Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie kombi

ja w koncu mam upragnionego sedana ;p tylko zimowek mi brakuje ;/

 

jesli o mnie chodzi to tylko kombi :D jest bardzo praktyczne ;), Tobie moze sie nie przyda, ale ja lubie np wszystko w kufer i zamknac roletke i miec zapakowane auto :) takze dla kazdego cos dobrego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę srebrne bądź popielate kombi. Sedana wtedy kupiłem, bo mnie baba namówiła - wrrrrrrr...... To był pierwszy i ostatni raz :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi to tylko kombi

Podzielam opinie, masowo tylko 2 szyby więcej a miejsca załadunkowego znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom

Ale Sedany są bardzo ładne Panowie :) Ostatnio bardzo mi się podobają, szczególnie B5 w wiśniowym metallicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Sedany są bardzo ładne

Gadasz jak moja baba 5 lat temu przed zmianą B4 kombi na tego sedana. :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Audi A4 - wersja B7 - ta z trapezowym wlotem powietrza. Eeeeehhhhh.......
Ładna ta bestia. Ja tam prawdopodobnie uciekam z zachodnich aut na daleki wschód. Na razie czuję wstręt i niechęć do VW, AŁDI, SZKODY i SeAtA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładna ta bestia. Ja tam prawdopodobnie uciekam z zachodnich aut na daleki wschód. Na razie czuję wstręt i niechęć do VW, AŁDI, SZKODY i SeAtA

 

jak Ci wpierdziul... damy to od razu zmienisz myslenie :D;) poczekaj tylko na spota Cie zgarniemy to wrocisz odmieniony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak Ci wpierdziul... damy to od razu zmienisz myslenie poczekaj tylko na spota Cie zgarniemy to wrocisz odmieniony
Dawid taka prawda, niemieckie auta są dobre jak są nowe (no poza W124), a później tylko: ładuj kasę, ładuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś w swojego nic zbędnego nie ładuję i juz 5 lat śmigam. Jest prawie bezawaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie po 1sze trzeba dobry miec egzemplarz z glowa kupiony, po drugie ja nie wierze w nowe auta stare zyly,zyja i zyc beda bo sa nie do zajechania takze np b6 w zyciu bym nie kupil b5 jeszcze bym byl sklonny ale tylko DIESLA :devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w wielu kwestiach podzielam Dawida tylko i wyłącznie kombi a jestem ciekawy czy jakieś b6 dożyje takiego wieku jak nasze b3? szczerze wądpie :P a tylko twierdze że benzyna mam uraz do klekotów:p

niemieckie auta są dobre jak są nowe

 

heheh to co powiesz o francuzach albo włochach bleeee

a seat i skoda to Hiszpan i Czech:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daleki wschód

Ładnych parę lat mieliśmy Corollę (oczywiście klekota). Bardzo fajne autko, ale ceny części zabójcze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładnych parę lat mieliśmy Corollę (oczywiście klekota). Bardzo fajne autko, ale ceny części zabójcze
mam upatrzoną hondę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam upatrzoną hondę

Jeśli tylko Ci się podoba, to masz moje błogosławieństwo (a wlepę i tak z partyzanta Ci przykleję:hyhy:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wlepę i tak z partyzanta Ci przykleję
sam już o wlepie myślałem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko haniure oblookalem ladna bedzie ;), a wlepe da sie mu i napisze sie GAZOWNIK :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje b4 wczoraj dosiadło lawete.... ale będzie dobrze. Moja piewsza jazda lawetą...:wojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z A4 to albo b6,albo b8.... b7 jest najbrzydszą i zarazem nic nie wnoszącą zmianą... chyba, że na złe.. Ja bym szukał jakiejś mocno zadbanej b6, zamiast b7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moje b4 wczoraj dosiadło lawete.... ale będzie dobrze. Moja piewsza jazda lawetą...

 

a co sie stanelo?? siakas ta lawke po znajomosci miales chociaz? bo jak cos to mam dwoch znajomych to taniej przewioza na przyszlosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thoma_s

Siema.. jestem od niedawna posiadaczek passacika.. i mam maly problem.. 2 dni temu ulamalem wewnetrzna klamke od kierowcy.. nie moge znalesc w okolocy bydgoszczy uzywki moze ktos by pomogl.. nowa jest za droga wiec musze sie tak ratowac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności