Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

To coś długa ta kolejka była :D A nie zabłądziłeś przypadkiem spowrotem na parking pod UMK :?: Tyle "towaru" tam się przewijało.

 

No tak szczególnie na majówce BMW czułem się jak w ZOO same foki w klatkach goryli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było tam pare ładnych "foczek". Gdybym nie był z córka, to..... :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aloha panowie.widze ze spocik sie odbyl:ok:

szkoda ze sie nie wyrobilem,ale nastepnym razem sie widzimy:D

pozdrofka:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuniek - zarzuc foty z naprawy :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Ale zapodam zdjątka jak już całość blacharki będzie porobiona (chociaż wtedy to na pewno będę się chciał na żywo pochwalić). Żałuję, że nie mogłem z Wami zostać dłużej, ale miło było poznać Was w realu;) Powtórzę to co powiedziałem w sobotę: spotkanie w Toruniu, a żadnej lokalnej rejestracji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ucichło tutaj, jakieś propozycje na czerwiec? Wypadałoby coś zorganizować przed urlopami! Pozdrowionka dla użytkowników z Pomorza i Kujaw:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na razie jestem bez Passka, jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że na razie jestem bez Passka, jestem na tak.

Rozebrałeś do malowania i teraz poskładać nie mozesz? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozebrałeś do malowania i teraz poskładać nie mozesz? :hyhy:

 

Można tak powiedzieć;) W drodze do lakiernika najpierw zdechł alternator, a za chwilę rozrusznik:D No i teraz nie mogę się zdecydować od czego zacząć:eek: Póki co ujeżdżam Corolle. Przebiegiem prawie dorównuje Passkowi: 375 kkm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób alternator a zapalać "na pych" na razie bedziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób alternator a zapalać "na pych" na razie bedziesz :D

Zrobię jak mówisz. A do tego zacznę z 2 połówką jeździć to będzie miał kto robić za konia pociągowego :rotfl: Jeśli by wyszło jakieś spotkanie na kręglach jak proponuje chelmi piszesz się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Pożyjemy - zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można tak powiedzieć;) W drodze do lakiernika najpierw zdechł alternator, a za chwilę rozrusznik:D No i teraz nie mogę się zdecydować od czego zacząć:eek: Póki co ujeżdżam Corolle. Przebiegiem prawie dorównuje Passkowi: 375 kkm

 

 

 

Utop dziada w Wiśle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Utop dziada w Wiśle;)

No a czym na SPOT'a przyjadę;):??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można tak powiedzieć;) W drodze do lakiernika najpierw zdechł alternator, a za chwilę rozrusznik:D No i teraz nie mogę się zdecydować od czego zacząć:eek: Póki co ujeżdżam Corolle. Przebiegiem prawie dorównuje Passkowi: 375 kkm

Tigra już na spocie była to Corolla też może sie przykulać:), przynajmniej nie zamęczysz swojego nowego Rozrusznika:D w pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tigra już na spocie była to Corolla też może sie przykulać:), przynajmniej nie zamęczysz swojego nowego Rozrusznika:D w pasku.

No jeszcze trochę i jak na spocie pojawi się jakikolwiek Passek to będzie nie lada wydarzenie:D. Rozrusznik na pewno będzie Ci bardzo wdzięczny za wzięcie Go w obronę :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze trochę i jak na spocie pojawi się jakikolwiek Passek to będzie nie lada wydarzenie:D. Rozrusznik na pewno będzie Ci bardzo wdzięczny za wzięcie Go w obronę :rotfl:

No na takim spocie, na który uczestnicy przybędą z "laczka" mogłoby być bardzo wesoło:gathering::zdrowko::piwo:. Nadano by mu nazwę I spotu %-towego:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piatek? co prawda wlasnie wrocilem z bydłogoszczy z imprezy ;0 zona mnie zabije, jak wyskocze z nastepna, ale raz sie zyje ;)

Aby uchronić Cię przed licznymi obrażeniami ciała zadanymi:krzeslem::zabawa:narzędziami kuchennymi wszelkiej maści i zasięgu, oraz dać odpocząć po ostatniej imprezie proponuje 6.06.2008 piątek. Może zwiększy sie frekwencja do tego czasu:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuje 6.06.2008 piątek

Jak to rzekł niegdyś nasz premier: "yes. yes, yes...";) Jeszcze tylko godzina i miejsce:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a czym na SPOT'a przyjadę;):??

PKS-em :rotfl:

 

Jeśli planujecie 6.06 to ja akurat będe na mazurach. Ale wiadomo - nie jestem tu przecież wyznacznikiem odbycia się SPOTU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności