Skocz do zawartości
JACU6X6

Ile gazu pali passat?????????????

Rekomendowane odpowiedzi

Gaz od niedawna, pierwsza dłuższa trasa nad morze i z powrotem. Butla 43l starczyła na 410 km. Nie narzekam :641: , jeszcze zobaczę miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój pali około 12 litrów gazu na 100 km. To chyba normalny wynik?

 

PS. Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, że tak duży i ciężki samochód jak passat może palić mniej niż 10 litrów gazu na 100 kilometrów. (nawet w trasie przy spokojnej jeździe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian

2.8 VR6 przy jedzie "na emeryta" w trasie zmiescilem sie kiedys w 10.2L/100km LPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gora333
A mój pali około 12 litrów gazu na 100 km. To chyba normalny wynik?

 

PS. Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, że tak duży i ciężki samochód jak passat może palić mniej niż 10 litrów gazu na 100 kilometrów. (nawet w trasie przy spokojnej jeździe)

 

a jednak sie miesci, moj w automacie na trasie do 120km/h spala 8.5-9.5 litra gazu, zalezy jeszcze gdzie zatankuje, po samym miescie jest juz jednak gorzej bo wychodzi ok 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

miesici sie miesci w 10l i co ciekawe w zimie potrafi mniej spalić...

Prawdopodobnie w zimie jest bardziej kaloryczny gaz... ;) inne proporcje składników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zimą dłużej jeździsz na benzynie, ponieważ silnik musi się zagrzać do odpowiedniej temperatury zanim przełączy się na gaz. (Sądzę, że właśnie stąd wychodzi to spalanie poniżej 10 litrów aczkolwiek mogę się mylić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość memphis

a mi w mieście pali ok 10-12, na trasie ok 8 litraczy jak nie przekraczam 120 km/h, instalacja landi + stag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemeku

moze troche nie na temat, bo nie mam gazu (jeszcze) ale powiem wam ze ostatnio bylem w lekkim szoku bo na trasie (nie autostrada) jadac prawie przepisowo (90-120, chwilke 160) dystans okolo 200km, komp pokazal mi srednie 6,7 l/100km, srednia predkosc 74km/h, silnik 1.8 benz 125km

 

jeszcze tak malo nie udlo mi sie uzyskac, a tak na prawde nie staralem sie o jak najnizsze spalanie tylko jechalem spokojnie po prostu ;-), a tu taki wynik ;-)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zbirr

rowniez nie na temat jak moj przedmowca ale jechalem z lublina kawalek za bydgoszcz (ponad 500km) - jechalem rowniez przepisowo 90-120, oczywiscie staralem sie omijac miasta, ale jak juz nie bylo jak to przepisowo po miescie ok 60 czasami 100.

Nie wiem czy komp mi sie spieprzyl ale zuzycie paliwa mialem ... 4.9 (srednie)

golf 3 1.8 gt - sprzet ktorym pedzilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lulacz

Passat B5 '97 1.6 AHL 102KM parownik zawoli + bingo S w mieście 11.5 trasa 10/100

(przy dostrojeniu się samoczynnym na nauce - 80 kroków)

Jeżeli ktoś się bawi w ustawianie to napiszcie jak ustawiacie swoje lalunie :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantorek

mój też koło 11l / 100 km w miesicie+klima :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Nie wiem czy komp mi sie spieprzyl ale zuzycie paliwa mialem ... 4.9 (srednie)
Ja na oszusta MFA nie patrze :611: Zuzycie obliczam po tankierowaniu do pelna i...wtedy wiem ile chla :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niuteq

to ja sie pochwale wydaje mie sie ze teraz duuuzo mniej wczesniej na zbiorniku robilem 320-330 km (do zbiornika wchodzi 34l) ale po ostatnich wizytach u mechanika jest zdecydowanie lepiej 330km przejechane a do zbiornika wlalem 28 l czyli w granicach 8l wczensiej bylo ok 9-10 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
320-330 km (do zbiornika wchodzi 34l

U mnie nie jest aż tak źle. Na takiej samej ilości gazu ok 280 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raffo

ja mam zbiornik 60litrów

gazu wchodzi 47l no chyba, że tankuje na stacji u siebie to do CAŁKOWICIE pustego wchodzi 55l.

ale generalnie przejeżdżam 450km, a passeczek pali mi 9,5 do 11 litrów gazu. w mieście!!

generalnie jeżdże oszczędnie, a przynajmniej jeździłem :P

a jeśli chodzi o spalanie benzyny, to w ilości litrów jest tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawwek

Witam, ja na 52 litrach robie ok 430-450km z automatem i pojemnością 2,3l to chyba niezły wynik :613:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bidon3

A ja mam Passata 1,8 Automat i na trasie pali mi 12-13 a w miescie 14 i mysle ze to duzo .... moze warto poszperac..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nmarkus

B3 kombi 2.0 16V DOHC 136 KM jazda mieszana miasto trasa -ta pojemność dyche musi gazu wypić i tak muj się mieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sigma

Ja ma Passata VR6 '95 w sedanie, jeżdze nim już całkiem długo jeżeli chodzi o spalanie to sprawa wygląda następująco przy jeżdzie mieszanej wychodzi 14- 15, w trasie 13-14 tak wygląda sprawa przy średnio dynamicznej jeździe, mój rekord to 19,5 ale i tak lepszą frajde sprawia benzynka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKI74-1

Umnie po załorzeniu blosa auto przetestowałem na górskiej trasie spalanie wyszło 9l to jakiś litr mniej niż przy mikserze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności