Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

krzyżowej :D

 

Na to niema czasu chyba... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do was chopy. Gdzie w Szczecinie badz w Nowogardzie dobrze (polecacie) ustawiaja zbieżnośc bo dzis przy wymianie zauwazyłem ze nie rowno mi sie scieraja przednie opony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do was chopy. Gdzie w Szczecinie badz w Nowogardzie dobrze (polecacie) ustawiaja zbieżnośc bo dzis przy wymianie zauwazyłem ze nie rowno mi sie scieraja przednie opony

 

Jedziesz na nasz Nowogardzki POM i ustawia ci to w stacji kontroli pojazdów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedziesz na nasz Nowogardzki POM i ustawia ci to w stacji kontroli pojazdów
Tam to wszytsko pieknie ustawiaja ;/ tak ze nie mam pytan. Halogeny swieca mi tak krzywo jak zaczal ustawiac, Lewy swieci daleko a prawy blisko ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho, bo ja tam czasami takie rzeczy robie... :bleble '

Tak na serio to pierwszy raz widze taka opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cicho, bo ja tam czasami takie rzeczy robie... '

Tak na serio to pierwszy raz widze taka opinie.

Wiesz ja nie mamz amiaru jechacz eby puknal w cos tam i wzial kase tylko zebym mial dobrze ustawione.

Kazdy ma swoja opinie na takie miejsca jak to POM:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarku jeśli chodzi o ustawienie geometrii w Szczecinie to polecam Perdjon na ul. Kadłubka z tyłu Orlenu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do was chopy. Gdzie w Szczecinie badz w Nowogardzie dobrze (polecacie) ustawiaja zbieżnośc bo dzis przy wymianie zauwazyłem ze nie rowno mi sie scieraja przednie opony
Ja korzystalem z uslug AutoLine na derdowskiego. Po miesiacu pojechalem z reklamacja, ze sciaga bardziej niz przed geometria. Sprawdzili ponownie i wszystko bylo OK. Poprostu ja za bardzo przeciazylem samochod jezdzac w 5 typa ;) Ponowne ustawienie bylo gratis.

Wlasciciel zakladu bardzo w porzadku, przynajmniej zawsze takie odnosze wrazenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj w technikum samochodowym jesli takowe jeszcze istnieje w szczecinie w Policach to dobrze ustawia transnet

i co koledzy nikt nie wie gdzie mozna dostac mate wygłuszajaca do autka w szczecinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ustawiałem zbieżnośc najpierw w Garbie a teraz w Pasku w Polmozbycie na Białowiewskiej i jestem zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miałem wrzucić foty sprzętu przeciw kradzieży który mam w garażu więc wrzucam :

 

Blokada na koło - codzienne zakładanie może troche męczy ale kiedyś trzeba było więc się zakładało :P

zdjcie0704n.th.jpg

 

zdjcie0708.th.jpg

 

I do tego była jeszcze blokada na pedały wygląda to tak :

 

zdjcie0707b.th.jpg

 

zdjcie0705e.th.jpg

 

Do tego doszło odcięcie zapłonu i wyciągniecie T4 z garażu było niemożliwe bo bus ledwo mieścił się w bramę więc lawetą chyba wyciągnąć nie dało by rady ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam takie pytanko czy ktoś wie gdzie mozna dostac taką mate wygłuszającą do auta w szczecinie
Jak jedziesz w stronę przejścia z Niemcami na Mierzyn jest hurtownia materiałów tapicerskich Ankra i tam widziałem różnego rodzaju wygłuszacze.
BTW, Sebus, widziałem Cię wczoraj w kościele, na górze tam byłeś, z synem chyba.
No coment
nikt nie wie gdzie mozna dostac mate wygłuszajaca do autka w szczecinie
Jeszcze Stasio sprawdź taka uliczka naprzeciw wjazdu do "Steru" (skrzyżowanie ze światłami) tam jest sklep tej hurtowni co ci podałem poprzednio. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jedziesz w stronę przejścia z Niemcami na Mierzyn jest hurtownia materiałów tapicerskich Ankra i tam widziałem różnego rodzaju wygłuszacze.

No coment

Jeszcze Stasio sprawdź taka uliczka naprzeciw wjazdu do "Steru" (skrzyżowanie ze światłami) tam jest sklep tej hurtowni co ci podałem poprzednio.

 

---------- Post added at 08:12 ---------- Previous post was at 08:11 ----------

 

Jak jedziesz w stronę przejścia z Niemcami na Mierzyn jest hurtownia materiałów tapicerskich Ankra i tam widziałem różnego rodzaju wygłuszacze.

No coment

Jeszcze Stasio sprawdź taka uliczka naprzeciw wjazdu do "Steru" (skrzyżowanie ze światłami) tam jest sklep tej hurtowni co ci podałem poprzednio.

 

to jest sklep i hurtownia zarazem na ulicy Hrubieszowskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, że zapytam, ale dobrze wiedzieć..

 

jest może ktoś w naszej zachodniopomorskiej grupie, kto prywatnie lubi sie pobawić z czyimś autem? :) bo np. chciałbym na wiosne lub jakoś przed latem wymienić wahacze, drązki i łączniki na komplet ruville'a i nie wiem czy mam sie ładowac na warsztat czy może jest ktoś kto sie na tym zna i chce zarobić a jednocześnie zrobić to po koleżeńsku i nie skroić tyle co warsztat :P

 

taaaaaak tylko pytam, wiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorki, że zapytam, ale dobrze wiedzieć..

 

jest może ktoś w naszej zachodniopomorskiej grupie, kto prywatnie lubi sie pobawić z czyimś autem? bo np. chciałbym na wiosne lub jakoś przed latem wymienić wahacze, drązki i łączniki na komplet ruville'a i nie wiem czy mam sie ładowac na warsztat czy może jest ktoś kto sie na tym zna i chce zarobić a jednocześnie zrobić to po koleżeńsku i nie skroić tyle co warsztat

 

taaaaaak tylko pytam, wiecie

jak się dobrze poszuka to i warsztat tanio zrobi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo i samemu ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo i samemu ;d

 

nie mam warunków, żeby samemu cos kombinować :( ja jestem od jazdy tylko.. a ze spraw warsztatowych jestem noga, niestety. nawet jak patrze na fotostory, to wszystko wygląda na trudne :P może i bym sie podjął wymiany powiedzmy klocków.. ale za zawieche brał się nie będę, bo wiem, że sobie nie poradze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jarku jeśli chodzi o ustawienie geometrii w Szczecinie to polecam Perdjon na ul. Kadłubka z tyłu Orlenu
Dzięki Bartku podjade w miejsce które mi podales bo maja ustawianie komputerowe a z tego co czytalem to najlepiej jechac jak maja ustawianie komputerowe zbierznosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bartku podjade w miejsce które mi podales bo maja ustawianie komputerowe a z tego co czytalem to najlepiej jechac jak maja ustawianie komputerowe zbierznosci

 

ja raz ustawiałęm na komputer i nie byłem zadowolony ale to tylko moje skromne zdanie.

Jak ustawiam zbieżność to tylko starą metoda bez komputera i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się abu po ustawieniu było cos nie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja raz ustawiałęm na komputer i nie byłem zadowolony ale to tylko moje skromne zdanie.

Jak ustawiam zbieżność to tylko starą metoda bez komputera i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się abu po ustawieniu było cos nie tak

Rozne chodza pogloski., jedni twierdza tak kolejni inaczej. Ja tam nie miałem styczności z tym jeszcze więc zaczne od komputerów a może (oby nie) skoncze na recznym ustawianiu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności