Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pytam o kogoś z kujaw. Nie będę dygał do Radomia do Jacka, żeby mi to zmontował, bo się nie kalkuluje trasa .

Pomyśl - zanim napiszesz :D

ale Jacek tez wysyła wraz z instrukcją montażu ostatnio montował dzienne w swoim aucie kupione u IZY więc może warto zapytać to nic nie kosztuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, ale nawet z instrukcją - nie chce mi się samemu tego montować - rozleniwiłem się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to wiem, ale nawet z instrukcją - nie chce mi się samemu tego montować - rozleniwiłem się :D
to trzeba było tak od razu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to trzeba było tak od razu :lol

Skoro napisałem, ze dam komuś znajomemu zarobic, to chyba było jednoznaczne, że mi po prostu się nie chce grzebać. Zresztą pod blokiem na parkingu to H... nie robota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek, bym Ci wymienił, ale się mnie gumówka przepaliła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no bym nie pomyślał, że kucyki tak się rozleniwiają

jeszcze jeden plus znalazlem ;). Lepiej się go kontroluje zapinając boki na mokrym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danek, bym Ci wymienił, ale się mnie gumówka przepaliła :D

Jaka gumówka, bo nie kumam :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś umie te światła do jazdy dziennej wstawiać i zamienić żarówki wewnątrz na ledy? Bo mi się za bardzo nie chce tym bawić po powrocie i wolę dać komuś zarobić

 

ja moge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Niniejszym informuję, że właśnie wróciłem do domu, wcześniej odbierając - jakże wyczekiwany przez wszystkich - uchwyt do naszej dużej flagi regionalnej.

Przypomnę tylko, że jego wykonania podjął się Wojtek :padam:

Prawdopodobnie oficjalny pokaz odbędzie się 9 kwietnia - a wmawiałem sobie, że nie pojadę na rozpoczęcie sezonu :lol Ale praca nie zając :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja moge :)

Trochę daleko z Ina do ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez nasz GURU ma juz wprawe w montazu lampek LED :D Robi to juz odruchowo z zamknietymi oczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez nasz GURU ma juz wprawe w montazu lampek LED :D Robi to juz odruchowo z zamknietymi oczami

Tzn. kto, bo nie w temacie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn. kto, bo nie w temacie jestem

Dawido od kto, chodzą pogłoski ze się tak wyszkolił w elektryce że prąd kopną 2 razy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawido od kto, chodzą pogłoski ze się tak wyszkolił w elektryce że prąd kopną 2 razy

 

Dawida zawstydzil prad i kopnal go 3 razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka gumówka, bo nie kumam

 

szlifierka kątowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, może mi ktoś podać przybliżoną (lepiej nieco zawyżoną) kwotę naprawy drzwi od strony kierowcy? lakierowanie plus jakieś klepanie... bo mi baba na parkingu cofając wjechała... wiem który samochód, ale za rękę jej nie złapałem... mamy monitoring na parkingu wiec w poniedzialek postaram się wyciągnąć nagranie. Pewnie skończy się na tym, że ona mi będzie chciała dać jakąś kasę- stąd pytanie ile chcieć. nie mam dobrych zdjęć tego--> jedynie widać tu (zdjęcie można powiększyć tyle o ile):

 

popr6.jpg

 

popr2.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

nie bierz kasy ! ściągaj z ubezpieczalni !

 

no ale jeśli uparcie chcesz mniej od niej to licz około 250 zł malowanie za element + 50-100 zł za wyciągnięcie blachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze Ci powiedziec ze ladnie te aluski wygladaja:)

 

Ps. jak juz bedziesz mial tego lakiernika dobrego to jedziemy razem, ja musze maske pomalowac tez po przytarciu, po zimie teraz trzeba naprawic innych kierowcow bledy

Edytowane przez PIOTRASS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Broń Cię Panie Boże brać kasę! Zgłaszaj do ubezpieczalni, koniecznie. O wiele lepiej na tym wyjdziesz. Ucz się na cudzych błędach. A za lakiernika minimum 300-400 złotych licz i 150 za blacharza. W sumie jak by dała 800 złotych to możesz się (EWENTUALNIE) zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności