Skocz do zawartości
Gość szczepko

Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2024 o 22:01, sebolpittbull napisał:

Za późno , przed świętami buda focusa pokłóciła się z silnikiem . Buda pokazała dziury , aż silnikowi wyszło to bokiem  :D

 

Epidemia chyba jakaś  z tymi silnikami, u mnie skończyło się smarowanie wałka rozrządu pomimo teoretycznie poprawnego ciśnienia oleju i pojechał passat do huty.

Kolejny post w 2024 roku jest postęp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronda? Jaki ronda? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek. To twoje pod Kielcami za niedługo zlikwidują :) ?

pozdrowionka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudy  w tym naszym Kujawsko-Pomorskim już nawet nie ma z kim na flaszkę wyjść :D.Passaty chyba posprzedawali bo silniki do wymiany były ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fazi112 napisał:

Nudy  w tym naszym Kujawsko-Pomorskim już nawet nie ma z kim na flaszkę wyjść :D.Passaty chyba posprzedawali bo silniki do wymiany były ??

Fazi, ja tam nadal kierowniczka Passata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2024 o 19:00, Ela86 napisał:

Fazi, ja tam nadal kierowniczka Passata ?

Ja za to jeżdżę już 3 generacją Forda Focusa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie tylko Ela ja na chwilę obecną jestem w posiadaniu 3 passatów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam swojego osiołka b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2024 o 12:41, papluch napisał:

Hehehe nie tylko Ela ja na chwilę obecną jestem w posiadaniu 3 passatów ??

Konto ci odblokowali na forum  ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.09.2024 o 18:27, JakiCMG napisał:

Ja jeszcze mam swojego osiołka b6

Też mam tą padake b6 ? ale b5 o niebo lepszy. A powoli rozglądam się za b2 ?? 

 

7 godzin temu, sebolpittbull napisał:

Konto ci odblokowali na forum  ??

Już dawno ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie częściej jeżdżę tym niż passatem 

 

IMG_0414.jpeg

IMG_0399.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2024 o 06:57, papluch napisał:

powoli rozglądam się za b2 ??

Wiem gdzie stoi czerwone ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Samych dobrych dni życzę w 2025 roku. Pozdrowionka !

P.S. Stan paszczaków na 01.01.2025 -1 sztuka 1997r 110KM grubo ponad 550kkm na blacie i jeszcze trochę przybywa z dnia na dzień.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wzajemnie samych Sukcesów i spełnienia Marzeń w 2025!!! Tak nawiasem w moim byłym Audi 80 b4 Avant B4 2.8 Quattro był podobny wynik. Passat ma obecnie gdzieś 350000tyś ale ma się świetnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak coś raz w tygodniu a dokładniej w weekend staram sie zaglądać na forum, może się coś ruszy Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2025 o 16:25, kajaru napisał:

Stan paszczaków na 01.01.2025 -1 sztuka 1997r 110KM grubo ponad 550kkm na blacie i jeszcze trochę przybywa z dnia na dzień.

A co z BeCzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechało do nowego właściciela, za duży koszt renowacji. I jarek teraz Beczy!

Co się stało, że pasterz zatęsknił za owieczkami i zajrzał na grupę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passaterz po prostu zatęsknił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności