Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

także Panowie, do których dzwoniłem się upewniać (Endrju,
Ostatnio sprawdzałem ze trzy razy i na razie nic nie widać. Węże mięciutkie więc jeżdżę dalej. :D
Weso chyba tylko coś tam brzęczał, że mu twardo
To niech sobie Renault-a kupi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

[/color]

Jak na razie każdy z kim rozmawiałem mówi' date=' że bardziej komfortowo w B6. Weso chyba tylko coś tam brzęczał, że mu twardo ;)[/quote']

 

Weso ma te foteliki stadionowe dlatego mu twardo :-)

 

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś powód powrotu do starego rozwiązania musiał być.

Tak, ale tylko na chwilę. Tylko podłoga b6 dostała Mcpersona i teraz znów wszystko leci na wielowahaczu. W audi i prawie całej grupie Vag'a dalej montują wiele wahaczy, już zmodyfikowane konstrukcyjnie, bo wyglądem się mało różnią no i dochodzi tylna oś na której coraz częściej montują wielowahaczowe :)

To prawda, że na mcpersonie jest ciszej, ale tłucze w charakterystyczny sposób i nierówności już tak nie wybiera dobrze, co przenosi się na budę.

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sprawdzałem ze trzy razy i na razie nic nie widać. Węże mięciutkie więc jeżdżę dalej. :D

 

Ale chyba nie wszystkie weze masz miekkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko podłoga b6 dostała Mcpersona i teraz znów wszystko leci na wielowahaczu.
Ariel b7 tez chyba na kolumnie McPhersona jest.
Ale chyba nie wszystkie weze masz miekkie?
Ta :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ariel b7 tez chyba na kolumnie McPhersona jest.

Bo to pewnie ta sama podłoga :P

 

W październiku 2010 zaprezentowano następcę Volkswagena Passata B6. Bazuje na tej samej płycie podłogowej co poprzednik, ale z przedłużonym rozstawem osi.
Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to pewnie ta sama podłoga :P
No może być raczej nie ma aż tak znaczących różnic podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej pojeżdzij z Wesem to sie przekonasz.

Ty, ale słowa o których ja mówię powiedział sam Weso, że jego auto jest mniej komfortowe od B5FL więc sam na siebie teraz bata ukręciłeś!

Weso chyba tylko coś tam brzęczał, że mu twardo

No i dodatkowo Weso pisał pracę na temat zawieszenia więc wie co i jak

Co do tych 180kkm u Endrju to powiem tak... jak się przesiadłem z Suzuki na młodsze auto to też powiedziałem, że jest bardzo miękko, jak usiądę do nowszego od swojego to też mówię, że jest miękko... kwestia subiektywna!

Jakiś powód powrotu do starego rozwiązania musiał być. Jak na razie każdy z kim rozmawiałem mówi, że bardziej komfortowo w B6

Teraz jakoś nie zauważyłem tendencji do tego nurtu powrotu, wręcz odwrotnie, gdzie nie spojrzę jakoś na nowe auto to wielowahacz, także tutaj raczej bym się spierał... po prostu co producent to inne rozwiązania.

 

Co by tutaj wszystko podsumować... każdy ćwierka tak jak u niego w gnieździe... proste. Chociaż osobiście życzę wszystkim miliona kilometrów, nie zmienia to faktu, że też b6 nie kupię bo statystycznie więcej do mnie informacji dochodzi o problemach tych aut a b5 fl czy b5 nie bez powodu ma miano auta bezawaryjnego... tyle ode mnie ;) więcej się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a b5 fl czy b5 nie bez powodu ma miano auta bezawaryjnego.
Powiedz to Kowalowi :haha
jak się przesiadłem z Suzuki na młodsze auto to też powiedziałem, że jest bardzo miękko, jak usiądę do nowszego od swojego to też mówię, że jest miękko... kwestia subiektywna!
Nie przesadzaj ja się przesiadłem do auta o niecałe 3 lata młodszego, to nie komputery ze pół roku to przepaść technologiczna, ale każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silniki z bezposrednim wtryskiem sa oszczedne i tu akurat pochylam se ku Andrzejowi bo wynik jest calkowicie realny.

Po nastepne: pisane bylo wyzej, ze na kazdym forum problemy. Zazwyczaj ludzie szukaja kiedy cos sie psuje...

Nikt kto ma zdrtowe auto na forum nie wejdzie, bo po co? ja sam trafilem na forum dlatego, ze nie chcialem dawac 50 zl za wykasowanie inspekcji oleju... ;)

a co do audi i silnika 3.0 TDi to moge duzo powiedziec na temat bo w domu jest jedno, i za dobrze z nim nie jest... niestety...

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj ludzie szukaja kiedy cos sie psuje...
Nie zawsze.
Nikt kto ma zdrowe auto na forum nie wejdzie, bo po co?
Jak to nie mnie sie b5-tk nie psuła a na forum jestem już 4 lata i sobie chwalę ze mam tu kolegów którymi mogę pogadać, spotkać się nie tylko jak się coś zepsuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz to Kowalowi

Wymieniłeś 1 osobę, stasio też miał pecha... a reszta? Porównaj kolego statystycznie ile jest zadowolonych z b5 a ilu z b6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównaj kolego statystycznie ile jest zadowolonych z b5 a ilu z b6
To samo można powiedzieć o liście usterek w dziale b5 a b6 nie jest to żadne porównanie. W dziale b5 jest ich zdecydowanie więcej a podobno się nie psuja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dziale b5 jest ich zdecydowanie więcej a podobno się nie psuja.

Ale ile w Polsce jeździ B5 a ile B6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ile jeździ b6 a ile b5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ile w Polsce jeździ B5 a ile B6 ;)
Dlatego napisałem ze żadne to porównania.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a b5 fl czy b5 nie bez powodu ma miano auta bezawaryjnego

:lol, dobre, nie wiem Zejni skąd taka informacja.

 

A ta usterkowość B6, a konkretnie silników 2.0 TDI moim zdaniem wyolbrzymiona została przez koszty napraw - pompowtryski, zanim ASO objęły to akcją serwisową liczone w tysiącach zł, wymiana zatartego silnika i turbo spowodowana wyrobionym zabierakiem - kilka tys. zł.

Ale człowiek na błędach się uczy, najlepiej cudzych i teraz po zakupie B6 wystarczy trochę profilaktyki.

A większość usterek w B5 i większa pojemność tego działu wynika pewnie z wieku tych aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to zasuwajcie Szczeciniaki glosować bo w du... w tv obgadują ze mała frekwencja. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz to Kowalowi
Taaa i zamienił na Lagunę :haha: Od tamtej pory jakaś cisza nastała :P
Nikt kto ma zdrtowe auto na forum nie wejdzie, bo po co?
To ja jestem jakiś pojepany bo na auto nie narzekam a na forum jestem już 4 lata

 

Jak to nie mnie sie b5-tk nie psuła a na forum jestem już 4 lata i sobie chwalę ze mam tu kolegów którymi mogę pogadać, spotkać się nie tylko jak się coś zepsuje.
Ooo widzisz a ja myślałem że mam tak dobre auto, myślałem że dlatego tu trafiłeś bo ruina ci się sypała. Hmmm to ciekawe czemu zamieniłeś na B6?
To samo można powiedzieć o liście usterek w dziale b5 a b6 nie jest to żadne porównanie. W dziale b5 jest ich zdecydowanie więcej a podobno się nie psuja.
Prawda jest taka że auta się psują i prawdą jest że najwięcej passatów kradną? A dlaczego? B5 stosunkowo jest więcej niż B6 poza tym B6 jest nowszym autem a usterki wymienione powyżej przeze mnie zdarzające się w młodszym aucie w/g mnie je eliminuje. Wybaczcie aby wymienić silnik w 3 letnim aucie to tak jak mercedes którego kupiłem na firmę. Czy uszczelka pod głowicą w 4 latku. Mój ma 9 lat i nie wiem co to głowica a co dopiero uszczelka. Hamulce w nowym aucie nie hamujące? Szok.
A w ogóle to zasuwajcie Szczeciniaki glosować bo w du... w tv obgadują ze mała frekwencja.
Byłem zagłosować ale na kogo? Napisałem na facebooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tamtej pory jakaś cisza nastała
Podobno ma dużo pracy.
Taaa i zamienił na Lagunę
Na razie jeździ bo go widziałem parę razy.
To ja jestem jakiś pojepany bo na auto nie narzekam a na forum jestem już 4 lata
To tak jak ja. :lol
ciekawe czemu zamieniłeś na B6?
Bo teraz już szybko nie zmienię , dzieci idą się dalej uczyć więc priorytety się zmieniły, no ale Tobie akurat tego nie muszę tłumaczyć. :D
Czy uszczelka pod głowicą w 4 latku.
Duży w b5 też wymieniał.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności