Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mogę być osobiście.

Szczere wyrazy wspólczucia dla najbliższych i przyjaciól

Niestety, nie poznałem Stasia osobiście.

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przybycie na pogrzeb taty :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla całej grupy zachodniopomorskiej. Od czwartku jestem w Kołobrzegu ale jeszcze żadnego oznakowanego passata nie zauważyłem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz się dobrze rozglądać, może kogoś spotkasz. W naszym regionie najbardziej aktywni siedzą w zachodniej części regionu. Najbliżej Kołobrzegu Duży i Polmos w Koszalinie też ktoś się udziela na forum. Poza tym mieszkając nad morzem i w pobliżu niego nie każdy lubi siedziec na plaży i smażyć tłuszcz na słońcu... oprócz Łysego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku ani razu boczku nie topiłem na plaży:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ale nad morskich miejscowościach jestem po kilkanaście razy w miesiącu. :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo, iż mam najdalej nad morze, plażing i smażing uprawiałem dość często :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz się dobrze rozglądać, może kogoś spotkasz. W naszym regionie najbardziej aktywni siedzą w zachodniej części regionu. Najbliżej Kołobrzegu Duży i Polmos w Koszalinie też ktoś się udziela na forum. Poza tym mieszkając nad morzem i w pobliżu niego nie każdy lubi siedziec na plaży i smażyć tłuszcz na słońcu... oprócz Łysego :D

 

Nie szukałem passatów w okolicy plaży. Dużo spaceruję po mieście ale nikogo jeszcze nie wyhaczyłem. Jeszcze raz pozdrawiam całą grupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla całej grupy zachodniopomorskiej. Od czwartku jestem w Kołobrzegu ale jeszcze żadnego oznakowanego passata nie zauważyłem...

Bylismy z Duzym tydzien temu ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja w tym roku ani razu boczku nie topiłem na plaży

Tyle morderstw? ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle morderstw?
Ludzie się zabijają jadąc nad morze lub znad morza, kolo mnie w zeszłym tygodniu 2 wypadki jeden w piątek i jeden w niedzielę. Jedno morderstwo mało sam nie popełniłem, kiedy pewien jegomość na blachach ZGR blokował lewy pas żeby "cfaniaczki" nie byli szybciej od tych z prawego pasa. :D Kiedy wysiadłem aby kulturalnie pouczyć pana w osobówce o zasadzie błyskawicznego zamka jakiś grubas z siedzącym obok drugim kolesiem w T5 na blachach ZSW zaczęli mnie wyzywać od cweli i pedałów. Też im równie kulturalnie powiedziałem że z żadnym z nich jeszcze nie spałem, ale jak sobie posmarują odbyty wazeliną mogę ich uszczęśliwić. :D Koleś bardzo się zdenerwował aż opluł sobie drzwi w swoim T5. :D Z uśmiechem go poinformowałem, że jak następnym razem będzie uprawiał sex oralny ze swoim partnerem musi resztki wypluwać, bo zaschnięte nie pozwalają mu kulturalnie pluć na innych. :D Nie rozumiem dlaczego po moich kulturalnych uwagach pan za kierownicą na twarzy zrobił się czerwony jak burak. Ale po zastanowieniu pomyślałem gorący dzień, korek, ciśnienie wysokie otwarte okno klima nie chłodzi i to są skutki. Poza tym sex oralny w tak małej kabinie busa go wykończył. :D Powiem tak że ostatecznie opanowałem nerwy, zgłosiłem pana z osobówki do patrolu policji Goleniowskiej, który to pouczyl pana o zasadzie błyskawicznego zamka. A dwóch kolesi z busa zostawiłem samych sobie. Myślę że sex ich uspokoił. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Jacek trzeba było im najpierw pokazać zamek błyskawiczny. :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, Jacuś, dobry tekst, wyostrzył się dowcip :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) przychodzi z doświadczeniem Paweł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe Jacek trzeba było im najpierw pokazać zamek błyskawiczny.
Niestety rozporek miałem na guziki :D
Haha, Jacuś, dobry tekst, wyostrzył się dowcip
Paweł w myśl aby nie denerwować się gdyż powoduje to rożnego rodzaju choroby w moim wieku, mimo iż wewnątrz zagotowałem się to starałem się zewnętrznie być dosadnym ale spokojnym. Jak usłyszałem słowo, które w niektórych sferach uważane jest za powód do mordowania pomyślałem- Jacek spokojnie nie siedziałeś i nie używałeś grypsery- i postarałem opanowć się i obrócić słowa przeciwko nim samym. O dziwo udało mi się :D

 

przychodzi z doświadczeniem Paweł.
Dokładnie Andrzeju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A taka ciekawostka pewnie już czytaliście

http://www.auto-swiat.pl/uzywane/pas...u/ytt28k#fp=as

Biorąc pod uwagę wymienione usterki to u Nas Passaty mają o wiele większe przebiegi "ptaktyczne", bo teoretycznie to same igły z przebiegami poniżej 200tys na blacie :D

Dużo ludzi z takimi usterkami jak skrzynia, głowica czy turbo robi zaraz po ściągnięciu z Raichu ;) czyli można ocenić, że średni realny przebieg sprowadzanych TDI'ków to ok 600tys km :D

Widziałem kiedy ładnego złotego Paska z przebiegiem na blacie 240tys, a co było w sterowniku wiedzą najstarsi "górale" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem kiedy ładnego złotego Paska z przebiegiem na blacie 240tys, a co było w sterowniku wiedzą najstarsi "górale"
Wszyscy pamiętamy, ale pamiętamy także że narobił drugie tyle u właściciela zanim go ukradziono. Właściciel przesiadł się do Alfy i nie wiem czy zrobił 1/10 tego co passiakiem jak się rozleciała.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś od nas wczoraj ok 19:30 jechał zielonym B5 kombi z wlepą plus przyczepką na blachach ZLO ul. Bema i potem w kierunku Stargardu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecicie może kogoś od turbin u nas w okolicy? Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin. Mieszkam w Kamieniu Pomorskim więc do większych miast mam podobne km, a chciałbym jakiś sprawdzony warsztat. Prawdopodobnie pada mi już turbo doszczętnie i chciałbym przy okazji wstawić do swojego ASV turbo od AWX albo od razu BRD. Jednak wolałbym to zrobić przez jakiś konkretny warsztat, żeby potem nie mieć nieprzyjemności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności