pewno jest warte uwagi, bo w przyszłosci będzie mialo wartosć muzealną.Jest to namacalny dowód że VW najpierw zmodernizował przód 3b,a pożniej zajął się tylem.Proste wytłumaczenie i w miarę logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto przed wejsciem do produkcji jest testowane i jezdzi zamaskowane przed konkurencją.W 1997 r VW zaprojektowal nowy przód a w 1999 tyl.Auto Flascha jest prototypem bo one sa tworzone dużo wczesniej niż masowa produkcja.Auto pewno jest warte uwagi, bo w przyszłosci będzie mialo wartosć muzealną.Jest to namacalny dowód że VW najpierw zmodernizował przód 3b,a pożniej zajął się tylem.Proste wytłumaczenie i w miarę logiczne.

...no niezły temat...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z jajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto przed wejsciem do produkcji jest testowane i jezdzi zamaskowane przed konkurencją.W 1997 r VW zaprojektowal nowy przód a w 1999 tyl.Auto Flascha jest prototypem bo one sa tworzone dużo wczesniej niż masowa produkcja.Auto pewno jest warte uwagi, bo w przyszłosci będzie mialo wartosć muzealną.Jest to namacalny dowód że VW najpierw zmodernizował przód 3b,a pożniej zajął się tylem.Proste wytłumaczenie i w miarę logiczne.

 

 

Może już wyłącz dziś komputer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak sie pieknie temat rozwija ,co niektórzy chyba uwierzyli w to co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak sie pieknie temat rozwija ,co niektórzy chyba uwierzyli w to co napisałem.

 

 

Taaaaaa :!: Była też wersja B5, gdzie lewa strona była ze zwykłymi lampami a prawa z soczewkami :rotfl:

xemit - wiesz co :?: Stanisław Lem to przy tobie wysiada :701:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze dzisiaj nie jest 1 kwietnia nie znaczy że trzeba wierzyć w to co piszę ,zreszta poczytaj moje posty w tym temacie a poznasz moje prawdziwe zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ze dzisiaj nie jest 1 kwietnia nie znaczy że trzeba wierzyć w to co piszę ,zreszta poczytaj moje posty w tym temacie a poznasz moje prawdziwe zdanie na ten temat.

 

Przeciez w to nie uwierzyłem. No i ty tez poczytaj co naskrobałem wcześniej :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie pamiętam żeby jakiś temat tak pięknie się rozwijal.Przeważnie tydzień i 10 postów, a tu ostro idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno to nie koniec...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam...

 

flasch jak ustalisz już wszystkie szczegóły, które podali koledzy, to pisz na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności