Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o ta lice miedzianą??? Co od przyłączenia do membrany przychodzi czy o ten co w samej skrzynce siedzi???

 

 

chodzi mi wlasnie o ta miedziana linke co jest przymocowana (albo powinna byc) do membrany od srodka przepalila sie w polowie dlugosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie aktualne tamty zostaly oczyszczone ze zbednego spamu, reszta juz nieaktualnych tematow zostala po zamykana, takze teraz na bierzaco beda lecialy spamy ;) takze pilnowac sie zebym za duzo pracy nie mial :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi wlasnie o ta miedziana linke co jest przymocowana (albo powinna byc) do membrany od srodka przepalila sie w polowie dlugosci

Jeśli drut wychodzący z cewki jest cały i łatwo jest zdjąć kopułkę z membrany, to mogę ci to polutować. Myślę jeszcze skąd tą lice załatwić.

Jeśli o mnie chodzi to jakiekolwiek ruchy wchodzą w grę pod koniec tygodnia. Jutro na zsyłkę do W-wy jadę, więc nawet na forum mnie pewnie nie będzie.

wszystkie aktualne tamty zostaly oczyszczone ze zbednego spamu, reszta juz nieaktualnych tematow zostala po zamykana, takze teraz na bierzaco beda lecialy spamy

O dziękujemy ci mile i zacnie panujący opiekunie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takze pilnowac sie zebym za duzo pracy nie mial

No nie przesadzaj, dobrze wiesz że my opanowani jesteśmy i o żadnym spamie nie ma mowy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli drut wychodzący z cewki jest cały i łatwo jest zdjąć kopułkę z membrany, to mogę ci to polutować. Myślę jeszcze skąd tą lice załatwić.

Jeśli o mnie chodzi to jakiekolwiek ruchy wchodzą w grę pod koniec tygodnia. Jutro na zsyłkę do W-wy jadę, więc nawet na forum mnie pewnie nie będzie.

 

Jutro zrobie foto jak to wyglada - glosnik byl juz naprawiany okolo miesiaca po zakupie. Tez w nim sie cos tam przerwalo jakis przewod i mial wklejana kopulke w membranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrobie foto jak to wyglada - glosnik byl juz naprawiany okolo miesiaca po zakupie. Tez w nim sie cos tam przerwalo jakis przewod i mial wklejana kopulke w membranie.

 

sie nie dziwie jak na poczatku mojej ulicy juz slysze, ze jedziesz to musialo puscic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ale drogówka dziś miała akcję. Od mojego Czernikowa do Inowrocławia 15 suszarek naliczyłam. Wesoło dziś na CB było:D Nawet w mojej miejscowości o 5:30 już panów policjantów było widać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale drogówka dziś miała akcję. Od mojego Czernikowa do Inowrocławia 15 suszarek naliczyłam. Wesoło dziś na CB było Nawet w mojej miejscowości o 5:30 już panów policjantów było widać

 

 

to ladnie:)

ja wczoraj jechalem do Władysławowa to w dwie strony dwie w sumie byly:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka

Mam mały problem z moim autkiem. Sprawa polega na tym, że po wymianie kompletnego rozrządu i czujnika temperatury silnika wzrosło mi spalanie jakieś 0.8 litra na 100km.

Szukam dobrego mechaniora w kuj-pom, który ma sprzęt i pojęcie o tym co się robi. Resi podłączył mnie do vaga dzisiaj i nie wykazało błędów. Spalanie na jałowym na FISie pokazuje około 0.8 (było przed wymianą 0.6) a na Vagu pokazuje teraz 0.6 .

 

Możecie kogoś polecić sprawdzonego ?

gdybyś potrzebował jeszcze podłączenia do VAG-a to odezwij się, nie musisz jeździć do Inowrocławia, a ja chętnie podłącze i przy okazji poznam kolegę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ulicy

 

drogi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś w tym temacie ?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=35561

 

Cytat:

Napisał Tuniek viewpost.gif

Kupiłem nowy sprzęt

 

pochwal się jaki, też się rozglądam a niebardzo znam się, może ktoś doradzi??

Chodzi mi o rower miejski lub trekkingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje lewego lusterka do Passata B5 Niebieski metalik ,wiem ze są na Alegro ale nie ma w kolorze może ktoś ma chętnie bym kupił jest to lusterko podgrzewane zaczepiłem i się urwało! proszę o kontakt!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli drut wychodzący z cewki jest cały i łatwo jest zdjąć kopułkę z membrany, to mogę ci to polutować. Myślę jeszcze skąd tą lice załatwić.

Jeśli o mnie chodzi to jakiekolwiek ruchy wchodzą w grę pod koniec tygodnia. Jutro na zsyłkę do W-wy jadę, więc nawet na forum mnie pewnie nie będzie.

 

dzieki za zaoferowana pomocale dzis rano znalazlem gwarancje do glosnika wiec postanowilem sie nie martwic i odeslac go do serwisu - ich problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Panowie powiedzcie mi do kogo mozna sie zwrocic o czesci z jakiegos szrotu ? bo potrzebuje kostke od przeplywki (tzw wkladu) od AFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o rower miejski lub trekkingowy.

Najważniejsze żeby Tobie się podobał. Dopiero w drugiej kolejności patrz na wyposażenie. Dobrze by było, żebyś miał ramę 24 calową najlepiej aluminiową. Koła wąskie 28". Fajnym rozwiązaniem jest dynamo w piaście. Niewielkie opory toczenia, a światło jest na prawdę dobre. Jak już jesteśmy przy przednim kole to od razu amortyzator. Dobrze by było, gdyby była w jednym goleniu sprężyna, a w drugim ciecz lub sprężone powietrze, ale niestety to już kosztuje. Ja mam najprostszy, czyli 2 sprężyny. Fajnie też mieć amortyzator pod siodełkiem. Na dziurach aż tak tyłkiem nie trzęsie. Dla mnie ważny jeszcze był bagażnik i błotniki. W razie "W" pisz/dzwoń/wyślij gołębia pocztowego, a w miarę możliwości na pewno pomogę.

 

P.S. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1251479#post1251479

Edytowane przez Tuniek
P.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i byłem na diagnostyce... I co się okazało? Turbina nie dmucha... Jakiś papudrun pomylił węże ciśnieniowe :doh i ECU nie widział turbiny. Godzinka pracy, 70 plnów w plecy. Efekt banan na gębie!! Szatan a nie 1Z :drive:

Jakby ktoś miał wątpliwości czy pasek ma serducho zdrowe to dam namiar na pana Romana, satysfakcja gwarantowana :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu stanąłem przed dylematem i szukam chaty w bloku do wynajęcia. :fajny Minimum 3 pokojowe i oczywiście blok. Wszelakie kamienice, strychy i inne badziewia - odpadają :dupablada

Najbardziej interesuje mnie lokalizacja na Świętokrzyskiej, Młyńskiej (oś. Sady) bądź Czarlińskiego. Rąbin nie za bardzo mi pasi, ale jak sie coś ciekawego trafi - to może się tym zainteresuję :D No i nie parter - 9 lat na parterze - dość już mam, jak mi w okna zaglądają.

Jest nas trochę w Inie i każdy ma jakichś znajomych. Jak się wam coś obije o uszy , to dajcie znać :bry2

Na ino-on-line nic ciekawego nie ma w ofertach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to i ja wiem. Większosć albo kamienica albo pod wynajem dla firmy.

A sród znajomych"pocztą pantoflową" - szybciej coś znaleźć można i za rozsądną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności