Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Kto poleci jakiegoś dobrego magika od klimatyzacji? Wymieniona cała, wszystkie węże, nabita, sprężarka działa, ale klima nie chce sie załączyć.
Firma PAMIS

http://www.pamis-chlodnice.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, orientuje się ktoś może gdzie mogę dostać uzywane sprzeglo w stanie żeby jeszcze trochę polatac do B5 silnik ANB,APU,AEB,AWT 1.8t. Najlepiej to Trzebiatów, Gryfice, Płoty. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc, orientuje się ktoś może gdzie mogę dostać uzywane sprzeglo w stanie żeby jeszcze trochę polatac do B5 silnik ANB,APU,AEB,AWT 1.8t. Najlepiej to Trzebiatów, Gryfice, Płoty. Z góry dzięki za pomoc

Nie boisz się wydawać szmal na używkę, na którą ani nie ma gwarancji, ani nie wiadomo ile polata? Za używkę ktoś pewnie krzynie sobie 200-250zł, a nowe kupisz za ok 500zł w komplecie z dociskiem i resztą gratów. Wiem wiem...nie mój szmal nie moje auto, ale moim zdaniem szkoda nerwów i zdrowia na podwójną robotę i stratę czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery w jednym i oczywiście nie bity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak niemożliwe widzialęm podobne zdjęcia passata b5 skłądanego w Polsce, krótko po tym jak b5 fl wszedł na rynek:), mam nawet gdzies na mailu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !! ;)

 

Panowie, do Wawy to ktoredy najlepiej dojechac?

Jaki bedzie koszt autostrad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, do Wawy to ktoredy najlepiej dojechac?

Jaki bedzie koszt autostrad?

Najlepiej i najszybciej autostrada, ale jej koszt to około 70 pln w jedną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już musisz samochodem, to tylko i wyłącznie autostradą, koszt jest taki (mam paragony z marca 2014, ceny mogły ulec zmianie):

Jordanowo - Nowy Tomyśl - Goluski 23 PLN (jechałem na Sylwestra do Poznania, to koszt był już 24 PLN);

Nagradowice 15 PLN

Lądek 15 PLN

Stryków 9,90 PLN

Suma: 62,90 PLN (dodając 1 PLN za trasę do Poznania, jest 63,90 PLN, ale być może pozostałe odcinki również podrożały).

 

Ja pojechałem raz i dziękuję, zdecydowanie wolę jechać pociągiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pojechałem raz i dziękuję, zdecydowanie wolę jechać pociągiem.

A czasowo ile ci zlecialo w trasie?

Bedziemy jechali chyba w 3ech wiec zrzutka bedzie i za kierownica mozna sie zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 5,5 godzin jechałem, ale z przerwą na MOP na A2. Znajomy z innego forum pisał, że jeździ często na trasie Szczecin - Warszawa i pokonuje ją poniżej 5 godzin.

Nie jedziesz sam, więc sprawa wygląda inaczej. Ja na ogół nie mam towarzyszy (wyjazd służbowy), bilet na pociąg kupuję z kilkutygodniowym wyprzedzeniem i płacę w 2 klasie ok. 98 PLN i jadę 5,5 godziny. Po drodze mam poczęstunek, mogę sobie wstać, rozprostować kości, pójść w każdej chwili do WC, po drodze obejrzeć jakiś film czy serial, a potem przeczytać książkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj wyjazd tez sluzbowy, ale na miesiac ;)

bilet na pociąg kupuję z kilkutygodniowym wyprzedzeniem i płacę w 2 klasie ok. 98 PLN i jadę 5,5 godziny.
5.5h, ale do tego mi dojdzie jeszcze ponad 1,5h na dojazd do i z dworca i targanie bagazy :).

Zwykly TLK 2kl kosztuje cos kolo 55zl. 1kl to masakra - 104zl. Czas to ok 6,5h bez przesiadki, ktora masz w przypadku IC.

Kiedys przy wyszukiwaniu polaczen mozna bylo sprawdzic ceny, a teraz wodze ze jest z tym problem.

 

Popieprzone sa te strony PKP.

Na https://www.biletyregionalne.pl/ cena za 2kl TLK wynosi ok 65zl

a na https://bilet.intercity.pl/zakup_biletu.jsp ok 54zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 5,5 godzin jechałem, ale z przerwą na MOP na A2
Polecisz jakas stacje z LPG po drodze w odleglosci do 350km od Szczecina - na tyle paliwa starczy mi :)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo punktów na orlenowskiej karcie Vitay, także jak jadę w dłuższe trasy, to po drodze robię przerwę na rozprostowanie kości i hot doga za punkty z karty. :) Niestety nie tankuję LPG i się w tej kwestii nie wypowiem. Ale pewnie na każdej stacji po drodze jest taka możliwość - tak na S3, jak i na A2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sprawdze sobie wczesniej ich rozlokowanie by pozniej nie byc zaskoczonym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 5,5 godzin jechałem,
Juz na miejscu. Wyszlo ok 6,5h z przystankiem na dworcu w Stargardzie i z tankowaniem pod Poznaniem. Oplaty za droge to jakies 66zl. Trasa pusta oprocz Wawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal licho już te wysokie opłaty za przejazd, ale to hamowanie ze 140 na bramkach aby pobrać/opłacić bilet jest irytujące. A niestety trzeba to zrobić kilka razy na trasie. Pamiętam, wracaliśmy z wczasów w Chorwacji, jak pod Dubrownikiem pobrałem bilet na autostradę, to płaciłem i zjeżdżałem z niej dopiero gdzieś przy jeziorach Plitwickich. Tak powinno być też u nas i to jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności