Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ramki jeszcze ja mam, kilka szt.

Ty no... Jak pytałem to mówiłeś że nic nie masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert ma sedana raczej.

 

Raczej nie

 

Endrju więcej makrelki na śniadanie bo niemiec Cię dopada:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto ramki ma? I za ile?

 

 

Ja mam jeszcze kilka kompletów, jak ktoś potrzebuje pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w garażu w kartonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znajacych sie fonach ;)

 

Szukam nastepcy mojego wysluzonego SE K800i.

 

Fon wykorzystywany glownie do rozmow (tak ok 10min dziennie, czasami w ogole, a czasami do 30 min), sms bardzo rzadko, mms jeszcze rzadziej. Przydatny dobry aparat z fleszem. GPS? mam nawigacje, ale moze czasem by sie przydala. WiFi? bo ja wiem, wystarczy mi chyba siedzenie w domu na kompie ;), a poza tym na takim malym fonie to nie jest zaden komfort i chyba bym sie tylko wkurzal ;)

 

Interesuje mnie dluga zywotnosc na baterii.

Cena do max 400zl.

 

Co wybrac?

Nowy Samsung S5610 czy uzywana Nokia E52?

A moze cos innego?

 

E52 reklamowana jaka fon z zajebista bateria, ale kolega ma i jako nowa trzymala mu 1 dzien, po roku wydluzylo sie do 3 dni, a korzysta srednio z telefonu.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E52 hmmm mialem i powiem ze była ok, bateria trzymała do tyg. wadą jej było ze miała slaby zasięg ale u mnie ogólnie jest słaby zasięg. Ogolnie jak trafisz na dobrą to bedziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam służbowy Samsung i powiem ci że bareria tydzień wytrzymuje przy normalnym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia E52 - dobry fonik, aparat cieniutki ale bateria jest ok na pewno nie będzie Ci trzymała 1 dzień, koleś musiał mieć coś skopane.

Dołóż trochę i bież Samsunga Galaxy S II :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam również służbową e52 i szczerze poleczm, bateria trzyma długo nawet po 2 latach użytkowania (telefon włączony non stop)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam służbowy Samsung
S5610?
tydzień wytrzymuje

Jak go wykorzystujesz?

Dobrze slychac rozmowce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W E52 jeśli nie korzystasz z 3G przełącz na 2G i bateryjka dłużej pożyje, tyle z doświadczenia i codziennego użytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E52, zdecydowanie żadnych smartfonów baterie trzymają po 1-2 dni. Tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. NOKI E52 to też podobno smartfon, ale tylko pod względem zacinania się systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S5610?

 

Jak go wykorzystujesz?

Dobrze slychac rozmowce?

 

Jakość rozmowy daje dużo do życzenia, trzeba się wsłuchiwać przy słabszym sygnale, ale bateria daje radę. Jak jestem w pracy to ok. pół godziny rozmów i cały czas w trasie więc wyłapywanie sygnału. Zdjęcia robi nawet znośne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E52 posiada jakiś dodatkowy mikrofon który wyłapuje i neutralizuje szumy z otoczenia, a co do zasięgu to różnie zależy jak trzymać tel. ale ogólnie znośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość rozmowy daje dużo do życzenia, trzeba się wsłuchiwać przy słabszym sygnale.

UU, to mnie zmartwiles.

Kiedys moj K800 dobrze sie sprawdzal, ale od roku cos mu sie stalo i nawet wymiana glosnika nie poprawila glosnosci rozmow.

 

O fotkach czytalem, ze calkiem calkiem, a E52 nie ma autofocusa, co troche przekresla ten telefon, jak potrzeba screena jakiegos tekstu zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się aparat w E52 nie jest porażający ale tel. miał przeznaczenie głównie biznesowe no i parę lat już ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma dziś czas i podłączy mnie pod kabelek w ZS? Dziś jak odwoziłem młoda to wyskoczył mi błąd od poduszek powietrznych jak włąsciwie już zahamowałem , odłączyłem i podłączyłem wtyczki pod fotelem które mogły by może spowodować ten błąd. Jakiś rok temu grzebałem pod fotelami jak suszyłem auto i szukałem przecieku od tamtej pory nic pod nimi nie robiłem. Jak ktoś znajdzie chwile niech napisze mi esa na nr 661433134 Jestem cały dzień w ZS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e52 - dwa lata jako sluzbowka, doladowywana kiedy mi sie podoba, przy rozmowach rzedu ok 15min dziennie trzyma tydzien i jeszcze ma jedna kreske baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności