Skocz do zawartości
Gość gicek_

Jak to jest z tym AC??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gicek_

Czesc wszystkim.Pisze bo nie wiem co mam myslec o tym co ostatnio powiedzial mi kolega ktory dosc dobrze sie orientuje w ubezpieczeniach samochodow.Posiadam passata z 99r i zaplacilem AC od samej kradziezy to jest okolo 390zl na rok z czego ubezpieczyli mi na 25tys.Posiadam w samochodzie fabryczny auto alarm oraz immobileizer ale niestety nie mam na to zadnych papierow bo autko sprowadzilem z niemiec i tylko przy ubezpieczaniu zademostrowalem ze cos takiego mam panu ktory mi to autko ubezpieczal.I tu pada pytanie ze gdyby ktos sobie kiedys przywlaszczyl moja wlasnosc to czy wtedy firma ubezpieczeniowa nie bedzie zadala jakis papierkow ze te zabezpieczenia napewno tam byly??bo jesli tak jest to musze poczynic jakies kroki zeby takie papierki zdobyc i spac spokojnie.Co o tym myslicie?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiedz się - ja po sprowadzeniu musiałem w pzu w wyznaczonym warsztacie zrobić test zabezpieczeń, czy spełniają wymogi. potem dali papier i wysłałem do pzu - dopiero wtedy ubezpieczenie zaczeło działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gicek_

czyli cos jest nie tak!zastanawia mnie tylko jedno dlaczego ten kulturalny pan nie powiedzial mi ze cos takiego musi byc zrobione a tak sie akurat sklada ze tez mam ubezpieczenie w PZU.Mysle ze gdyby przyszlo co do czego to poprostu zostal bym delikatnie tym sposobem splawiony.Jutro ich tam odwiedze i jesli tak jest jak piszesz to awantura murowana hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kocur23-23

a ja mam pytanie czy aby miec taką usługe AC od kradziezy to zeby składka była taka niska trzeba miec jakies zniżki wczesniej oczywisicie odnosnie polis ac na oc mam pełną:) i czy najlepsza i jedyna firma w której warto ubezpieczyc auto od kradziezy jest pzu?? moze lpeiej wybrac inna?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba im nic udowadniac przynajmniej przy zakupie polisy.wazne zeby po kradziezy miec orginalne 2 kluczyki.najlepiej jak masz kod do immo bo moga tez tego chciec ale nei slyszalem jeszcze zeby komus kazali jezdzic sprawdzac zabezpieczenia tak jak koledze PIWO ani zeby po kradziezy kazali pokazywac papiery ze cos tam mial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez odeslali do swojego serwisu na przeglad zabezpieczen, zaplacilem 100 i gosc wystawil mi certyfikat bo bez tego compensa nie chciala zastartowac z ac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gicek_

Z tego co wiem to od samej kradziezy ubezpiecza tylko PZU a inne firmy tylko w calym pakiecie ktory sobie niezle kosztuje a ze 2400zl tragedia.Ja osobiscie mialem znizki tylko na OC 40% ale nie wiem czy to mialo jakies znaczenie.Najlepiej bedzie jak ich odwiedze i sam o to zapytam bo po co bede im to udowadnial i wydawal kosiore jak nie ma takiej potrzeby.Teraz to na kazdym kroku by cie orzneli i trzeba sie pilnowac jak tylko sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli cos jest nie tak!zastanawia mnie tylko jedno dlaczego ten kulturalny pan nie powiedzial mi ze cos takiego musi byc zrobione a tak sie akurat sklada ze tez mam ubezpieczenie w PZU.Mysle ze gdyby przyszlo co do czego to poprostu zostal bym delikatnie tym sposobem splawiony.Jutro ich tam odwiedze i jesli tak jest jak piszesz to awantura murowana hehe

 

Jesli masz w PZU to z pewnoscia robia cie w ..... Sam osobiscie sciagalem auto z Niemiec. Gdy ubezpieczlaem autko w PZU z AC od kradziezy przed zawarciem umowy musialem pojechac do serwisu z autoalarmami- ktory musi miec upowaznienie od PZU ze jest to wiarygodny serwis i tam po sprawdzeniu zabezpieczen (okazanie kompletu kluczy, sprawdzenie immo, sprawdzenie fabrycznego alarmu) otrzymalem certyfikat swiadczacy o dzialaniu wszystkich zabezpieczen i dopiero wtedy moglem jechac do PZU podpisywac umowe. W twoim przypadku moze byc tak ze gdy ci ukradna Paska to Ci nie uznaja tego ubezpieczenia. Tak wiec z cala pewnoscia musisz to szybko sobie zalatwic. Wydaje mi sie ze ten typek mial wobec ciebie zle intencje badz ma neiwiedze na ten temat.

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gicek_

dzieki sliczne wszystkim za pomoc napewno sie teraz tym zainteresuje i jak cos zalatwie to sie odezwe.Narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i za ile bez znizek AC mozna ubezpieczyc samochod od samej kradziezy?Ubezpiecza wogole auto z 98 r ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pierwszy raz słysze o czymś takim. W PZU ubezpieczam juz drugie auto od kradzieży i nkt nie wymagał odemnie wizyt w jakichkolwiek warsztatach. Pani ładnie zpytała jakie zabezpieczenia posiadam i na tym koniec. Jutro zadzownię do swojej agentki i o wszystko się wypytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w PZU wyliczyli 1200 zł bez zniżek auto 2000 rok. Dużo czy mało od samej kradzieży ?

 

W link4 1150 zł ale ubezpieczenie do kwoty 18.000 zł no normallnie zemdlałem jak mi podali wycene auta !!! Skąd oni to biorą ??? patrza na allegro jaki jest nnajtańszy i tak wyceniaja ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziewal

 

Ja ubezpieczałem od samej kradzieży w styczniu PZU i płaciłem 350 zł bez żadnej zniżki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziewal

 

Ja ubezpieczałem od samej kradzieży w styczniu PZU i płaciłem 350 zł bez żadnej zniżki!

 

wszystko zalezy od miasta i powiedz mi na ile wyliczyli Ci auto bo mi na 18.000 złodzieje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziewal

 

Mi PZU wyliczyli 16100 zł.Słabo ale co zrobić...Model Passata w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zadzwoniłem do głównej siedziby PZU a nie przez jakiegoś głupiego agenta i podali mi 699 zł i wycena na 24 tys czyli bardzo ładnie w porównaniu do reszty konkurencji :)

jutro śmigam i ubezpieczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi Panowie: moj Pasek to 97 rok z wklejka Basic (czy tam Basis), i pewnie wg TAX cos tam (ten smiszny katalog wycen) cenia go z 16-18 tysiakow, ale autko mam A) model 98 B) dobrze dopasione wiec za wq***** bym sie jkaby mieliby mi wyplacic 16 kafli za moje auto.

-Mozna im (ubezpieczycielem) jakos sie wyperswadowac, ze auto jest warte troche wiecej?

- mam jeden kluczyk, bo poprzedni wlascicel (firma) zgubil drugi, uwierza na slowo czy trzeba jakis papierek (notke spisana w tamtej firmie)?

- jaka jest roznica w cenie jak mam alarm i nie mam alarmu?

- teraz mam -60% w HDI na OC, PZU uznaje tamte znizki czy nie? Moge miec OC i AC w dwoch roznych firmach?

- Jesli wyjupie AC tylko od kradziezy, to jesli ktos mi (niedaj Boze) zwinie auto i rozwali na drzewie, to PZU pokryje szkody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nic im nie wyperswadujesz (mi wyliczyli jakieś 4 tysiące mniej niz dałem) jezeli już to mozna chyba doubezpieczyc auto ale oczywiście podniosą składkę, co do luczyka to twoja sprawa ile masz oni zapiszą w aktach ż ejest tylko jeden, żeby ubezpieczyć w ogóle to trzeba mieć chyba minimum dwa zabezpieczenia (jak sie myle to poprawcie mnie), można miec AC i OC w różnych firmach i jak ci ukradną i rozbiją to nie wiem jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby ubezpieczyć w ogóle to trzeba mieć chyba minimum dwa zabezpieczenia (jak sie myle to poprawcie mnie)

 

Tak jest bynajmniej w PZU. U mnie to byl immo i fabryczny alarm- wystarczylo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jest bynajmniej w PZU. U mnie to byl immo i fabryczny alarm- wystarczylo. :)

 

:) Jak ja ubezpieczałem miesiąc temu to wystarczyło jedno zabezpieczenie Immo :D Nawet sam się zdziwiłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności