Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

No i w tym tygodniu - też chyba nic nie wyjdzie ze SPOTU, bo chętnych, jak na lekarstwo :kwasny: chyba sezon wakacyjny na kujawach trzeba sobie odpuscić, bo się zebrac nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ustalić termin zlotu spotu jak zwał tak zwał na wrzesień podamy konkretny termin i niech sie odniosą do niego ludziska z kuj pom i nie tylko. Chciałbym żeby był wspólny grilek impreza bardziej motoryzacyjna niż popijawka. Ewentualnie namiocik lub nocowanie w pasku che che. Nie czuje się na siłach do organizacji jakiegoś spotu ale chętnie mogę pomódz i tak właśnie bym to widział grilek i gapienie się na silniki wnętrza i podkradanie sobie części pilnujcie tylnej listwy lewa strona na głotniku w B3 jak komuś zginie to jest u mnie :-) Podajcie termin jutro lookne w kalendarz który wrzesień mam zajęty i wpisze wolne terminy i tak samo bym prosił kolegów o wypisanie terminów no i zapomiałem ustalmy jakieś miejsce moze ktoś ma znajomości gdzieś coś ewentualnie dużą działkę lub znajome pole ziemniaków gdzie wjadą paski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

w takim razie czekam na jakis spocik..

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponował bym się pośpieszyć za nim przyjdą śniegi i zimno może Toruniaki zorganizują małego grilka tak by mi się marzyło oczywiśćie mała zrzuta i wszystko idzie zrobić chyba że na Grudziądz się ekipa szykuje to możemy coś takiego pomyśleć tylko że ja nie mam działki. Więc proszę o pełną mobilizacje ustalmy termin i robimy spocik z grilem jak tylko naprawie wieszak od tłumika bo te stulkanie mnie wykończy che che. Obecnie do listopada mam weekendy wolne dajmy na to bo soboty do południa zajęte ale 60km do was to godzinka drogi wiec

 

 

jestem za :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc weżmiemy się w garść i ja proponuje jeszcze w tym miesiącu spot 28 października i mam nadzieje że jeszcze mrozu nie będzie do tego terminu jest jeszcze 2 tygodnie wieć mam nadzieje że każdy zdąży wypieścić swoje maleństwo. Miejsce spotu najlepiej gdyby był to Grudziądz ale z powodu że jestem w miejszości do pokusze się do Torunia gdyż większość klubowiczów z kuj-pom właśnie wywodzi się z Torunia ewentualnie jakieś inne miejsce więc czekam na propozycje pierwszy spocik aby się poznać oczywiście grilek to mnie skusi max ale juz jest zimno wiec czekam na odzew z waszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOT

 

27 PAŹDZIERNIK (SOBOTA)

 

 

A więc wkońcu trzeba coś ruszyć miejsce spotu proponuje Toruń miejscowi nich wybiorą gdzie i godzine na pewno po 14 godzinke też poprosze o wybór proszę o wpisanie listy chętnych na spot

 

1. Krystian305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jak Grudziądz jedzie do Torunia !!!! :hurra:

 

P.S. - żebyśmy nie byli sami :D

 

2.Maruch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jak Grudziądz jedzie do Torunia !!!! :hurra:

 

P.S. - żebyśmy nie byli sami :D

 

2.Maruch

 

postaram sie byc :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heeeejjjjjjjja

...czy ktoś oprócz Nas 2 z G-dza i może Kruziego ma zamiar sie pojawić na spocie???

Pytam bo jechać 70 km żeby zobaczyć sie z 1 lub 2 innymi użytkownikami to troszke nie teges. :dobani::kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak już myśle że kujawsko pomorskie to miękkie buły zapracowane nie obrażając nikogo i chyba się nie poznamy w tym roku a szkoda lecz zawsze mam małą nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu "skręcimy" małego SPOT-a. Zawiązała się grupa kujawska i co :?: Nawet się zebrac nie potraficie :kwasny: Są jacyś chętni i jakieś propozycje terminu i miejsca :?: Najlepiej przed 18 listopada, bo później prawdopodobnie znowu mnie nie będzie :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętny :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źrobcie, to wpadne do Was, choć mam mało czasu ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też jestem chętny. :ok:

 

Taaa, tylko na co, jak wiekszość sie jakoś nie kwapi do zjazdu :kwasny:

ponad 30 zgłoszonych pasków z kujaw, a chętnych - troje (bo i kobieta jest :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też wpadnę, mimo że nie mam już VW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacusnik - termin spotu - sobota :!: Czytaj ... :!::kijemgo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze troche zasmiecilismy temat odnosnie naszej eskadry w kuj.-pom. to w tym temacie moznaby poruszac wszelkie propozycje na spotkanka;)

Wiec kto sie pisze na piatek 22.02. na spotkanko pod TESCO w Bydgoszczy,optymalna godzina to moze byc 17:00.

A i jeszcze jedno moze znajdzie sie odważny i chetny na moda w naszym regionie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale większośc chyba do 16.00 przeważnie pracuje. Jesli jest ktoś spoza miasta, to na pewno na 17.00 nie dotrze (znajac ruch na trasie do Bydoszczy i w samym mieście). Ale to tylko drobna sugestia z mojej strony :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze byc troszku pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo osób jest z poza miasta??...ja powinienem sie wyrobić na 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności