Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

i ja mam nadzieje że będzie miło, z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc "chłopacy"

 

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

 

dobra, dostałem historie auta...375tkm przelotu, z vinu wychodzi że to 2,5 i w dodatku ze skrzynią tiptronic, zastanawiam się czy faktycznie facet tak go przerzeźbił....no i czemu z taką lekkością wysłał mi vin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze on sam nie wiedizal? poprzedni wlascicel turek w niemczech zajechal AKN'a 2.5 TDI to wsadzil kompletny 1.9 z manualem:D, zadzwonj utro do niego i powiedz jak sprawa wygalda, jestem ciekaw reakcji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano zadzwonię i pogadam sobie z uczciwym handlerem...powiem tak, dobrze że sprawdziłem te historie bo na miejscu na vagu by mi pokazało pewnie te 172tkm bo kompa pewnie tez zmienił, a jeśli nie to bym negocjował cenę i wziałbym go z tym 375....pojechałbym do domu, a na miejscu chyba by mnie szlag trafił....2,5 z tipem...hrhrh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego pewnie tak fajnie wyposazony, 2.5 łatwiej spotkać z fajnym wypasem niz 1.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to by pewnie tłumaczyło też dlaczego się go pozbywa 2 miechy po sprowadzeniu i zarejestrowaniu...

 

A taki był fajny jeszcze 2h temu ;)

Edytowane przez sebus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz,,,,,,,,,,,, byly 4 odmiany,,,

napoczatku byly 150km

pozniej 155 i 163

a na koncu 180

tylko niewiem czy akurat w passacie byl 180km

poprostu niewiem

te pierwsze 3 to to samo

kazdy ch,,,,,y

z wycierajacymi sie walkami wadliwa pompa vp44

i innymi dopiero 180km jest zrobiona solidnie

nic sie w nim nie sypie

 

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

 

dodam jeszcze sprawdzcie w bagazniku przy kole zapasowym powinna byc taka fiszka kartka naklejona z danymi silnika skrzyni koloru lakieru (numer) itp wtedy masz pewnośc ze cos było przerabiane lub kombinowane

Edytowane przez stasio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Gdzie w zachodniopomorskim mogę zrobić Chip tuning ? Ma ktoś jakiś warsztat który może polecić ?

Daniel Hałas w polecanych. Czesc forumowiczow juz u niego robila.

 

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

 

te pierwsze 3 to to samo

kazdy ch,,,,,y

z wycierajacymi sie walkami wadliwa pompa vp44

i innymi dopiero 180km jest zrobiona solidnie

nic sie w nim nie sypie

Kumpel ma A6 2.5 QUATRO 2001 albo 2/3 wersje 180PS i miesiac po zakupie sypnal mu sie silnik. Przebiego cos mial wtedy kolo 200kkm. Jako, ze to auto to jego marzenie to w silniku zrobil wszystko co trzeba bylo. Podobno naprawa wyniosla 8-10tyszl. No ale teraz ma program na ponad 200kucy i auto zapier...la. (Program robiony tez przez Hałasa, bo wszyscy jestesmy z jednej roboty - MON ;))

 

Wiec silniki 180 tez nie sa bez wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego paska z tym zmienionym silnikiem to jutro pojadę z ciekawości go obejrzeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec silniki 180 tez nie sa bez wad.

Dokładnie jak piszesz... wystarczy przeczytać forum audi a6 tam jest ładne kompendium wiedzy na temat silników TDI z VAG'a.

Mateusz,,,,,,,,,,,, byly 4 odmiany,,,

napoczatku byly 150km

pozniej 155 i 163

a na koncu 180

tylko niewiem czy akurat w passacie byl 180km

poprostu niewiem

te pierwsze 3 to to samo

kazdy ch,,,,,y

Tak mnie zastanawia czemu nie używasz wielokropka tylko wieloprzecinek :/ poza tym jakąś interpunkcję też mógłbyś wstawić ;) no i te polskie litery...

Już kiedyś gadaliśmy na ten temat. Ciężko się Ciebie czyta Stasiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daniel Hałas w polecanych. Czesc forumowiczow juz u niego robila.

 

Kto że tak sie nieskromnie spytam?? Bom ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ta "część" czipsujących forumowiczów to raptem dwóch. Ten drugi (maly54) to w sumie nie wiadomo czy czipsa robił, czyli pewna na 100% część forumowiczów - sztuk jeden :lol

Sorki Jericho, że się śmieję, ale przesadziłeś trochę.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=29018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza tym jakąś interpunkcję też mógłbyś wstawić

 

Oj Dominik czepiasz się - Stasio zamiast przecinków używa Entera :) Może ma jakąś radziecką klawiaturę ze zmienionym układem klawiszy ;)

 

Jericho poleca kolegę z pracy - dla mnie to zrozumiałe, choć widać po wcześniejszych wpisach kogo poleca większość w naszej grupie. Co prawda nic u Jacka (Leo) nie robiłem (raptem raz na spocie go widziałem :D), ale jeśli bym miał się decydować na chipa to po tym co zdążyłem tu przeczytać, uderzałbym właśnie do Niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie woli wyjaśnienia jest troche trudno mi sie do tej pisowni przyzwyczaic ale tu nie jeden tez tak pisze Dominik wiem ze juz kiedys pisaliśmy i otym ale jakoś ciezko mi to zapamietać a co do podniesienia jak tu piszecie to napewno Ja osobiście bym sie udał do Jacka ( leo) on naprawde jest dobry w te klocki i kazdemu co bedzie chciał sobie troche kucy dołozyć to polecę na 100% własnie Jacka ( leo) jak miałem problem ze swoim on własnie mi najwiecej pomógł i wiem ze jak bym swojego podnosił kuce to napewno u niego ten człowiek ma fach w reku i wie co robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Jacka Leosia też nie robiłem chipsa z powodów finansowych. Nie wiem czy kiedykolwiek zrobiłbym chipa, trafiłem na promocję wiosenną w Tune Up i dlatego poleciałem do Gdańska. Wiem że Jacek jest polecany i wielu z naszych forumowiczów robi u niego autka, poza tym znam go osobiście i wiem że ma duże pojęcie o tym co robi. Dlatego poleciłbym jego każdemu tym bardziej że ma już swoją hamownię mobilną i cały programik jest w stanie u siebie zrobić. Myślę że jak jakieś popraweczki czy czyszczenie turbo to lecę do Jacka.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trafiłem na promocję wiosenną w Tune Up

 

Jacku dałeś 600 plus paliwo więc jaka to promocja w stosunku do Leo ?? ;) A Leo pod ręką w razie korekty itd nie trza się turlać 300km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku dałeś 600 plus paliwo więc jaka to promocja w stosunku do Leo ?? A Leo pod ręką w razie korekty itd nie trza się turlać 300km

z tego samego zalozenia wychodze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku dałeś 600 plus paliwo więc jaka to promocja w stosunku do Leo ??
Paliwo mnie nic nie kosztowało. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paliwo mnie nic nie kosztowało.

 

 

szczęściarz:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dostałem historie auta...375tkm przelotu, z vinu wychodzi że to 2,5 i w dodatku ze skrzynią tiptronic, zastanawiam się czy faktycznie facet tak go przerzeźbił....no i czemu z taką lekkością wysłał mi vin...

 

Dzwoniłem do gościa i mówi że auto już sprzedane to ładną taczkę po przejściach ktoś kupił :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogloszenie tez zniknęło, teraz czekać aż pojawi się w dziale mój passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności