Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie Panie i Panowie, widze że sporo się tu zmieniło od mojej ostatniej wizyty, już wkrótce zacznę uczestniczyć w spotkaniach w gołąbku itp. zostało tylko dokończyć parę spraw i przesiadka do passata na nowo pozdrawiam

 

No to chociaż pocieszyłeś teraz ;), już myślałem, że mam list gończy puścić za Tobą :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poszukuje sprawdzonego warszatatu gdzie bym mógł udać się ze swoim paskiem na badania, już niemam sił do niego i pacjentowi się pogarsza. Zna ktoś dobrego fachowca? Oraz gdzie w regionie udać się z wtryskami - sprawdzenie + ewentualna naprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś już sprzęgło? Mi Twój problem wygląda jednak na pompowtryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek, sprzęgło jest ok. Ostatnio włochaty zauważył, że "króciec" od vacum jest luźny. Muszę znaleźć jakiegoś kumatego mechanika, no i zastanawiam się gdzie z wtryskami uderzyć żeby je wyjęli, zdiagnozowali. Gdzieś w Twoich okolicach są tacy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm może inaczej: u siebie miałem niedawno podobne objawy związane z pompowtryskami. Fakt, że tak łba nie urywało to szarpanie jak u Ciebie, ale generalnie zachowanie takie samo - nierównomierne przyspieszenie. I powiem Ci szczerze, że stawiam 85% na dzień dzisiejszy, że coś jest z Twoimi pompkami nie halo. Problem w tym, że przy każdej wymianie pompek musisz założyć na nie zestaw naprawczy uszczelek, a to koszt prawie 100 złotych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Jeśli chodzi o sprawdzenie samych wtrysków, to niestety nic mi nie wiadomo odnośnie obecności takich fachowców w okolicy. Natomiast króciec pompy vacuum w AJM to standard - sklej na Poxipol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oraz gdzie w regionie udać się z wtryskami - sprawdzenie + ewentualna naprawa?

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/117633-Orange-Auto-Service-w-Gorsku-k-Torunia

 

Tu widzę, że kolega ma w ofercie sprawdzanie przelewów wtryskiwaczy, zadzwoń dopytaj, odnośnie innych punktów to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, poszukuje sprawdzonego warszatatu gdzie bym mógł udać się ze swoim paskiem na badania, już niemam sił do niego i pacjentowi się pogarsza. Zna ktoś dobrego fachowca? Oraz gdzie w regionie udać się z wtryskami - sprawdzenie + ewentualna naprawa?

 

Jak już nie będziesz miał gdzie jechać to mogę Ci pokierować w Tucholi do jednego specjalisty od diesli, koleś niedrogi a i zrobi wszystko tak jak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis diesla Laskowscy - ul przy tartaku - dobre mechaniki ale kasują też dobrze

Krzychu M. z Reptowa k. Ostromecka, stary polmozbytowiec, jeden z lepszych fachowcow - potrafi naprawiać rzeczy, a nie wymieniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o fachowcach od dieseli to ja dodam:

 

Mechanika pojazdowa Karol Mackien

 

Szubin a dokładniej Kowalewo 34a

tel. (052) 384 28 06

 

zajmują się:

- regeneracją i naprawą pomp wtryskowych

- mechaniką układów paliwowych, silników wysokoprężnych

- mechaniką pojazdową

- mechaniką maszyn

 

Osobiście nie byłem u niego ale mam paru znajomych którzy bardzo dobrze go wspominają i mowią ze jeden z najlepszych do diesela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie byłem u niego ale mam paru znajomych którzy bardzo dobrze go wspominają i mowią ze jeden z najlepszych do diesela.

 

bardzo specyficzny gość, po złym wymówieniu jego dość specyficznego nazwiska rzuca słuchawką, nie umawia na termin nawet za miesiąc tylko karze dzwonić np. za tydzień, a za tydzień dzwonić w innym terminie żeby się umówić, przynajmniej ja miałem z nim takie doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja noszę się ostatnio coraz bardziej do podniesienia mocy w moim V6 :) Znajomy zaproponował mi gościa w Bdg (ok. 800zł) nie powiem kogo bo nie znam. Możecie polecić jakiś dobry warsztat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

podniesienie mocy programem czy programem i klamotami ?

 

w Tupadłach masz BRK. Ogarniają temat chłopacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja noszę się ostatnio coraz bardziej do podniesienia mocy w moim V6 Znajomy zaproponował mi gościa w Bdg (ok. 800zł) nie powiem kogo bo nie znam. Możecie polecić jakiś dobry warsztat?

Jeżeli chodzi o firmę CHIP-TUNING ul.Sowia na Osowej Górze w Bydzi,to daj sobie spokój,banda cwaniaczków i dorobkiewiczów wciskających kity na każdym kroku.Chociaż z drugiej strony trzeba im przyznać że bajer mają pierwsza klasa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za liczny odzew.

Tomek - no właśnie włochaty mi mówił żebym spróbował to podkleić poxipolem, muszę w ogóle poszukać na forum jak się to naprawia bo ja to nawet nie wiem od czego się za to zabrać ;)

 

Arrow - dzięki za link, muszę jutro zadzwonić do chłopaków i się umówić na jakiś termin, podjechać pogadać. Widzę, że zniżkę oferują dla ludków z forum :) no i ceny mają rozsądne. Mam nadzieję, że się uda rozwikłać szarpiący problem.

Edytowane przez Viland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arrow - dzięki za link, muszę jutro zadzwonić do chłopaków i się umówić na jakiś termin, podjechać pogadać. Widzę, że zniżkę oferują dla ludków z forum no i ceny mają rozsądne. Mam nadzieję, że się uda rozwikłać szarpiący problem.

 

Nie ma sprawy ;) oby pomogło, a jak będziesz zamierzał się zjawić daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czeski net zaczął działać jak powinien (mam nadzieje że nie tylko na chwilkę ) dlatego wracam do życia w sieci :P

I dzień dobry wszystkim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i czeski net zaczął działać jak powinien (mam nadzieje że nie tylko na chwilkę ) dlatego wracam do życia w sieci :P

I dzień dobry wszystkim :P

 

Witamy kolegę za południowej granicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za liczny odzew.

Tomek - no właśnie włochaty mi mówił żebym spróbował to podkleić poxipolem, muszę w ogóle poszukać na forum jak się to naprawia bo ja to nawet nie wiem od czego się za to zabrać ;)

 

Arrow - dzięki za link, muszę jutro zadzwonić do chłopaków i się umówić na jakiś termin, podjechać pogadać. Widzę, że zniżkę oferują dla ludków z forum :) no i ceny mają rozsądne. Mam nadzieję, że się uda rozwikłać szarpiący problem.

 

Jeżeli chodzi o króciec Vacum przeczytaj mój post z tego tematu miałem ten sam problem. Nie musisz kleić loctitem tak jak ja to robiłem, może być poksipol również.

http://forum.vw-passat.pl/threads/101582-Problem-z-pompa-podcisnienia-%28Vacuum%29-w-AWX?p=1291979&viewfull=1#post1291979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o firmę CHIP-TUNING ul.Sowia na Osowej Górze w Bydzi,to daj sobie spokój,banda cwaniaczków i dorobkiewiczów wciskających kity na każdym kroku.Chociaż z drugiej strony trzeba im przyznać że bajer mają pierwsza klasa;)

 

Dzięki za radę, dzisiaj dowiem się o kogo chodzi :)

 

Podniesienie mocy oczywiście programem, nie chce niczego dokładac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności