Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiekszosc opo z niemcowni nie jest wyrzucana u nich... Polacy po prostu wykonuja jeden z zawodów w ktorym slyną... Dlatego widok sprintera wyladowanego oponami wszelkiej masci nie jest nowoscia... Takze to co piszesz shaft do konca prawda nie jest...

Jest jest....statystyki nie kłamią...Poza tym czemu od nas nawet kolesie z kambodży opon nie odkupują?....bo jeździmy do zera :-D.......( oczywiście nie wszyscy mam nadzieję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opona jeśli już ma być nabyta to tylko nowa!!!!
Panowie nie ma co gdybyc nowa opona to nowa i dla mnie tyle w temacie

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ciekawostka

trzeszczalo mi cos w tylnim zawieszneiu na nierównościach, myślalem ze któraś tulejka, dziisaj u koelgi na warsztacie zaglądamy a tam trepy z ASO odwrotnie łącznik stabilizatora przykręcili , zamiast na zewnątrz stabilizatora, to jest wygięty i po wewnętrznej stronie przykręcony, przez co stabilizator trze o wahacz. A jest ładny wpis że w lipcu w ASO to było robione. I jak tu człowiek ma spokojnie serwisować w autoryzowanej stacji:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Dębicę frigo2 w b5 i byłem z niej zadowolony, i teraz też Dębica będzie na zimę. No i bez dwóch zdań na pewno lepsza niż urzywany Michelin bez zanej przeszłości niejednokrotnie wypadkowej.

 

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem nokian wr g2 tego co w srebrym mam, za 1310 zł za komplet z przesylka i fakturka:) takze jak jutro nie znjade taniej to zamawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko czy kupować nowość czy te WR G2

wez pod uwage ze te opony wytrzymaja ~ 4 sezony ... za 4ry lata starego modelu nie dostaniesz - w razie uszkodzenia jednej opony bedziesz musial wymienic minimum 2

zazwyczaj nastepca starego modelu to lekko zmodyfikowany (poprawiony) nowy model

 

---------- Post added at 08:32 ---------- Previous post was at 08:30 ----------

 

Potrzebuje coś taniego sprawdzonego
szukaj na e-bay'u VCDS 10.6 (minimum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wez pod uwage ze te opony wytrzymaja ~ 4 sezony ... za 4ry lata starego modelu nie dostaniesz - w razie uszkodzenia jednej opony bedziesz musial wymienic minimum 2

zazwyczaj nastepca starego modelu to lekko zmodyfikowany (poprawiony) nowy model

no niby tak, ale ten poprzedni model tez juz dlugo jest sprzedawany(ten WR g2), tez tak myslalem ze ten nowszy musi być trochę poprawiony, ale mam mieszane uczucia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawiony...chyba bardziej marketingowo niż jakoś realnie wzrosła efektywność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tu człowiek ma spokojnie serwisować w autoryzowanej stacji
Awidzisz Krzysiu nieraz lepiej jest podjechac do kolegi co ma kanał lub podnośnik i samemu sprawdzic co w trawie piszczy , wiem to po sobie bo nasze słuzbowe wozy były w serwisie vw i robili to co było dobre a juz uszkodzone to zostawili i jak tu wiezyć ASO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mowil ze tanio ma byc;p

ja bym poszukal VAGA 704 uzywki, moze ktos bedzie spraedawal, wrzuc w dziale kupie

Zadzwon do Daniela Halasa w dziale polecam. Sprzedaje tez kabelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokian i Jericho czy wy nadal chcecie Mojito bo lezą u mnie a jutro jestem w Zs i wracam w niedziele jakos koło 16 wiec jak chcecie to mozecie je odebrac tylko dajcie znac zebym je wpakowal do bagaznika. Odbior raczej w niedziele no chyba ze kolo 8:30 ktos z was jutro chce odebrac. W razie czego kontakt na kom

Edytowane przez maly3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w środę malowałem stalówki z zimówek,dzisiaj jade je wyważyc i już zakładam.

wczoraj jak wracałem z warszawki to w okolicach Białego Boru i Bobolic było ok.3st a najmniej pokazało 2,2st o godz 21.10,dodajcie do tego troche liści na drodze i o przejażdżkę nie trudno(zwłaszcza że letnie mam 225/45) a zimówki Dunlop winter sport m3

zdjcie0135x.th.jpg zdjcie0130a.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bedzie juz czas na zimówki bo dzisiaj nad ranem był juz lekki przymrozek takze moze juz pomału nadchodzić zima br br br

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie, poszukuję niedrogiego mechanika.

Zakupiłem 2 dolne wahacze (banany) chciałem sam wymienić sam lecz widzę że bez kanału się nie obejdzie.

Ma ktoś namiar na mechanika, lub kogoś z forum kto ma kanał i by pomógł, wiadomo odpłatnie lub kwestia dogadania się ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nokian i Jericho czy wy nadal chcecie Mojito bo lezą u mnie a jutro jestem w Zs i wracam w niedziele jakos koło 16 wiec jak chcecie to mozecie je odebrac tylko dajcie znac zebym je wpakowal do bagaznika. Odbior raczej w niedziele no chyba ze kolo 8:30 ktos z was jutro chce odebrac. W razie czego kontakt na kom

 

tak , ja nadal chce - napisz mi na pw kiedy i gdzie to odebrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Pytanie, poszukuję niedrogiego mechanika.

Zakupiłem 2 dolne wahacze (banany) chciałem sam wymienić sam lecz widzę że bez kanału się nie obejdzie.

Ma ktoś namiar na mechanika, lub kogoś z forum kto ma kanał i by pomógł, wiadomo odpłatnie lub kwestia dogadania się ;]

 

Tutaj masz namiar na polecanego mechanika ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=865537

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie, poszukuję niedrogiego mechanika.

Zakupiłem 2 dolne wahacze (banany) chciałem sam wymienić sam lecz widzę że bez kanału się nie obejdzie.

Ma ktoś namiar na mechanika, lub kogoś z forum kto ma kanał i by pomógł, wiadomo odpłatnie lub kwestia dogadania się ;]

 

Nawet ja bym sie tego podjal bez kanału. Cala zawieche da sie bez kanalu wymienic.

A tymbardziej banany, jedyna bolaczka jest naprowadzenie drazka... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nokian i Jericho czy wy nadal chcecie Mojito bo lezą u mnie a jutro jestem w Zs i wracam w niedziele jakos koło 16 wiec jak chcecie to mozecie je odebrac tylko dajcie znac zebym je wpakowal do bagaznika. Odbior raczej w niedziele no chyba ze kolo 8:30 ktos z was jutro chce odebrac. W razie czego kontakt na kom
U mnie kupno aktualne. POdaj tel na priv. Przypomnij mi ile zamowilem? ;)

Do ktorej mozna dzwonic dzisiaj? ;)

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet ja bym sie tego podjal bez kanału. Cala zawieche da sie bez kanalu wymienic.

A tymbardziej banany, jedyna bolaczka jest naprowadzenie drazka... ;)

 

Drogi kolego nie podważam tego że się nie da, jako osoba która należała wcześniej do różnych klubów VW Golf, Renault 19, widziałem że chłopaki potrafią pod chmurką zrobić wszystko i bez niczego, nie znam jeszcze dobrze budowy niektórych elementów w tym modelu VW, i nie chce robić czegoś pod chmurką i się martwić czy dobrze coś skręciłem. Jak była by pogoda i można było by siedzieć na dworze parę godz to bym powalczył, a tak dam zarobić i mieć pewność że jest dobrze skręcone i cieszyć się z kobietami z jazdy ;]

 

Może jak mi się uda w następnym tyg wypchać z kanału Iveco 40-10WM/AMZ to może wjadę w pracy na kanał i zobaczę co w trawie piszczy.

 

Pozdrawiam użyt VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam z samego Szczecina :D

 

co tu można porobić w wolną sobotę? jakieś zoo? disnejlend? newerlend? coś żeby się dziecko zapomniało i nie męczyło do wieczora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności