Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

To miałeś szczęście bo im sie nie chciało pytać urzędu o twoje zdjęcie do porównania. Ja tak miałem i się nie wymigałem, ale to jest tak jak zdjecie jest wyraźne.
Ktos mi kiedy powiedzial, ze mozna inaczej odwolac sie od placenia mandatu. Gdy przyjdzie zdjecie, to stwierdzic ze to nie moje auto mimo zgodnych blach, bo: 1. nie widac numeru VIN auta i nie ma 100% pewnosci ze ktos nie pozyczyl naszych blach i wsadzil do identycznego pojazdu. 2. Dobrze pamietam ze w tamtym okresie moj samochod mial ryse/uszkodzenie na ktorejs tam czesci nadwozia, a na zdjeciu tego nie widac. 3.

 

NIe wiem czy to sie juz sprawdzilo w praktyce ;)

 

Mozna jeszcze podac dane osoby ktorej uzyczylo sie samochod w danym okresie. np. Johann Strike, zamieszkaly Demanova 474, 03101 Liptovský Mikuláš, Słowacja. Wiecej danych nie posiadam, kontakt rowniez zerwany ;)

 

---------- Post added at 12:34 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

 

Zmienie temat w Polczynie w nocy znow 2 paski zmienily wlasciciela i Endruju dzwonil ze w Swidwinie Pasek i 2 sharany.
Wszystkie B5?

W komisie powiedzieli mi ostatnio, ze B6 nie kradna za bardzo, a B5 na potege bo na czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W komisie powiedzieli mi ostatnio, ze B6 nie kradna za bardzo, a B5 na potege bo na czesci.

 

B6 bardziej oplaca sie kupic jak ukraśc bo tylko silniki obecnie sa wazne poniewaz wiadomo, tam trzeba okresowo wymienic silnik ;)

Ale B5 predzej bo to do wypadku jakies czesci, tutaj pas przedni, tu chlodnica, tu silnik, tu wnetrze bo trzeba auto po powodzi odpicowac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko mnie puszczą to zmykam
J@cku wiem jak to jest wszedzie dobrze ale najlepiej w domu takze pozdrawiam Cie serdecznie i szybko wracaj do zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J@cku wiem jak to jest wszedzie dobrze ale najlepiej w domu takze pozdrawiam Cie serdecznie i szybko wracaj do zdrowia
Do wtorku muszę kisnąć w szpitalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wtorku muszę kisnąć w szpitalu

 

To współczuje Ci, wracaj szybko do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq, szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq wracaj szybko do zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq wracaj szybko do zdrowia i domku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dzięki chłopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale B5 predzej bo to do wypadku jakies czesci, tutaj pas przedni, tu chlodnica, tu silnik, tu wnetrze bo trzeba auto po powodzi odpicowac....
No wlasnie. Artmin szuka czesci wiec trzeba bedzie uwazac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal wzieles od Stasia moze lampy? Bo mi jednak bedzie potrzebny ten trybik od regulacji pionowej bo ostatnio pojechalem zeby ustawil lapme mi i okazalo sie, ze znowu nie moze, zagladam do lampy patrze a tam nie ma trybika a on do mnie ze nie ma tam trybika, to ja mu mowie, ze tak a on, ze slyszal jak cos spadlo ale nie wiedzial co. Daj znac co i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@cku szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartku do wtorku mnie diagnozują.We wtorek ma być czynny tomograf, w poniedziałek USG jamy brzusznej i na podstawie wzystkich badań określą moje napady bólowe brzucha. Prawdopodobna przyczyna to kamienie w woreczku żółciowym, ale nikt za to głowy nie da. Stąd tak długi pobyt w szpitalu. Pozdrawiam wszystkich passaciarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich passaciarzy.
Dzięki Jacety. Powiedz tym konowałom że Tobie do diagnozy to Vag jest potrzebny a nie jakiś tomograf. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz tym konowałom że Tobie do diagnozy to Vag jest potrzebny a nie jakiś tomograf.
:lol :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz tym konowałom że Tobie do diagnozy to Vag jest potrzebny a nie jakiś tomograf.
Dobre :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zastanawiam się gdzie ci wtyczkę od tego VAG-a podepną :P ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko zastanawiam się gdzie ci wtyczkę od tego VAG-a podepną :P ???
Zboczeniec. :P Jacka przez bluetoouth zdiagnozują. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek wtyczke ma, tylko odpowiednie wejscie by musieli miec :P

 

Panowie swoja droga ma moze ktos czynne lampy do B5? Lub jakies czesci do nich? Typowo nie dziala mi regulacja poniewaz wałeczek jest zapieczony a zebatka obraca sie na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności