Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

I codziennie tak dymasz do roboty?? :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no :) choć w przyszłym roku może się to zmieni :) 50km to jeszcze nie tragedia szczegónie, że droga jeszcze najgorsza taka nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe 50 km to jest nic.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 pasuje i ewentualnie 11.11 (wolne więc powinno każdemu odpowiadać ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie będzie Glinnej w pierwszym zaproponowanym terminie????? Mi 11 nie pasuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki musimy wymyślić coś innego Taką dostałem odpowiedź :Witam

 

 

 

W nawiązaniu do Pana maila dotyczącego możliwości wynajęcia wiaty w dniu 23 października lub 05 listopada br., informujemy, że w związku z planowanym remontem nie ma możliwości wynajęcia wiaty.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Urszula Czapiewska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.11 na 100% odpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki - 5 listopada pogramy w kregle w kregielni w Galaxy. Plusy - auta pod dachem, my pod dachem, wokol duzo mozliwosci zjedzenia czegos, dla kobitek mozliwosc zakupow (kiedy bedziemy pilnowac aut ;)).

Szukam jeszcze jakies alternatywy dla Glinnej z grillem pod dachem ale ciezko z tym tematem (chyba ze ktos ma jakies propozycje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(chyba ze ktos ma jakies propozycje).

Spot u J@cka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(chyba ze ktos ma jakies propozycje).
Chyba zeby jeszcze Kłodkowo. Pod dachem , duży grill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod dachem ale otwarte to znajdę i w okolicy Szczecina. Chodziło mi o taką zamknięta bardziej jak w Glinnej. W Kłodkowie pamiętam że jest połowa otwarta więc nie zachęca przy takich temperaturach. Kłodkowo jak najbardziej na wiosnę/wczesną jesień kiedy jest już w miarę ciepło :) Teraz czas posiedzieć trochę w ciepłym żeby każdemu było przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze zdjęć na stronie to w tej wiacie jest kominek więc podobnie jak w Glinnej. http://klodkowo.turystyka.pl/galeria#
mnie się wydaje że był ale na zewnątrz i pełnil rolę wędzarni, ale może kiepsko z moją pamięcią. Ale jedno co zauważyłem to w zdjęciach są i nasze spotkania. Zdjęcie 58 passaty i Dużego poznałem(po kapturze jasnym na bluzie) reszta za mała aby rozróżnić, ale pewnie i Łysy tam stał (jak zawsze blisko administracji :P bo był wówczas łopiekunem). Na zdjęciu 65 poznałem swoje wozidło pierwszy z prawej :).

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Spot u J@cka?
Co do tego spoko, możecie do mnie wpaść, udostępniam dom i wodę na herbatę. Grill z nieograniczoną ilością węgla też jest. Żarło i picie we własnym zakresie. Jak ktoś ma ochotę niech wpada zawsze, kur*a zawsze powtarzam u mnie dom otwarty jak nie masz broni przy sobie. Jak ktos jest myśliwym też zapraszam, jedyny warunek, bez broni i bez świeżo zabitych zwłok. Toleruję jedzenie mięsa, sam je ograniczam do granic możliwości. Jedyny problem to nie zawsze jest obecna moja druga połówka, młody też za chlebem wypadł zwiedzać kanały europy, tak że nie mam weny do sprzątania. Chciałbym jako taki porządek po imprezie. Ja tez ograniczam alkohol, leczenia wątroby nie uzyskam w tym roku. Ale mam obiecany początek przyszłego... mój młodszy znajomy nie doczekał. Dlatego jak jest szansa muszę się oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki polecacie sklep gdzie zrobią mi lakier do samochodu i jakiego lakiernika polecacie w Szczecinie.

Żona przerysowała auto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować na Rapackiego, o tutaj: https://www.google.pl/maps/@53.4501419,14.5464662,3a,75y,195.21h,81.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1sSPYXQyrFRA1EqKyjSfodXQ!2e0!7i13312!8i6656 - mój znajomy lakiernik tam się "stołuje", stąd znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności