Skocz do zawartości
Gość stonao

[B5] Obniżenie zawieszenia - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam zdjecia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiec sprobuje im cos wyslac

co do wpadniecia w jakis row niema mowy jezdze na 19' i by sie to tez odbilo na felgach a felgi sa proste

i jak bym wpadl w row by nie szczelily obydwie

Rafał,przecież to był tylko przykład ;):D .Jestem tylko ciekawy jakim sypną przykładem z firmy KW,o ile w ogóle coś w temacie stwierdzą.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko ciekawy jakim sypną przykładem z firmy KW,o ile w ogóle coś w temacie stwierdzą

Ale oni nic nie mają stwierdzić, przyczyna uszkodzenia w zasadzie nie ma znaczenia. Po prostu zmęczenie materiału. Widocznie zawias miał już nastukane ze 200 kkm i się wysrał. Natomiast Ci z KW mają podać informację, za jaką kwotę i czy mogą zrealizować zamówienie na nowe sprężyny i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrealizować napewno mogą ;) za same springi aż takiego majątku raczej nie będą chcieli :D Pytałeś już?Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprezyny ok 300zl szt np teraz komus zalatwiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wiosne chcę obniżyć swojego passata ,znalazłem sprężyny i w opisie sprzedawcy przeznaczone są do superb/passat i tu moje pytanie czy będą pasowały do 3b kombi 1.9 tdi .Spring to FK nr kompletu FKSK023 nr przodu NR FKS263VA nr tyłu FKS263HA,będę bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej i szybciej sprawdzić po numerach na stronie FK do jakiego auta pasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie FK sa przeznaczone do superba,z tego co wiem plyta podlogowa jest ta sama, wiec tu moje pytanie czy do b5 kombi tez podejda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3.Jedyny minus tej zawiechy w moim przypadku podkreslam W Moim Przypadku to ze podnioslo mi przod auta( zaznaczam ze wczesniej mialem auto posadzone na gwincie). Jestem troszke nie zadowolony poniewaz oczekiwalem troszke lepszego agresywniejszego wygladu.

 

Zawsze tak było ze KIT-y 30,30mm, 35,35mm itd. nie zrobią ci "klina" w linii auta. Dlatego przewaznie są to kombinacje 60/40, 70/50mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moje pytanie jest takie czy ktoś użytkuje w 3BG felgi 8,5x18 ET30 ? Ja w swoim pasztecie założyłem sprężyny progresywne austriackiej firmy MAAD ( -2,5CM ). Na tych sprężynkach jest za miękko( ocierają o ramty mimo iż jest ok 4 cm prześwitu) i pozostaje albo powrót do serii lub zamiana na gwint. Czy możecie coś poradzić? Nie zależy mi na komforcie lubię twarde zawieszenia, lecz często latem dojeżdzam polną drogą na działkę rekreacyjną i niskie zawieszenie temu nie służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec pozostaje ci AIR ;) w takim przypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak skuszę się na gwint( kwestia finansowa ) podpowiedzcie jednak czy można jeździć z gwintem uniesionym na maxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak skuszę się na gwint( kwestia finansowa ) podpowiedzcie jednak czy można jeździć z gwintem uniesionym na maxa?

Można,ale po co Ci wtedy gwint?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie poleca sie na maxa krecic w gore bo amorki pracuja na max rozciagneiciu wtedy i szybko sie wykonczy gwint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie poleca sie na maxa krecic w gore bo amorki pracuja na max rozciagneiciu wtedy i szybko sie wykonczy gwint

No nie powinno się ale można.Ale po kiego uja mu w takim razie gwint? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jemu bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak skuszę się na gwint

 

 

---------- Post added at 01:08 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

 

jemu bez sensu

dokładnie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze na poczatku chce sie malo a pozniej wiecej w dol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem po co gwint:).

Lubię twarde zawieszenia - a znajomy właśnie przyprowadził paska na gwincie KW , on mówi, że nie daje się na tym jeździć i chce zamienić się na serię łeb w łeb. Niestety posiadam działkę rekreacyjną nad jeziorkiem i trzeba tam dojechać polną drogą, przy skręconym gwincie nie ma opcji wjazdu :mad: . Stąd też moje pytanie , nie chcę kilka razy w tygodniu kręcić gwintem. Chyba max rozkręcony i tak jest niżej od serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem po co gwint:).

Lubię twarde zawieszenia - a znajomy właśnie przyprowadził paska na gwincie KW , on mówi, że nie daje się na tym jeździć i chce zamienić się na serię łeb w łeb. Niestety posiadam działkę rekreacyjną nad jeziorkiem i trzeba tam dojechać polną drogą, przy skręconym gwincie nie ma opcji wjazdu :mad: . Stąd też moje pytanie , nie chcę kilka razy w tygodniu kręcić gwintem. Chyba max rozkręcony i tak jest niżej od serii?

Tak,jest niżej od serii ;) teraz już kumam,jak masz okazję i jest w dobrym stanie to bierz,zawsze możesz sprzedać ;) Inną opcją są jakieś twarde amortyzatory+springi.Chociaż gwint zawsze możesz puścić na dół jadąc np na spota.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności