Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

ustawa weszła w czerwcu,ale nasi strażnicy dopiero w połowie września "przestawili" znak a przez ten okres maszt był przez 24h załadowany,musiałbyś sprawdzic w jakiej odległości stoi znak od masztu...
Z tego co pamietam to znak byl z jakies 200-500m przed radarem bo pozniej jak wracalem to patrzylem jakie bylo ograniczenie i był po dosc duzym kawalku od fotoradaru. Czyli im blizej fotoradaru tym lepiej dla mnie czy jak dalej?

 

Ty mnie kiedys w Nowogardzie Tirem obswietliles na swiatlach ? Co miales awarie z Cb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak ja im udowodnię ( a może nie będę musiał ) ze oni "przestawili znak" w połowie września??

 

znak nie oni przestawili tylko zarząd dróg wojewódzkich na ich wniosek.był artykuł w głosie koszalińskim w sierpniu ze facet nie przyjął mandatu bo znak stał chyba 300albo 320m od fotoradaru zamiast 100-200m .

najlepiej zadzwoń do nich albo sam sie przejedz i postaw sprawe jasno że nie przyjmujesz mandatu bo znak stał za daleko i mogą sobie sprawe kierowac do sądu jak chcą(dodam tylko że mieszkam w tej gminie i nie lubie jednego z tych strażników wiec śledze takie tematy na ich temat)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę dojść co jest 5 okazało się jedynie,że miałem termostat walnięty i nie dogrzewał się dobrze :/ zamówiłem dziś zawór N75 może coś pomoże... ale czas oczekiwania spory bo nigdzie nie mieli i w SEACIE zamówiłem. Już brak pomysłów co jest z nim niby oki ale przy 3 biegu lekko szarpie nim między 2 a 3 tys obrotów jak by się dławił. A jak na złość spalanie dość wysokie dalej mam fakt,że do pracy robię między 5 a 7km ale patrząc jak zalałem cały bak i przejechaniu 80km po mieście brak już ponad 2 kresek na wskaźniku...Wiem,że to automat i może więcej pić ale aż tyle? Poczekam na zwór i zobaczę czy coś wogle da...
Termostat to juz chyba raz wymieniles wczesniej?

Z ostatniego tankowania wyszlo mi 13,5l/100. Zrobilem 430km na 58l. Caly czas miasto, krotkie odcinki 3,5-10km, jeden wypad na basen w gryfinie, i kilkukrotne palowanie na taczaka na 3 biegu 1500-5500rpm z podpietym laptopem.

 

Ty mi mowiles chyba o wynikach 12-13l na felgach "18?

 

Mozesz podac mi temp silnika z Vaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie oglądajcie w najbliższą niedzielę na MTV pimp my ride by coca-cola zero bodajże o 19.00 będzie mieścina Dużego.
A skąd masz info? Lecą jakieś zapowiedzi na MTV? Jaką brykę robili? Bo nic mi się tu w oczy nie rzuciło, pod Biedronką nie parkował jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znak nie oni przestawili tylko zarząd dróg wojewódzkich na ich wniosek.był artykuł w głosie koszalińskim w sierpniu ze facet nie przyjął mandatu bo znak stał chyba 300albo 320m od fotoradaru zamiast 100-200m .

najlepiej zadzwoń do nich albo sam sie przejedz i postaw sprawe jasno że nie przyjmujesz mandatu bo znak stał za daleko i mogą sobie sprawe kierowac do sądu jak chcą(dodam tylko że mieszkam w tej gminie i nie lubie jednego z tych strażników wiec śledze takie tematy na ich temat)

pozdrawiam

 

dzięki wielkie za info :dobrze:dobrze

w ... uja to My ale nie Nas, sam się tam przejadę , bo dziś dzwoniłem i nawet mila pani mi makaron na uszy nakręcała,

oni przecież nie wiedza ze jestem z Koszalina, bo auto cały czas mam na blachach ZLO, i myślą sobie ze koleś z daleka to mandat zapłaci... a tu się zdziwią heeh :)

jeszcze jak mi się uda ten artykuł w glosie znaleźć to pojadę uzbrojony w dowody, :)

dzięki wielkie raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Termostat to juz chyba raz wymieniles wczesniej?

Z ostatniego tankowania wyszlo mi 13,5l/100. Zrobilem 430km na 58l. Caly czas miasto, krotkie odcinki 3,5-10km, jeden wypad na basen w gryfinie, i kilkukrotne palowanie na taczaka na 3 biegu 1500-5500rpm z podpietym laptopem.

 

Ty mi mowiles chyba o wynikach 12-13l na felgach "18?

 

Mozesz podac mi temp silnika z Vaga?

 

Wymieniłem czujnik temp. teraz jeszcze doszedł termostat..., Co do felg 18" to faktycznie w wakacje mniej więcej takie było spalanie średnie. A ostatnio max ekonomicznie latam, niestety nie mam temp. silnika. Logi przed termostatem robiłem z kolesiem a raczej on mi, ze mnie żadne mechanik więc ciężki mi dojść co jest z nim i gdzie szukać przyczyny. Chyba,że ktoś ze Sz-n chętny na pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak mi się uda ten artykuł w glosie znaleźć to pojadę uzbrojony w dowody, :)

nie trwało to długo i jest :

http://regiomoto.pl/portal/zachodniopomorskie/straz-gminna-fotoradary-przepisy-kierowca-ma-racje

 

POLMOSik flaszka Ci się należy jak nic, możemy się jutro ustawić pod "budynkiem Straży Gminnej w Będzinie " i osobiście Ci flaszeczkę wręczę:drinks::drinks::drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polmos. Spoko, spoko. Pamiętam :P

 

Ciekawe czy dojadę na opłatek. Zależy czy będzie w sobotę czy w niedzielę i o której :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielonyB5 dzisiaj postaram się dać wymiary blaszki :) co do wężyka, jak go zaśleppisz możesz podpiąć go gdzieś niżej :) nie musi wisiećzaraz obok EGR'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie najlepiej robić rozrząd ?

Daniel w Zdrojach/Szczecin

Aku jak i rozrząd uderzaj do Wesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znak nie oni przestawili tylko zarząd dróg wojewódzkich na ich wniosek.był artykuł w głosie koszalińskim w sierpniu ze facet nie przyjął mandatu bo znak stał chyba 300albo 320m od fotoradaru zamiast 100-200m .

najlepiej zadzwoń do nich albo sam sie przejedz i postaw sprawe jasno że nie przyjmujesz mandatu bo znak stał za daleko i mogą sobie sprawe kierowac do sądu jak chcą(dodam tylko że mieszkam w tej gminie i nie lubie jednego z tych strażników wiec śledze takie tematy na ich temat)

pozdrawiam

 

chyba jednak moja radość była za wczesna:( wychodzi na to ze to nie zarząd dróg przestawił znak tylko komendant lub jego podwładni, takiej informacji udzieliła mi pani w zarządzie dróg,

i teraz jak ustalić kiedy przestawili ten znak czy przed 12 czy po 12 sierpnia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak moja radość była za wczesna:( wychodzi na to ze to nie zarząd dróg przestawił znak tylko komendant lub jego podwładni, takiej informacji udzieliła mi pani w zarządzie dróg,

i teraz jak ustalić kiedy przestawili ten znak czy przed 12 czy po 12 sierpnia???

 

na bank znak przestawili ok 15 września,możesz wkleic to zdjecie,to może bedzie widac gdzie jest ten znak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniłem czujnik temp. teraz jeszcze doszedł termostat..., Co do felg 18" to faktycznie w wakacje mniej więcej takie było spalanie średnie. A ostatnio max ekonomicznie latam, niestety nie mam temp. silnika. Logi przed termostatem robiłem z kolesiem a raczej on mi, ze mnie żadne mechanik więc ciężki mi dojść co jest z nim i gdzie szukać przyczyny.
Ja nie wiem, ktory czujnik jest odpowiedzialny za wskazania temp. na zegarach. Odlaczalem ten na gorze silnika, ale climatronic pokazywal mi caly czas dobra temp (kan. 45). Jest jeszcze jeden na dole chlodnicy, ktorego nie ruszalem, ale sadze, ze to nie on powinien te wartosci podawac. Nie wiem gdzie jeszcze moze byc.

 

W dziale VAG masz wrzucone moje logi. Podobno wszystko wzorowo, wiec mozesz porownac ze swoimi.

 

Spalanie wg. katalogu dla tego auta to 13,6l w miescie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jak mi się uda ten artykuł w glosie znaleźć to pojadę uzbrojony w dowody,

znalazłem ten artykuł STRAŻ GMINNA

 

edit;

ktoś z nas walczył ze zdjeciem od straży od tyłu,kto??

 

Grzesiek dostał fotke od tyłu,na dodatek na fotce są dwa auta i na pewno w tym okresie znak był w nieprzepisowej odległosci

Edytowane przez POLMOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ktory czujnik jest odpowiedzialny za wskazania temp. na zegarach.

 

Od temp na zegarach jest odpowiedzialny ten w króću wodnym. Wtyczka na 4 piny bodajze.

 

Wie ktoś może czy króciec który wchodzi do pompy vacum powinien się ruszać w górę i w dół ? (jest troche luźny) i ostatnio mam problem z hamulcami pedał twardy ciężko wcisnąć i auto ledwo zwalnia.

 

Masz do wymiany pompe vacum już. Kruciecnie moze sie ruszac, stad Twoje problemy z hamulcami. Na forum tego pelno, ludzie kleili ale nic nie zdaje rezultatu takiego jak wymiana... Zobacz czy ci paliwo nie kapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś z nas walczył ze zdjeciem od straży od tyłu,kto??

Ja, ale wywalczyliśmy niższą chyba kwotę mandatu no i bez punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam te wasze wojaze ze strazą miejską co do zdjeć i ustawiania fotoradarów i nasuwa mi sie pytanie ze niedługo to kazdy wystawi sobie jakies g,,,,,, no i bedzie robił foty kuna straz miejska powinna sie zając tym co do nich nalezy a nie wp,,,,,,,,,lać sie w przepisy ruchu drogowego od tego jest policja no i teraz słynne krokodyle jeszcze troche to ksiądz wystawi radar i bedzie nam kazania trawił kurna to tylko moze byc w naszym kraju taki burdel szlag mnie juz trafia jak słysze co ta straz miejska wyprawia ,

 

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:57 ----------

 

Ja pikole ale roztrzaskany to chyba był składak z wielu czesci złozony w jedną kupe złomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ćwiartka tylna chyba oddzieliła sie od reszty. Tymbardziej pociagnelo bo to tył napęd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy. Bylem dzis ustawić halogeny ale idiota diagnosta zaczal mi grzebac przy lampie i nie mozna wyregulowac prawej lampy bo chyba klosz odczepil sie zaczep z odblysnika badz gdzies tam z zaczepu badz go polamal. Czy ktos z was mial takie cos w zwyklych lampach i czy trzeba rozklejac cala lampe czy da rade sie to samemu zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności