Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A mówiłeś mu co po VINie wyszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mówiłem tylko zapytałem czy można go dzisiaj obejrzeć powiedział że już sprzedany i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem sie dodzwonić do typa z rańca ale nie odbierał, wysłałem mu tylko sms-a z gratulacjami :)

 

troche żal przyszłego właściciela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto że tak sie nieskromnie spytam?? Bom ciekaw.

Ty no ja Ci go polecałem o montaż tempomatu kiedyś... słyszałem też że bawi się silnikiem, ale nie sprawdziłem ;)

 

---------- Post added at 13:13 ---------- Previous post was at 13:12 ----------

 

Własnie woli wyjaśnienia jest troche trudno mi sie do tej pisowni przyzwyczaic ale tu nie jeden tez tak pisze

Nie zauważyłem w naszym gronie a z tym przyzwyczajeniem to przesadziłem, to się z podstawówki wynosi (bez obrazy ;)) więc do czego się przyzwyczajać? Pisz wolniej, ale poprawnie. Szczególnie ostatni twój post, gdzie ani jednego przecinka nie postawiłeś... sprawdź sam czy wygodnie Ci się czyta. Musimy po prostu się szanować nawzajem...

 

---------- Post added at 13:15 ---------- Previous post was at 13:13 ----------

 

Jacku dałeś 600 plus paliwo więc jaka to promocja w stosunku do Leo ?? A Leo pod ręką w razie korekty itd nie trza się turlać 300km

I ja potwierdzam. Skoro na miejscu jest sprawdzona, dobra i finansowo też konkurencyjna firma to po co jeździć? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja potwierdzam. Skoro na miejscu jest sprawdzona, dobra i finansowo też konkurencyjna firma to po co jeździć?

Trójmiasto chciał zobaczyć:) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi mieto robil program, jak narazie jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi mieto robil program, jak narazie jest ok

ale ty chciałeś delikatny i masz 135KM:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja potwierdzam. Skoro na miejscu jest sprawdzona, dobra i finansowo też konkurencyjna firma to po co jeździć?
Nie będę się rozpisywał, ale wówczas Leoś nie miał hamowni. U niego chip kosztował 1000 z czymś zł + hamownia zamykało się w 1500 zł. W Gdańsku było konkurencyjnie 600 zł nawet jak zapłaciłbym za paliwo wyszłoby + 200 zł, czyli 800 zł w sumie to i tak taniej. Zawsze pisałem że wystarczy mi te 130 KM i nie mam zapędów do ścigania się, ale kto z kim przystaje takim się staje. Te spoty na lotnisku, potem wyścigi na meetingu w Stargardzie zrobiły swoje. Potem cena 600 zł zaproponowana na forum, że przypomnę Damian jak się napaliłeś z początku, mieliśmy jechać we trzech ale pojechaliśmy z Artem. Teraz na pewno bym nie poleciał do Danzing'a bo Leo myślę że może również proponować ceny konkurencyjne dla Roberta, poza tym paliwo jest dużo droższe. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się rozpisywał, ale wówczas Leoś nie miał hamowni. U niego chip kosztował 1000 z czymś zł + hamownia zamykało się w 1500 zł.

 

Weź tyle nie pij 1000 plus 500 za hamowanie ?? Oj Jacek Jacek ;) Ja nie mówi że 600 zł to zła cena bo mega ale to mówie na dziś, że nie trza jechać skoro magik po ręką. Dlatego nie skusiałem się na te 600 a wolałem poczekać.

Ty no ja Ci go polecałem o montaż tempomatu kiedyś
wiem wiem i fachura pierwsza klasa od tej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz bym rozważał czy warto jechać te ponad 300km po chipa ;) wtedy było inaczej bo połaczyłem służbowy wyjazd do Gdyni, spotkałem się u Jaroda z Majcinem, a na powrocie wpadłem do Dużego więc dla mnie to była miła i przyjemna wycieczka przy okazji chipa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie weso :P szczgolnie po przesiadce z a3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leci ktoś ze szczecina w niedzielę do Bagicza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilę na 90%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam bo coś mało chętnych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczyłem na większe zainteresowanie

no ale trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
liczyłem na większe zainteresowanie

no ale trudno

Jest osobny temat o Bagiczu... ;) mnie też wcześniej poniosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem na 100% czy będę jechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem na 100% czy będę jechał.
Endrju Ty lepiej przyjedz na spot w szczecinie badz okolicach i pochwal sie nowym nabytkiem bo widze zmienila sie nazwa bolida :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endrju Ty lepiej przyjedz na spot w szczecinie badz okolicach i pochwal sie nowym nabytkiem

Ooo! Cicha woda! Dawaj Endrju, dawaj, chwal się ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałeś swojego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności