Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

I na koniec każdy niech się podpisze na przystanku, w sumie dużo ludzi włożyło w niego wkład

Ja tam nie wnikam w Twoje życie erotyczne, ale to "wkładanie czegoś" w przystanek artmina, wydaje mi się bardzo niesmaczne ;) ja bynajmiej w takie gry się nie bawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wnikam w Twoje życie erotyczne, ale to "wkładanie czegoś" w przystanek artmina, wydaje mi się bardzo niesmaczne ja bynajmiej w takie gry się nie bawię.

 

Rozumiem że to miało być śmieszne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że to miało być śmieszne ??

A Twoje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt cię nie prosił o jakże swój przemyślany głęboki komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hola hola dziewczyny nie handryczyć się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt cię nie prosił o jakże swój przemyślany głęboki komentarz.

Oho, chyba komuś już uderza coś do główki... wyluzuj się... albo zamknij forum, to może nikt nie będzie komentował jaśnie Pana wypowiedzi.

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kim ty jesteś żeby komentować co mi do głowy uderza a co nie. Zajmij się chłopie swoim sprawami a jak masz problem natury osobistej to napisz do mnie pw i tyle w temacie. Bo kulturą osobistą to nie grzeszysz od pewnego czasu. Dla mnie koniec banalniej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes sir, kulturoznawco :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zorganizujemy jakaś imprezę ze strzelanką farbkami i sobie wygarniecie po całym magazynku :P a tu ma być spokój , luzik i peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci, jeszcze sami swoi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dzieci, jeszcze sami swoi:)

 

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatnio u Gagarina na Lubieszynie m.in. z powodu sporadycznych gluchych stukow przy np. najezdzaniu na kraweznik.

Panowie sprawdzili i wyszlo, ze jest luz na maglownicy. Na obok stojacym o. superb wytlumaczyli, gdzie co trzeba wymienic, bo jesli nie to moze mi sie tak stac jak jej - cieknaca maglownica.

 

Do wymiany jakies dwa drazki, po jednym na strone, te co niby sa pod gumami na ponizszym zdjeciu = tak to zrozumialem, a moze chodzilo o drazek kierowniczy ;). Koszt calosci 300zl.

Czy maja racje i czy cena za skasowanie tego luzu jest ok?

 

ccacffcf087bf0aem.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem ostatnio u Gagarina na Lubieszynie m.in. z powodu sporadycznych gluchych stukow przy np. najezdzaniu na kraweznik.
Gdzie jest ten Gagarin bo ja znam tylko tego co leciał w kosmos a mam podobne stuki i muszę gdzieś podjechać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy maja racje i czy cena za skasowanie tego luzu jest ok?
Te drążki co oni mówią to moga złapać luz bo są osadzone w plastiku. Ale czy od tego maglownica może cieknąć to nie był bym już pewien. A cena jak dla mnie to kosmos ale może tyle sie płaci w warsztatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszt calosci 300zl.

 

hahahhahahaha. Sama wymiana tych drazkow z jablkami to jakies 40zl

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy od tego maglownica może cieknąć to nie był bym już pewien

tak jest ... luzy sa na przekladni w maglownicy - jesli 300pln to koszt regeneracji przekladni a nie wymiany drazkow - to prawie darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za drazek lema zaplaciz w okolicach 90-95 zł sztuka:), ciekawe co oni chceli wsadzic, pewnie regenerowane przez siebie

 

regeneracja magla w szczeicnie to od 500 zl netto:) na bieszczadzkiej. wiec watpie ze oni za 300 to zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wymieniłem sobie stare zdezelowane głośniki w przednich drzwiach 2h roboty.

A temu co wymyślił sposób zamontowania głośników dał bym medal za pomysłowość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam podobne stuki i muszę gdzieś podjechać

jestem w trakcie walki z zawieszeniem.... masakra 3 wahacze wymienione końcówki drążków a to ku.....stwo dalej stuka i krew mnie zalewa,

wczoraj kolejna wizyta u mechanika i w stacji diagnostycznej wyszarpany powyginany sprawdzone wszystko zawieszenie, amortyzatory a itd a to dalej puka, lekko pęknięta guma na prawym prostym wahaczu wiec jest następny w kolejce ale wątpię aby z takiego miikro pęknięcia takie stuki...

ręce opadają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekładnie sprawdź:)

 

---------- Dodano o 11:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:20 ----------

 

przekładnie sprawdź

 

trzeba było wymienić komplet zawiechy:)) przynajmniej jedno by sie wyeliminowało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności