Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

To moze moje dwa kolka jako pierwsze zostana oVWlepowane na forum... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trza było mrugać

Też Cie widziałem ostatnio, ale nawet nie myślałeś spojrzeć w moją stronę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trza było mrugać W którym miejscu byłem? Ty masz te lamy z ledami daylight? To chyba kojarzę

nawet jakbykm mrugnął to byś mnie nie zauważył ale machałem ręką przez okno :P

Przed Tobą stał chyba focus , byłeś na lewym pasie na santockiej a ja z naprzeciwka skręcałem w lewo od strony pogodna , jechałem w dół na turzyn.

Ja nie mam takich lamp ale kojarze takiego srebrnego paska b5 fl na gryfińskich blachach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też Cie widziałem ostatnio, ale nawet nie myślałeś spojrzeć w moją stronę

Trza było trąbić a nie w myślach wołać :D Jeszcze telepatą nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie czas zacząć temat bo jak wiadomo nie ze wszystkimi możemy pogadać na żywo...

 

Temat prosty: "Weryfikacja forumowiczów"

 

Na wstępie zaznaczam, że żaden forumowicz z mojej strony nie będzie pokrzywdzony ani mniej ważny. Jednakże jest nas tylu, że pewną organizację moim zdaniem trzeba wprowadzić... najbardziej mi chodzi o pion decyzyjny naszej grupy.

Przykład:

Pan X pisze: "zróbmy spot w tym i w tym miejscu o tej i o tej dacie, cena taka i taka"

Teraz kilka osób nazwijmy ich "bardziej zauważalni" (Ci co coś jednak i często piszą) zgadza się na ten termin.

Kolejno kolka osób z młodszej czy mniej zaangażowanej grupy (mniej, ale jednak kilka) piszą, że coś im nie pasuje i że przez to nie zajadą na miejsce.

Rodzi się pytanie... co robić w takiej sytuacji? Z jednej strony większej ilości osób pasuje, z drugiej strony szkoda nie stawiać na nowych forumowiczów i olewać ich, z czym oczywiście się zgadzam?

Jak to pogodzić?

 

Moje rozwiązanie jest wielce takie same jak w przypadku dolnego śląska.

Proste zasady...

1. NIKOGO NIE SKREŚLAMY Z LISTY REGIONU

2. pion decyzyjny, rada nadzorcza, osoby uprawnione do głosowania, czy inne nazwy jakie sobie wymyślicie, mają pierwszeństwo w organizacji (czyt. wyboru miejsc, czasu i innych ważnych rzeczy podczas organizacji czegokolwiek) naszych spotkań czy innych przedsięwzięć

3. weryfikację i przynależność do powyższych mniejszości (kto? jak? po co? na jakich warunkach?) zorganizujemy wszyscy razem bez wyjątku, oczywiście Ci, którzy cokolwiek napiszą

4. Nie bójcie się, że jak komuś coś tam raz wypadnie, coś tam się zdarzy, powinie się noga to już będzie skreślony, nie! Bądźmy fair wobec siebie.

Kolejny przykład:

Nie podoba mi się coś, termin mi nie pasuje, to nie piszmy tego na siłę.

Zadajemy pytania typu: kto będzie, kogo mam zapisać na spot?

To 75% odpowiedzi są mniej więcej: "mnie nie będzie, bawcie się dobrze, gdyby nie inny termin, gdyby nie to miejsce, gdyby nie te kilometry"

Oczywiście każdy się broni: "mam naukę, mam rodzinę, mam wszy na pępku"

Ludzie, nie bądźmy zabawni, po to zazwyczaj pomysł pojawia się 3-4 tyg. wcześniej, żeby jakoś sobie to zorganizować. Jestem w stanie jeszcze zrozumieć jakieś terminy z góry wiadome, że są zawalone... koniec roku, początek roku, koniec sesji, początek sesji ;) czy inne wypadki... mi chodzi tylko o to by być FAIR! i nie zamydlać oczu jakimiś ściemami, "mnie nie będzie, ale może zrobimy to w innym miejscu?"

 

Zaznaczam jeszcze raz, to jest moja subiektywna opinia, moja propozycja i oczywiście nie jest obowiązująca. Póki co jest jeszcze u Nas jakaś tam demokracja, na pewno razem coś wymyślimy.

Moim zdaniem trzeba troszkę zreorganizować Nas.

 

PS. Nie piszcie mi tylko, że nie mam rodziny, obowiązków, pracy, szkoły to tego nie rozumiem... Panowie i Panie... nie bądźmy śmieszni. Wyżej pisałem jeżeli mam termin, chcę się z Wami spotkać bo to lubię to nic mi nie staje na przeszkodzie (ani kilometry, ani cena, ani nic innego) a jeżeli staje to nie psuję tego co ktoś organizuje bo "Ja chcę!"

 

Tyle na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. NIKOGO NIE SKREŚLAMY Z LISTY REGIONU

Wg mnie rzecz oczywista.

2. pion decyzyjny, rada nadzorcza, osoby uprawnione do głosowania, czy inne nazwy jakie sobie wymyślicie, mają pierwszeństwo w organizacji (czyt. wyboru miejsc, czasu i innych ważnych rzeczy podczas organizacji czegokolwiek) naszych spotkań czy innych przedsięwzięć

Nie zgadzam się. Każdy ma takie samo prawo głosu. Po to kombinujemy spot odpowiednio wcześniej, żeby każdy mógł się wypowiedzieć i zagłosować w sondzie.

3. weryfikację i przynależność do powyższych mniejszości (kto? jak? po co? na jakich warunkach?) zorganizujemy wszyscy razem bez wyjątku, oczywiście Ci, którzy cokolwiek napiszą

Pkt 3 - ze wzgl. na pkt. 2 - nieaktualny.

4. Nie bójcie się, że jak komuś coś tam raz wypadnie, coś tam się zdarzy, powinie się noga to już będzie skreślony, nie! Bądźmy fair wobec siebie.

Kolejny przykład:

Nie podoba mi się coś, termin mi nie pasuje, to nie piszmy tego na siłę.

Zadajemy pytania typu: kto będzie, kogo mam zapisać na spot?

To 75% odpowiedzi są mniej więcej: "mnie nie będzie, bawcie się dobrze, gdyby nie inny termin, gdyby nie to miejsce, gdyby nie te kilometry"

Kto bierze udział w głosowaniu, ten od razu powinien podać, że taki termin deklarował i przyjedzie z dodatkowymi osobami w liczbie x. I Zejni będzie uzupełniać listę na bieżąco i sytuacja będzie jasna.

A posty typu "mnie nie będzie" od razu do kasacji. Niech piszą tylko ci, którzy przyjeżdżają. Jak komuś terminy czy miejsce nie pasują, to niech podaje swoje propozycje odpowiednio wcześniej, żeby załapały jako opcja w głosowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge wtrącić swoje 5gr,a jak nie,to tu ma kto wypierdziulić :lol

 

1. NIKOGO NIE SKREŚLAMY Z LISTY REGIONU

 

My poszliśmy bardziej drastyczną drogą---wszyscy wylecieli i zapisują sie od nowa.

Jaki jest sens i możliwość wspólpracy z osobą która przyznaje się do regionu (prosi o przyjęcie)

a unika forum czy właśnie swojego regionu, spotkań czy nawet

napisania postu w tematach regionalnych :(

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=101226

 

2. pion decyzyjny, rada nadzorcza, osoby uprawnione do głosowania,

czy inne nazwy jakie sobie wymyślicie, mają pierwszeństwo w organizacji (czyt. wyboru miejsc,

czasu i innych ważnych rzeczy podczas organizacji czegokolwiek) naszych spotkań

czy innych przedsięwzięć

 

Czegoś takiego nie ma,choć zauważyliśmy że większa część osób w naszym regionie

lubi być prowadzona za rączkę :lol2

Tu pomaga nam bardzo temat aktywnych

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=100669

Gdy reszta ,,widzi'' że następny spot ma obłożenie 17passatów,to jakoś tak chętniej i szybciej

grupa rozrasta sie o więcej chętnych na spotkanie :)

 

 

Ludzie, nie bądźmy zabawni, po to zazwyczaj pomysł pojawia się 3-4 tyg. wcześniej, żeby jakoś sobie to zorganizować.

 

4-5tyg. to u nas chyba idealnie się sprawdziło (mowa o dużych Spotach oczywiście-z rodzinami,dziecimi etc.)

 

Jak komuś terminy czy miejsce nie pasują, to niech podaje swoje

propozycje odpowiednio wcześniej, żeby załapały jako opcja w głosowaniu.

 

Nie wiem do końca czemu-ale jak raz próbowałem ustalić termin-to każdemu najlepiej inny by pasił :lol

Więc wzorem obserwacji z Ogólnopolskiego--podałem jeden konkretny odpowiednio wcześniej

i jakoś zagrało :)

 

 

p.s

Trochę się dziwię,że to akurat u was w regionie,przy takiej ilości kolesi z jajami :hmm są problemy z imprezami.

Ja,to jestem super zadowolony jak jest z 10osób (z drugimi połówkami to ok 20)

na czad impre to wystarcza,ale może tak myślę,bo nasza grupa dopiero raczkuje :P:lol

 

pozdr. Blop

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto bierze udział w głosowaniu, ten od razu powinien podać, że taki termin deklarował i przyjedzie z dodatkowymi osobami w liczbie x. I Zejni będzie uzupełniać listę na bieżąco i sytuacja będzie jasna.

Problem jest właśnie w tych deklaracjach, ludzie głosują a później się nie zapisują i tak było wiele razy...

Oczywiście wiele wypadów wyszło super, dużo ludzi itd. itp. więc nie mówię, że jest tragedia tylko można by było troszkę poprawić to i owo...

Jak komuś terminy czy miejsce nie pasują, to niech podaje swoje propozycje odpowiednio wcześniej, żeby załapały jako opcja w głosowaniu.

Za dużego wyboru też nie wolno dawać bo wtedy w ogóle każdy zagłosuję na swój termin i już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Dominik ,, a czy nie lepiej moze to byc tylko propozycja , zrobic taki ala kalendarz imprez , masz cholerne rozeznanie w terenie ,i wiesz gdzie mozna takie spotkania sobie urządzić, moze w tym kierunku pójdzmy, kazdy by wiedział acha, jest spot tam i tam termin , predzej podany, i juz wtedy kazdy by miał rozeznanie ,i tak mam wolne pasuje zachecam jeszcze innych kolegów, i wio na spot i moze to by było dobre posunięcie nie wiem ale to jest tylko tak moja propozycja , przeciez takie terminy lub miejsca mozna jeszcze przedyskutowac , to jest zaznaczam propozycja ,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witaj Dominik ,, a czy nie lepiej moze to byc tylko propozycja , zrobic taki ala kalendarz imprez , masz cholerne rozeznanie w terenie ,i wiesz gdzie mozna takie spotkania sobie urządzić, moze w tym kierunku pójdzmy, kazdy by wiedział acha, jest spot tam i tam termin , predzej podany, i juz wtedy kazdy by miał rozeznanie ,i tak mam wolne pasuje zachecam jeszcze innych kolegów, i wio na spot i moze to by było dobre posunięcie nie wiem ale to jest tylko tak moja propozycja , przeciez takie terminy lub miejsca mozna jeszcze przedyskutowac , to jest zaznaczam propozycja ,,,,

Nie no rozśmieszaj mnie... czy jest jakoś inaczej niż Ty napisałeś? Czy spoty organizuję z dnia na dzień? Czy spoty nie organizuję w mniej czy bardziej znanych mi miejscach? Jak są w bardziej mi znanych to są one zazwyczaj w mojej okolicy a z tym już kilka osób ma problemy... bo musi przejechać 20 km więcej... terminy też są problemami bo większość nie potrafi sobie nic zaplanować.

Tak jak napisałeś (a raczej z tego co się domyśliłem, że napisałeś ;)) to organizacja działa aktualnie w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A,,,,, najlepiej to chyba nic nie pisac i miec głowe spokojną ,sledzic tylko forum i od czasu do czasu jak sie ma czas ,to wskoczyc na jakiś spot ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej dwóch idiotów na tym świecie mniej

maniek230290 przed chwilą pisał na SB, że jego też wyprzedzali i rzeczywiście jechali jak debile. No i daleko nie dojechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szok ale 2 potencjalnych zabójców mniej , sorry za słowa ale nie szkoda mi takich ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A,,,,, najlepiej to chyba nic nie pisac i miec głowe spokojną ,sledzic tylko forum i od czasu do czasu jak sie ma czas ,to wskoczyc na jakiś spot ,

Pisać pisać, ale ze zrozumieniem i czymś konkretnym a tak napisałeś coś co już od dawna funkcjonuje ;) czyli bez zmian.... :D ja jestem zawsze otwarty na wszelkie propozycje po to jesteśmy między innymi grupą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj namiary na siebie. Tel.
Przekladka drzwi dokonana ;) Kluczy bylo potrzeba mniej niz myslalem. Tylko torxy do odkrecenia zawiasow i boczka drzwi, nasadowy/oczko 10 do odkrecenia blachy, spline do zamka i krzyrzak do srubek ;).

Czasu troche zeszlo, bo robilem na spokojnie.

Mala uwaga: drzwi w FL w rocznikach tez sie roznia detalami - nie w wygladzie. Wsadzalem chyba z 2005 roku, ktore mialy prazkowany kolnierz, przez ktory ida kable wewnatrz drzwi i jest on dokrecany na 4 srubki (w moim tylko na dwie), oraz nie ma mozliwosci montazu dwoch gum, ktore sa pod drzwiami ( wogole to nie wiem po co one sa ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ktoś jest może z okolic Chociwla?

pytam bo kolega spod Zgorzelca zainteresowany jest tym autem: http://allegro.pl/wv-caddy-life-2008-i1612337986.html

jeśli tak to czy mógłby podjechać i go oblookać? z tego co wiem był bity z przodu

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz dla wyciszenia nie dochodzą szumy z zewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy ktoś jest może z okolic Chociwla?
Bartek kolega Tomek22 jest z Chociwla to może pw mu puść to może luknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności