Skocz do zawartości
Gość melu

Demontaż środkowej konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki za odpowiedzi, w sumie to chyba za bardzo się tym wszystkim przejmuję przecież to nie mój samochód :-) ojciec jest magik to moze sam taką półeczkę skonstruuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos sie przejmuje , bo szuka konsoli z drewnem , a nie moze nigdzie znaleźc t niech kupuje zwykłą czarna i za 30zł kupuje okleine drewniana i przykleja jak to jest fabrycznie :) polecam folie 3M DI-NoC, po przyklejeniu jest jak oryginał ==>http://www.gjkstyling.pl/product.php?id_product=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie środkowej konsoli :) mam taką konfigurację jaką ma ArekW a wiec klimatronik, radio i seryjna navi. I tutaj moje pierwsze pytanie, czy da się w miejsce tej navi przenieść klimatronika?

 

I drugie pytanko, jak jest środkowa konsola to posiada ona przednia ramkę ozdobna. I czy da się tą ramkę samą zdemontować? (w celu odnowienia:D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko odnośnie środkowej konsoli mam taką konfigurację jaką ma ArekW a wiec klimatronik, radio i seryjna navi. I tutaj moje pierwsze pytanie, czy da się w miejsce tej navi przenieść klimatronika?

Nie da się przenieść klimatronika.

 

I drugie pytanko, jak jest środkowa konsola to posiada ona przednia ramkę ozdobna. I czy da się tą ramkę samą zdemontować? (w celu odnowienia )

Można zdemontować, tylko musisz wyjąć klimatronik, radio i navi. Jak wszystko wyjmiesz jak zajrzysz od dołu na górę ramki zauważysz dwa torxy. Odkręcasz i ramka wychodzi. Po bokach siedzi tylko na zatrzaskach. I oczywiście musisz wyjąć wszystkie przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ramke w której wcześniej siedział klimatronik da się zamontować normalną klime, czy mocowania są inne między manual a klimatronik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności